Pagan Online - Diablo iz Vojvodine

poruka: 10
|
čitano: 4.557
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pagan Online - Diablo iz Vojvodine".
6 godina
offline
Pagan Online - Diablo iz Vojvodine

Jel postoji mogućnost da ovo dođe na konzole(ps4)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pagan Online - Diablo iz Vojvodine

Malo mi je debilno da u igri za koju se mora platiti 16,99€, i to još early access, se potom mora opet grindati za in-game currency da bi se otključali dodatni likovi. Zar to nije dio F2P igara? A i koliko vidim Steam reviewove ekipa nije baš previše oduševljena igrom. 

 

Ako ništa, vrijedi igru staviti na wishlist pa vidjeti kako bude napredovala kro EA.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pagan Online - Diablo iz Vojvodine

Diablo, pa iz Vojvodine...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pagan Online - Diablo iz Vojvodine

A malo o razvojnom timu? Iz kojeg su grada? Koliko ih je? Kako su organizirani? Sta su prije radili...

14 godina
offline
Pagan Online - Diablo iz Vojvodine

Za 20€, puno cu radije kupiti Torchlight 2 ili Diablo 3 Battle chest nego ovo. Napravili su igru koja funkcionira kao F2P naslov, a naplacuju je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pagan Online - Diablo iz Vojvodine
Vec sam se jednom opekao s placanjem early accessa za igru koja bi u buducnosti trebala bit f2p (h1z1), tak da nikad vise...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
3 0 hvala 0
Pagan Online - Diablo iz Vojvodine

Meni je diablo 3 bio dosadan, i imam osjecaj da se radi o cookie clicker tipu igre. Grindas dok ne dodjes na nivo kad mislis da si zadnja faca, pa novo podrucje i skuzis da nisi nista, moras ponovno grindati. I onda opet grindas i konacno prodjes i to podrucje, pa ti se otvori novo i opet sve ispocetka. U nacelu igra koja bi se mogla igrati vjecno jer joj to mehanika dozvoljava, jedino je pitanje strpljenje igraca.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pagan Online - Diablo iz Vojvodine

Kupio sam igru jer nakon višegodišnjeg igranja samo PoE-a htio sam malo probati nešto drugačije. Imam par sati u igri i nije loša. Animacije i sami gameplay je okej, ali jednsotavno mi taj koncept micanja sa WASD ne leži. Nastavit ću pomalo igrati, možda jendom i postane malo više popularna. Sve u svemu igra nije loša, dapače baš je zabavna, ali imaju developeru još puno posla oko nje.

 

I da neki dan sam dobio mail gdje su svima koju su kupili igru dali free copy iste igre zbog supportanja u early accesu, pa ono jako lijepo od njih :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Pagan Online - Diablo iz Vojvodine

Jel Vučić jedan od bossova?

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pagan Online - Diablo iz Vojvodine
Paolo Maldini kaže...

Jel Vučić jedan od bossova?

 Big Boss!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice