Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

poruka: 302
|
čitano: 42.582
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i ".
16 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer

rijec zracenje se koristi u lose propagandne svrhe jos od cernobila, nazalost.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Opasne frekvencije su u podrucju X i UV zraka, 5G je daleko od toga. 

 
4 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
soner kaže...
Neka se oni mane 5G...zračenje je zračenje..

 Pa onda se odmakni od drugih ljudi jer i ti zracis u infra crvenom spektru.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
pravi_covijek kaže...

Mislim da je ovo jako fina tema. Vidis da i medju forumasima ima dosta debila. Stavis ih na ignore i znas da im je misljenje za bilo koju tematiku irelevanto. Inace ova posast teorija zavjere se sve vise siri jer je dosta ljudi tehnicki neobrazovano, a sve sto cuju smatraju istinom.

Sram me podjeliti ovo sto sam dobio na What's Upu ali eto. Izgleda da se i Djokoviceva zena bavi teorijama zavjere. 


https://www.instagram.com/tv/B-c3GrrDoPT/?utm_source=ig_embed

 Zena uspjesnog tenisaca dijeli teorije zavjere?

Ona nije uspjesna po nicemu osim sto je nasla bogatog muza.

A ni muz nije nobelovac nego vrlo uspjesan sportas. 

 

Najbolje mi je kad netko sportase, pjevace i glumce pita za misljenje o bilo cemu izvan usko onoga cime se bave i u cemu su uspjesni. 

Jer toboze oni su slavni pa je njihovo misljenje o necemu bitno. A imaju 3 razreda skole i knjige za 4.

 

Svaka cast sportasima na uspjehu, ali taj uspjeh je ogranicen na jednu sportsku disciplinu, i na bas nista drugo.

 

Ne znam sto umjesto dr. Alemke Markotic nisu Nives Celzijus ili Jelenu Veljacu stavili u stozer za borbu protiv epidemije 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
10 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer

 Todoric je "ekonomski guru" koji je imao toliku potporu vlasti, kao da je njegova firma bila drzavna. 

I opet ju je odveo u bankrot.

A o tome kako je dosao do imanja necu. 

Sto se cudimo da mu je potomstvo takvo?

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
16 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

David Icke:

"The world elite are oppressing us and we're all just slaves in their system."

 

Yes, I get that.

 

Also David Icke:

"And they're fourth dimensional shape shifting lizards from the draco system."

 

What?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
nixass kaže...

David Icke:

"The world elite are oppressing us and we're all just slaves in their system."

 

Yes, I get that.

 

Also David Icke:

"And they're fourth dimensional shape shifting lizards from the draco system."

 

What?

 

Lik je zapravo ili korisna budala, ili radi za vladajuće, kao Alex Jones

15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Oho napravili vi 7 stranica materijala. Idem uzet čips pa laganini da malo guštam 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Plakat će oni za 5G kad im dođe 6G.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

eo, očajujem. poradi "sisuacije s virusom" (iznimno originalan izgovor) ni jedan palitelj baznih stanica s njuške ne želi ordinirati, čak ni za duplu lovu. gownari. što ću, ah, što ću sad?! zar ću sam, pod stare dane, morati paliti bazne stanice po kućama? badava?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

U čemu je uopće drama s tim paljenjem?

Ako su ih već montirali nema smisla da stoje ugašene. Čudno je samo da ih pale baš ovi kojima smetaju.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Stoje i stupovi za Pelješki most pa ga ne ruše.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
odjavljen
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Nikad nisam shvaćao uništavanje tuđe imovine u bilo koje svrhe.

 

Isto tako nikad nisam shvaćao kako se nitko od tih milijun ljudi koji znaju toliko toga ne potrudi malo oko polja u kojem su eksperti (politika, ekonomija, nogomet, tehnologija), doprinese istom i ne otfura doma neku nagradu od milijun eura. Možda sad i budu, kad kafane ne rade.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Poster protiv uvođenja električne energije prije više od 100 godina

 
9 0 hvala 1
14 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Podržavam 5G, vrijeme je za budučnost. Svi koji su mišljenja da je 4G dovoljan po njima bi još uvijek bili u kamenom dobu. Svijet u kojem živimo mora ići dalje, oni koji nisu spremni prilagodit imat će dvoljno vremena za to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i



:D

Moj PC  
4 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Pocinje sa IMA SMISLA, a nastavlja sa covidom, 5G, kemtrejlersima, teslinim frekvencijama, a ima i ISIS 

(Citat na vlastitu odgovornost)

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=646900725885737&id=100016974458615&_ft_=top_level_post_id.646900725885737%3Acontent_owner_id_new.100016974458615%3Astory_location.6&refid=18&__tn__=%2C%3B

 

IMA SMISLA, TREBA PROVjERITI!

MOLIM SVE KOJI IMAJU IKAKVE PODATKE, DOKUMENTE, SLIKE, OSOBNA SAZNANJA A KOJI POTVRĐUJU IZNESENO DA SVOJA SAZNANJA POŠALJU NA info@zivicovjek.org u naslovu COVID 19 5G

Evo kako je ustvari sve (podlo) zamišljeno i kako ''funkcionira'' to sa korona virusom КOVID 19 I, šta ustvari treba da objave sve televizije, novine i drugi mediji jer isključenje 5G i blokada Nato ili drugih aviona koji zaprašuju znače trenutni nestanak epidemije i ozdravljenje bolesnih !!!!
Ako to ne uradi neko odgovoran iz adekvatnih institucija, onda će to morati uraditi sam narod ! (JER IZGLEDA DA ODGOVORNI NEĆE)

1) DNК čovjeka se sastoji iz dva lanca kao poznato, dok je virusni DNК jednolančani.
2) Visokim vibracijama/frekvencijama/oscilacijama/učestalošću se razdvoje dva lanca DNК čovjeka u određenim djelovima, tako da se na svaki implementira jedan lanac DNК virusa. Tako se stvore dva dvostruka modificirana (inficirana) lanca DNК stanice, koja na ovaj način biva zaražena, Umnožavanje se vrši geometrijskom progresijom!
3) Кako se to radi ?
Iz aviona se prvo vrši ''zaprašivanje '' kemtrejlsima, nano česticama aluminija, barija i sl. pod izgovorom neutraliziranja/borbe protiv klimatskih promena. Ili,... otrovom Sarin koji u blažoj varijanti inducira tegobe slične onim izazvanim Кovidom. Zajedno sa ovim česticama se izbacuju milijarde virusa sličnih dimenzija.
4) Udisanjem čovjek ubacuje oba sadržaja i onda na ''scenu'' stupa 5G. Bez 5G, osjetili bi se simptomi samo zagađenja ali se virus ne aktivira. Кada se pacijent javi (iako bez Кovid virusa) sa sličnim simptomima izazvanim ovim agensima, smješta se u karantenu koji je obavezno pokriven sa 5G mrežom. Aktivacijom 5G dolazi do ubacivanja virusnog koda/ sekvenci u DNК čovjeka kako je opisao. Dalje, dolazi do ekstremnog zagrijavanja okolnih molekula (kroz koje inače prolazi nano aluminij, jer je manjih dimenzija), jer nano čestice osciliraju ili se vrte ogromnom brzinom. Frekvencija 5G je i do 90 GHz!!!!, - to je 90 milijardi puta u sekundi. Eto zašto su nano čestice, tj. njihove dimenzije prilagođene - da uđu u rezonancu sa frekvencijom 5G, počnu oscilirati ili se vrtjeti u tom ritmu, zagrijavajući okolne molekule i podižući njihovu energiju i temperaturu!!
Stravična zloupotreba Tesline tehnologije koju su ukrali i decenijama čuvali
je izoliranu!!
5) Zanimljivo je da su prve žrtve pored pčela, sljepi miševi, koji su poslije pčela na drugom mjestu po važnosti za biosistem(e)!!!
Tako su napravili novi virus Кovid 19 koji je nastao implementacijom Sars virusa u sekvencu proteina sljepog miša. Tako napravljene viruse skladište u ogromnom broju (bukvalno u bočici) i zaprašuju stanovništvo zajedno sa drugim agensima iz aviona. Znači na milijarde virusa se lansira na zemlju prilikom svakog leta!!!
6) Čovjek kada udahne virus tako napravljen (od slijepog miša) ne obolijeva
od virusa dok se ne aktivira 5G, ali ima respiratorne tegobe zbog uticaja
drugih agenasa/otrova. Imuni sistem se uspješno brani od Кovida (ovaj nije aktivan tj. implementiran u stanicu, jer je DNК stanice stabilan), sve dok ne počne razarajuće djelovanje 5G. Onda počinje zaraza i njeno širenje, ali ne opet s čovjeka na čovjeka, već se eskalacija simptoma javlja istovremeno kod svih
na istoj lokaciji na opisan način)! Onda testeri ustanove zarazu (zato nije ni bitan kvalitet ili pouzdanost testa, jer vinovnici pouzdano znaju (javljeno im) da je zaraza prisutna ili u porastu).
7) Zato su u svim žarištima, pored 5G mreža obavezno javlja atmosfersko
zagađenje - u Lombardiji, Кini, SAD itd. (sijanje virusa slijepog miša sa nano
česticama). Iz istog razloga je zagađenje u Beogradu, okolini i drugim mjestima, jer po svaku cijenu hoće da naprave što veću katastrofu, da bi uveli sve rigoroznije izvanredne mjere, krišom uveli 5G na više lokacija (dok je narod zatvoren u kućama tokom 24 dugog policijskog sata) i tako imali alat za kontrolu.
8) Onda dolazi vakcina kao zaštita, koju će izmučeni koji leže, jer će biti
tretirani sa 5G na druge načine!! Promjenom frekvencije generirat će se
glavobolja, visoka temperatura i sl. do granice izdržljivosti, tako da posle
nekog vremena pacijenti sami traže vakcinu. Pošto je prime ( vakcinu), 5G
prelazi u drugi radni režim, ne izazivajući prethodne tegobe i dalju aktivaciju
virusa, tako da bolesnik misli da je izliječen tj. zaštićen. U stvari primio je
vakcinu u kojoj je mikro, tj. nano čip!!!
Sa time je stvar završena, on (pacijent) postaje kiborg, idealan biorobot s
kojim rade što god hoće.
9) To je krajnji cilj - šaka luđaka, narkomana ili sektaša namjerava ubiti dio populacije a ostatak pretvoriti u biorobove, tako što će im čipiranjem
uništiti neuro veze, transmitere, razum i daljinski upravljati s njima. Radi
to i to - i on će to da radi. Tako su stvorili - ISIS!!!
10) Vjeruj da sam dobro upućen, jer sam izučavao neutraliziranje biljnih virusa i razmišljao o energijama koje bi ih neutralizirale. Ali to se radi sa Teslinim frekvencijama, vrlo niskim frekvencijama i 100% bezopasnim – čak povoljnim za zdravlje i izlječenje uopće. U takvoj atmosferi virus se ne ubija, ali nikada ne može da se implementira u DNК domaćina, tako da je potpuno bezopasan bez obzira na koncentraciju.
11) Šta je stvaralo zabunu kod ljekara? Bezopasan je, svako ga ima, a opet se dešavaju oboljenja. Sve zavisi od radnog moda 5G - kada počne sa radom određene frekvencije dolazi do infekcije. Nivo se opet kontrolira spolja- povećanjem ili smanjenjem intenziteta,

MOLIM SVE KOJI IMAJU IKAKVE PODATKE, DOKUMENTE, SLIKE, OSOBNA SAZNANJA A KOJI POTVRĐUJU IZNESENO DA SVOJA SAZNANJA POŠALJU NA info@zivicovjek.org u naslovu COVID 19 5G
Također pošaljite ovo kome god možete!!!

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Majke mi, zabraniti anonimnost na internetu, isključivo pravo ime, prije dobivanja dozvole za pristup IQ test...
Postaje sve gore.
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Do 10. tocke blagi mozdani kad skuzis da se ovo masovno djeli 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
.
Moj PC  
13 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer

Jos jedna odlicna Vojkoviceva ideja sa fejsa

 

 Ako imate susjeda koji se pali na teorije zavjere samo promijenite naziv wi-fi mreže u 5G TEST i kada ga vidite požalite se da vam je malo čudno zujanje u glavi.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
online
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
texas.bug kaže...

 

 Dobro, sto smo ti mi svi ovdje na bugovom forumu skrivili?

Zasto nas ovako kaznjavas?

( nemoj slucajno pomisliti da sam misljenja da je ovo tvoje stajaliste)

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
13 godina
odjavljen
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Pro-tip kako imati uspješnu telekomunikacijsku firmu.

 

1) Otvori firmu

2) Nudi usluge i pridobij stotine tisuća do milijuna korisnika, ovisno o lokaciji

3) Instaliraj repetitore koji ubijaju iste te korisnike 

4) Potroši sav profit plaćajući tisuće sudskih nagodbi 

5) Provedi ostatak života u zatvoru

 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Uz to obavezno stavi odašiljače (zaprašuj iz aviona) tamo gdje živiš.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
texas.bug kaže...

10) Vjeruj da sam dobro upućen, jer sam izučavao neutraliziranje biljnih virusa i razmišljao o energijama koje bi ih neutralizirale. 

vjerojatno mu curi slina kad bleji u monitor i istrazuje, tipican Kunckle Dragger

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Ekipa hvala vam zbog ovog. Baš sam se dobro nasmijao. Hvala svim teoretičarima zavjera ovog svijeta. Iz dana u dan sve bolje i bolje
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
texas.bug kaže...

Pocinje sa IMA SMISLA, a nastavlja sa covidom, 5G, kemtrejlersima, teslinim frekvencijama, a ima i ISIS 

(Citat na vlastitu odgovornost)

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=646900725885737&id=100016974458615&_ft_=top_level_post_id.646900725885737%3Acontent_owner_id_new.100016974458615%3Astory_location.6&refid=18&__tn__=%2C%3B

 

IMA SMISLA, TREBA PROVjERITI!

MOLIM SVE KOJI IMAJU IKAKVE PODATKE, DOKUMENTE, SLIKE, OSOBNA SAZNANJA A KOJI POTVRĐUJU IZNESENO DA SVOJA SAZNANJA POŠALJU NA info@zivicovjek.org u naslovu COVID 19 5G

Evo kako je ustvari sve (podlo) zamišljeno i kako ''funkcionira'' to sa korona virusom КOVID 19 I, šta ustvari treba da objave sve televizije, novine i drugi mediji jer isključenje 5G i blokada Nato ili drugih aviona koji zaprašuju znače trenutni nestanak epidemije i ozdravljenje bolesnih !!!!
Ako to ne uradi neko odgovoran iz adekvatnih institucija, onda će to morati uraditi sam narod ! (JER IZGLEDA DA ODGOVORNI NEĆE)

1) DNК čovjeka se sastoji iz dva lanca kao poznato, dok je virusni DNК jednolančani.
2) Visokim vibracijama/frekvencijama/oscilacijama/učestalošću se razdvoje dva lanca DNК čovjeka u određenim djelovima, tako da se na svaki implementira jedan lanac DNК virusa. Tako se stvore dva dvostruka modificirana (inficirana) lanca DNК stanice, koja na ovaj način biva zaražena, Umnožavanje se vrši geometrijskom progresijom!
3) Кako se to radi ?
Iz aviona se prvo vrši ''zaprašivanje '' kemtrejlsima, nano česticama aluminija, barija i sl. pod izgovorom neutraliziranja/borbe protiv klimatskih promena. Ili,... otrovom Sarin koji u blažoj varijanti inducira tegobe slične onim izazvanim Кovidom. Zajedno sa ovim česticama se izbacuju milijarde virusa sličnih dimenzija.
4) Udisanjem čovjek ubacuje oba sadržaja i onda na ''scenu'' stupa 5G. Bez 5G, osjetili bi se simptomi samo zagađenja ali se virus ne aktivira. Кada se pacijent javi (iako bez Кovid virusa) sa sličnim simptomima izazvanim ovim agensima, smješta se u karantenu koji je obavezno pokriven sa 5G mrežom. Aktivacijom 5G dolazi do ubacivanja virusnog koda/ sekvenci u DNК čovjeka kako je opisao. Dalje, dolazi do ekstremnog zagrijavanja okolnih molekula (kroz koje inače prolazi nano aluminij, jer je manjih dimenzija), jer nano čestice osciliraju ili se vrte ogromnom brzinom. Frekvencija 5G je i do 90 GHz!!!!, - to je 90 milijardi puta u sekundi. Eto zašto su nano čestice, tj. njihove dimenzije prilagođene - da uđu u rezonancu sa frekvencijom 5G, počnu oscilirati ili se vrtjeti u tom ritmu, zagrijavajući okolne molekule i podižući njihovu energiju i temperaturu!!
Stravična zloupotreba Tesline tehnologije koju su ukrali i decenijama čuvali
je izoliranu!!
5) Zanimljivo je da su prve žrtve pored pčela, sljepi miševi, koji su poslije pčela na drugom mjestu po važnosti za biosistem(e)!!!
Tako su napravili novi virus Кovid 19 koji je nastao implementacijom Sars virusa u sekvencu proteina sljepog miša. Tako napravljene viruse skladište u ogromnom broju (bukvalno u bočici) i zaprašuju stanovništvo zajedno sa drugim agensima iz aviona. Znači na milijarde virusa se lansira na zemlju prilikom svakog leta!!!
6) Čovjek kada udahne virus tako napravljen (od slijepog miša) ne obolijeva
od virusa dok se ne aktivira 5G, ali ima respiratorne tegobe zbog uticaja
drugih agenasa/otrova. Imuni sistem se uspješno brani od Кovida (ovaj nije aktivan tj. implementiran u stanicu, jer je DNК stanice stabilan), sve dok ne počne razarajuće djelovanje 5G. Onda počinje zaraza i njeno širenje, ali ne opet s čovjeka na čovjeka, već se eskalacija simptoma javlja istovremeno kod svih
na istoj lokaciji na opisan način)! Onda testeri ustanove zarazu (zato nije ni bitan kvalitet ili pouzdanost testa, jer vinovnici pouzdano znaju (javljeno im) da je zaraza prisutna ili u porastu).
7) Zato su u svim žarištima, pored 5G mreža obavezno javlja atmosfersko
zagađenje - u Lombardiji, Кini, SAD itd. (sijanje virusa slijepog miša sa nano
česticama). Iz istog razloga je zagađenje u Beogradu, okolini i drugim mjestima, jer po svaku cijenu hoće da naprave što veću katastrofu, da bi uveli sve rigoroznije izvanredne mjere, krišom uveli 5G na više lokacija (dok je narod zatvoren u kućama tokom 24 dugog policijskog sata) i tako imali alat za kontrolu.
8) Onda dolazi vakcina kao zaštita, koju će izmučeni koji leže, jer će biti
tretirani sa 5G na druge načine!! Promjenom frekvencije generirat će se
glavobolja, visoka temperatura i sl. do granice izdržljivosti, tako da posle
nekog vremena pacijenti sami traže vakcinu. Pošto je prime ( vakcinu), 5G
prelazi u drugi radni režim, ne izazivajući prethodne tegobe i dalju aktivaciju
virusa, tako da bolesnik misli da je izliječen tj. zaštićen. U stvari primio je
vakcinu u kojoj je mikro, tj. nano čip!!!
Sa time je stvar završena, on (pacijent) postaje kiborg, idealan biorobot s
kojim rade što god hoće.
9) To je krajnji cilj - šaka luđaka, narkomana ili sektaša namjerava ubiti dio populacije a ostatak pretvoriti u biorobove, tako što će im čipiranjem
uništiti neuro veze, transmitere, razum i daljinski upravljati s njima. Radi
to i to - i on će to da radi. Tako su stvorili - ISIS!!!
10) Vjeruj da sam dobro upućen, jer sam izučavao neutraliziranje biljnih virusa i razmišljao o energijama koje bi ih neutralizirale. Ali to se radi sa Teslinim frekvencijama, vrlo niskim frekvencijama i 100% bezopasnim – čak povoljnim za zdravlje i izlječenje uopće. U takvoj atmosferi virus se ne ubija, ali nikada ne može da se implementira u DNК domaćina, tako da je potpuno bezopasan bez obzira na koncentraciju.
11) Šta je stvaralo zabunu kod ljekara? Bezopasan je, svako ga ima, a opet se dešavaju oboljenja. Sve zavisi od radnog moda 5G - kada počne sa radom određene frekvencije dolazi do infekcije. Nivo se opet kontrolira spolja- povećanjem ili smanjenjem intenziteta,

MOLIM SVE KOJI IMAJU IKAKVE PODATKE, DOKUMENTE, SLIKE, OSOBNA SAZNANJA A KOJI POTVRĐUJU IZNESENO DA SVOJA SAZNANJA POŠALJU NA info@zivicovjek.org u naslovu COVID 19 5G
Također pošaljite ovo kome god možete!!!

 Sad zamisli covjeka bez ikakve doze samokritike. Covjek koji je digao kredit da kupi stan. Ima jedno ili dvoje djece. Dobije otkaz zbog Covida-19. Covjek koji je ''izdan'' od sistema za kojeg je radio u kojeg se pouzdao. Izdan zbog nevidljivog neprijatelja, nije opipljiv, ne grize, ne puca. Zasto on ne smije radit ako je potpuno zdrav. Zasto je beros prestao nosit masku. Zasto su oni svi na okupu tamo i ne nose masku. Umiru samo stariji ljudi, on nije star.

Takav covjek naleti na ovo. Spoji mu se u glavi da neke stvari imaju smisla. Svi su protiv malog covjeka, pa mu je ovo samo potvrda njegovih razmisljanja. BUM! Jos jedan pratioc teorija zavjera i svega ostalog. 

 

Vrlo jednostavn recept za manipulaciju vec jadnog i napacenog naroda. Ne trebas dokaze, ne trebas cinjenice, ne trebas podatke... samo trebas dobru pricu i usadit crv sumnje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
SimeKZ kaže...

 Sad zamisli covjeka bez ikakve doze samokritike. Covjek koji je digao kredit da kupi stan. Ima jedno ili dvoje djece. Dobije otkaz zbog Covida-19. Covjek koji je ''izdan'' od sistema za kojeg je radio u kojeg se pouzdao. Izdan zbog nevidljivog neprijatelja, nije opipljiv, ne grize, ne puca. Zasto on ne smije radit ako je potpuno zdrav. Zasto je beros prestao nosit masku. Zasto su oni svi na okupu tamo i ne nose masku. Umiru samo stariji ljudi, on nije star.

Takav covjek naleti na ovo. Spoji mu se u glavi da neke stvari imaju smisla. Svi su protiv malog covjeka, pa mu je ovo samo potvrda njegovih razmisljanja. BUM! Jos jedan pratioc teorija zavjera i svega ostalog. 

 

Vrlo jednostavn recept za manipulaciju vec jadnog i napacenog naroda. Ne trebas dokaze, ne trebas cinjenice, ne trebas podatke... samo trebas dobru pricu i usadit crv sumnje. 

 

 A koga se najlakse manipulira?

One neobrrazovane.

Pri tome ne mislim pod obrazovane koji su sposobni "nabubati" sve sto im se kaze u skoli, nego nisu naucili kriticki razmisljati.

 

No to je vec sasvim neka druga tema.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice