Performanse u igri Gears 5 - DX12 elitist

poruka: 4
|
čitano: 3.544
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Performanse u igri Gears 5 - DX12 elitist".
4 godine
protjeran
offline
Performanse u igri Gears 5 - DX12 elitist

Sve je to divno i krasno, no Gears 5 je dosadno smeće. Prva tri nastavka su ok, ali ovo sada je totalno bezveze, u stilu crtića za malu dječicu. Ah, dobro, valjda se i djeca trebaju igrati...

 
0 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Performanse u igri Gears 5 - DX12 elitist
Kokobil50 kaže...

Sve je to divno i krasno, no Gears 5 je dosadno smeće. Prva tri nastavka su ok, ali ovo sada je totalno bezveze, u stilu crtića za malu dječicu. Ah, dobro, valjda se i djeca trebaju igrati...

 Crtić za malu djecu s hrpom mrtvih ljudi, hrpom krvi, psovanjem, moralnim dilemama koje uključuju još mrtvih ljudi? Nisam igrao prva tri nastavka, ali ovaj posljednji nije baš za klince od 10 godina. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 20:10 (Denis).
8 godina
offline
Performanse u igri Gears 5 - DX12 elitist

Sve Dx 12 igre koje sam igrao a imale su DX11 i DX 12 opciju, radile su znatno gore sa DX12 na Nvidia grafi. Primjerice Resident Evil 2 remake sam igrao na GTX 1080Ti i DX 12 je katastrofa. Control sam igrao na RTX 2060 SUPER i isto je DX 12 katastrofa. Čitao sam da DX 12 dosta bolje radi na AMD grafama, ali ne znam iz osobnog iskustva.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Performanse u igri Gears 5 - DX12 elitist
Denis kaže...
Kokobil50 kaže...

Sve je to divno i krasno, no Gears 5 je dosadno smeće. Prva tri nastavka su ok, ali ovo sada je totalno bezveze, u stilu crtića za malu dječicu. Ah, dobro, valjda se i djeca trebaju igrati...

 Crtić za malu djecu s hrpom mrtvih ljudi, hrpom krpi, psovanjem, moralnim dilemama koje uključuju još mrtvih ljudi? Nisam igrao prva tri nastavka, ali ovaj posljednji nije baš za klince od 10 godina. 

slazem se u potpunosti, GoW4 mi je bio malo bezveze.. pogotovo nakon odlicne GoW3 i flopa GoW:Judgement imo sam visoka ocekivanja za GoW4 i malo se razocaro...

 

ali Gears 5 je cist OK igra, u rangu GoW2i3, ako ne i bolja.

 

p.s. ako uvatis priliku od nekog posudi xbox one, uzmes gamepass i odigras prva 3 (+judgement).. grafiku je malo pregazilo vrijeme, ali gameplay je i dalje odlican ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice