Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPhone

poruka: 19
|
čitano: 4.915
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPhone".
14 godina
offline
Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPhone

Opaaaaa.... evo "izmislili" su i novu stvar... jesu i patentirali da su opet "prvi"?

VenAtoR#2231
Moj PC  
2 7 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
Cuj ti izraza, "takva tehnologija stize"? Kao da dolazi iz drugog svemira!😂😂😂😂😂ta tehnologija je bila dostupna jos prije 10g😑.
 
6 6 hvala 0
13 godina
offline
Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPhone

Mogu samo utvarati si kakvi će  gadgeti biti negdje 2021 kada ću najranije možda obnoviti mobilni gadget ?! 

Činjenica da se implementacija novih tehnologija događa i u iPhone gadgetima obećava svijetlu budućnost! 

Ma samo da porade na malo upečatljivijem designu !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 6 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
IvanBrekalo kaže...
Cuj ti izraza, "takva tehnologija stize"? Kao da dolazi iz drugog svemira!😂😂😂😂😂ta tehnologija je bila dostupna jos prije 10g😑.

Pise "stize i na iphone", post ti nema smisla...

10 godina
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho

but...why?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
Do tad će većina flagship android uređaja to imati.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
EZY-E kaže...
Do tad će većina flagship android uređaja to imati.

 Xiaomi mobovi od 200-300€

 

Već sada imamo midrange uređaje koji peglaju 3 kamere set-up , čitač otiska unutar ekrana i ostala čudesa...samo čekamo sada da krenu mobovi sa front kamerom ispod ekrana i dođemo do notchless uređaja...apple jako jaaako kasni.

Stoja
13 godina
offline
Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPhone

Trenutno samo dva-tri moba imaju refresh od 120Hz i isto toliko od 90Hz. Trebat će još neko vrijeme da to uđe u mainstream.

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPhone

Iako neki Android mobiteli već koriste ovu tehnologiju, po običaju će to postati mainstream tek kad Apple to ubaci u svoje mobitele.

 

 

Kad se sjetim koliko je Google na Androidu forsirao bijele teme i pozadine a ignorirao zahtjeve korisnika da ubace tamnu temu, sve dok Apple nije prvi to ubacio i odjednom Google "sluša korisnike" i "olakšava korištenje mobitela po noći".

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPhone

Nadam se da ce baterija izdrzati 120hz

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
Aportus kaže...

Nadam se da ce baterija izdrzati 120hz

 Uskoro ocekujem iBelt u vidu ovog : https://budgetvideo.com/images/gallery/battbelt_lithium.jpg

11 godina
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
Otkad nema Jobsa, ode Apple u dupence. Vizija nula bodova. Ljudi dosta kenjaju po Jobsu, al Apple uspjehe kao sto su imali sa iMacom, iPodom i iPhoneom vise nece nikad imati.
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
Great Scott! kaže...
Otkad nema Jobsa, ode Apple u dupence. Vizija nula bodova. Ljudi dosta kenjaju po Jobsu, al Apple uspjehe kao sto su imali sa iMacom, iPodom i iPhoneom vise nece nikad imati.

To sasvim sigurno nećemo nikada znati za sigurno !!!! 

ATJ Lučko
5 godina
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
Sad kreće utrka u Hertz.ima....240Hz...480Hz...psihološka granica je 1KHz
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
Necemo, ali skorasnji iPhone 11 je dosta dobra naznaka.
16 godina
neaktivan
offline
Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPhone

Hm, baš me zanima koliko se to primijeti u korištenju ili je više samo dobar marketinški trik.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPhone

epl je majstor šuć-muć-pa-prolij beskorisne budalaštine uvaljivati kao "vrhunski tehnološki doseg" (koji može umetnuti bilo tko no većinu je sram baš tako bezobrazno zajebavati i podcjenjivati inteligenciju kupca) a radi opravdanja bezobrazno visokih cijena. no zapravo epl nije problem, već oni koji to puše. ali eto, dok je bog dijelio pamet, neki su na dalekoj lokaciji čekali u redu za kupnju "novog" ajfona. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
southy kaže...

Hm, baš me zanima koliko se to primijeti u korištenju ili je više samo dobar marketinški trik.

 Razlika ti je brutalna, ako te zanima odi u istyle pa si pogledaj, imas njihove "tabletiće" jedan pored drugoga pa si usporedi.

6 godina
offline
Re: Osvježavanje zaslona od 120 Hz stiže i na iPho
toxic kaže...
Aportus kaže...

Nadam se da ce baterija izdrzati 120hz

 Uskoro ocekujem iBelt u vidu ovog : https://budgetvideo.com/images/gallery/battbelt_lithium.jpg

 ili ne nositi solarne panele na glavi. iPanel

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice