Ovako je trebao izgledati propali Dysonov električ

poruka: 6
|
čitano: 3.517
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovako je trebao izgledati propali Dysonov električ".
7 godina
protjeran
offline
Ovako je trebao izgledati propali Dysonov električ

Bolje da su Koncaru dali pare, on bi napravio elektricno vozilo,

malo bi odugovlacio, pare se nebi morale vratiti, i na kraju svi sretni i zadovoljni.

 

A vozilo bi bilo elektricni osobni vlak - ide na struju, samo jos trebaju svuda tracnice i to je to.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 12:09 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovako je trebao izgledati propali Dysonov električ

kume, izgore ti kesa al' k'o ti kriv š'a s' džaba krečio. pouka: tko se gura k'o košulja vrit, sam u nju pada. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ovako je trebao izgledati propali Dysonov električ

očito zeleno nije za nas siromahe

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovako je trebao izgledati propali Dysonov električ

Kladim se da su cijeli research prodali kinezima za bagatelu, i kojima je ovo sve zapravo poslužilo kao jeftini R&D.

logic sense of no sense.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ovako je trebao izgledati propali Dysonov elek
HCMAA kaže...

očito zeleno nije za nas siromahe

 kako ne?! meni je doma sve, ako ne mehaničko, a onda na struju. osim motora i protočnog plinskog bojlera za grijanje, djelomice. mislim, nemreš baš sve-sve ... (iako bih telefon radije na dizel nego na benzin). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Ovako je trebao izgledati propali Dysonov elek
Ajar kaže...
HCMAA kaže...

očito zeleno nije za nas siromahe

 kako ne?! meni je doma sve, ako ne mehaničko, a onda na struju. osim motora i protočnog plinskog bojlera za grijanje, djelomice. mislim, nemreš baš sve-sve ... (iako bih telefon radije na dizel nego na benzin). 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice