PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

poruka: 37
|
čitano: 12.114
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PewDiePie uzima pauzu od YouTubea".
16 godina
odjavljen
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Potresna svjedocanstva

Freak Show Inc.
 
30 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
Friday kaže...

Potresna svjedocanstva

 "WHY I QUIT YOU TUBE SHOCKING FULL STORY TIME"

 

Video koji ce objaviti regularno u planiranom terminu, imat ce 2 milijarde pregleda.

 

"I QUIT YOUTUBE - MY DAILY ROUTINE STORY"

 

Video koji ce objaviti u redovnom terminu imat ce 3 milijarde pregleda.

 

"I AM THINKING OF RETURNING TO YOU TUBE - PLZ SUBSCRIBE TO LET ME KNOW WHAT YOU THINK"

 

Video koji ce objaviti u redovnom terminu imat ce 4 milijarde pregleda.

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

.

Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Prijelomna vijest!

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
... tko?
Moj PC  
5 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Kamoli srece da se ne vrati s pauze.

Moj PC  
4 3 hvala 1
16 godina
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Ne mogu ni jesti ni piti od zala. :( 

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Ionako YT umire 2020 zbog novog coppa zakona tako da ce svi oni na "godisnji" htjeli ili ne.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
ibme74 kaže...

Ionako YT umire 2020 zbog novog coppa zakona tako da ce svi oni na "godisnji" htjeli ili ne.

 

Prije ce umrijeti FBI nego YT

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

"umrijeti" ce ovakvi YT kanalo kao taj pi di vi mi ili kako se vec zove.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 17:44 (ibme74).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
ibme74 kaže...

"umrijeti" ce ovakvi YT kanalo kao taj pi di vi mi ili kako se vec zove.

 

 Doslovno debilno. 

Tipa kaj rade opcenito djeca koja snimaju za yt tako i odrasli i streameri umjesto rijeci fuck koriste rijec frick itd,tako djeca ispadaju dobra,streameri isto isto tako ce roditelj pustiti dijete da gleda. 

Ode internet u krasni nispe. 

Ja sam primjetio u de kad nesto googlam nije tako jednostavno naci neke stvari. Izbaci se toliko gluposti koje nemaju veze s onim sto sam googlao. off sam 

16 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
Ili onaj klasik: "The truth about..."
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Pa ne znam, meni je on smiješan i simpa momak. Volim ga povremeno pogledati, ima nekih stvarno fora gegova. Posebice kad je platio ljudima na fiveru da mu naprave, više sam zaboravio ali nije baš politički korektno, nešto poput da platiš 5 dolara crncu da pleše i jede lubenicu. Tu sam baš rikavao od smijeha.

 

U svakom slučaju bolji od našeg cringefesta jer to je stvarno dno dna, što hrvati što srbi, stvarno negledljivo loše, čuo sam za nekog babu praseta kojeg voli moj mali nećak, strašno. A  i drugi ... "ozbiljniji" youtuberi, gledam na vas Bug TV ;-) nisu stvarno ništa bolji.

 

Moj PC  
6 2 hvala 0
6 godina
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Za pola njegove zarade i ja sam spreman da mi ostanu samo dugmići

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
Adin kaže...

Ne mogu ni jesti ni piti od zala. :( 

 Povremeni post je zdrav, stres je nezdrav. Samo izbaci žalovanje i na dobrom si putu.

11 godina
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

U svakom slučaju bolji od našeg cringefesta jer to je stvarno dno dna, što hrvati što srbi, stvarno negledljivo loše, čuo sam za nekog babu praseta kojeg voli moj mali nećak, strašno...

 da strašno, trebaš vidjeti kad je denis domian, kojeg moja ćerkica obožava, došao u zadar u neku trgovinu i to najavio preko svog kanala, e to je bilo strašno

 

naravno da sam morao malu voditi tamo, gužva za poludit, mislim da se naguralo par stotina djece u tu trgovinu u supernovoj, vrište, gaze jedni po drugima samo da bi se slikali s njim, organizacija katastrofa, roditelji poput mene pogubljeni jer više ne vidiš gdje su djeca u toj gužvi i to je trajalo par sati, od kojih dobrih sat i pol nisam znao gdje mi je mala u toj gužvi kroz koju se jednostavno ne možeš probiti

 

dobro da se nešto nije dogodilo, mislim da bi i on uzeo "pauzu" od jubitoa neko vrijeme

14 godina
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Jedan od najnormalnijih ljudi na yt, al predrasude u hr čine svoje pa se hraćka najviše po onome o čemu se najmanje zna...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
8 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
picajzla0707 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

U svakom slučaju bolji od našeg cringefesta jer to je stvarno dno dna, što hrvati što srbi, stvarno negledljivo loše, čuo sam za nekog babu praseta kojeg voli moj mali nećak, strašno...

 da strašno, trebaš vidjeti kad je denis domian, kojeg moja ćerkica obožava, došao u zadar u neku trgovinu i to najavio preko svog kanala, e to je bilo strašno

 

naravno da sam morao malu voditi tamo, gužva za poludit, mislim da se naguralo par stotina djece u tu trgovinu u supernovoj, vrište, gaze jedni po drugima samo da bi se slikali s njim, organizacija katastrofa, roditelji poput mene pogubljeni jer više ne vidiš gdje su djeca u toj gužvi i to je trajalo par sati, od kojih dobrih sat i pol nisam znao gdje mi je mala u toj gužvi kroz koju se jednostavno ne možeš probiti

 

dobro da se nešto nije dogodilo, mislim da bi i on uzeo "pauzu" od jubitoa neko vrijeme

 Pa da li si realan? Svasta bih napisao. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
Šta uopće ima raditi tip od 30 godina s tuđom djecom, umjesto da se igra sa svojom djecom...
6 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
Pitaj Sinisu :)
11 godina
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
Što ti predlažeš kolačiću, da maloj zabranim jubito, da joj dekretom odredim što će gledati, da sam - kad smo se već našli tamo - trebao ćuškama ili nogama rastjerati ostalu djecu da nađem svoje dijete... kažeš da bi svašta realno napisao, pa izvoli, napiši da vidimo tvoju viziju roditeljstva
9 godina
neaktivan
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Mogao bih ali nema smisla. 

Imas razum procitaj sto sam oznacio pa vidi kaj ima. 

 
2 1 hvala 0
8 godina
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

23 komentara o čovjeku kojeg:

nitko ne prati,

nitko ne zna tko je,

nikog ne zanima.

 

zanimljivo.

 

 
9 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
Većina komentara uopće nije o njemu
13 godina
odjavljen
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
Kolacic kaže...

Mogao bih ali nema smisla. 

Imas razum procitaj sto sam oznacio pa vidi kaj ima. 

 Nije problem niti u picajzli kao roditelju niti njegovom djetetu, problem je jer ti jutjubera daju djetetu dojam "prijateljstva". Postoji razlog zašto oni pozdravljaju pratitelje s "hej ekipa" i sličnim pozdravima, pričama o osobnom životu koje mogu ali ne moraju biti istinite, dovođenje drugih jutjubera pred kameru iako se mogu ali i ne moraju znati privatno, ono da se osjećaš kao da si tamo s njima u sobi i sad su svi frendovi na okupu. I onda, kada ti nekome u odrastanju kreneš objašnjavati zašto gubi vrijeme gledajući neku osobu na internetu koja priča o bilo čemu, samo da nešto izbaci, ti njemu/njoj, u njegovoj/njenoj glavi govoriš iste stvari koje bi rekao da se npr. dijete druži s nekim lošim vršnjakom ili slično, a to je "branim ti da se družiš s njim." I tako sva ta lažna aura i lažno prijateljstvo zapravo još više djecu odvajaju od realnog svijeta i vuku u virtualni, i samim time gube bilo kakav ljudski kontakt kojeg moraju zamijeniti s nečim, u ovom slučaju s nekim na internetu. Dodaj na to i svojevrsni peer-pressure odnosno osjećaj za pripadanjem društvu - svi gledaju jutjubera XYZ pa ću i ja, jer pričaju o tome u školi a ja šutim i nitko me ne primjećuje. 

 

Nije problem što je kćer odveo u tu trgovinu ili štoveć, jer bi sama izmislila nešto i otišla tamo, ovako je barem siguran da joj u toj skupini ljudi nitko ništa ne napravi ili da se ozlijedi. Po meni je veoma dobar potez napravio time, jer se time njoj pokazao kao netko tko ju razumije, tko ju podržava da se druži s prijateljima i on će joj ostati prijatelj, što je odlična kvaliteta roditelja. Jer, i kad još malo odraste i opameti se pa skuži koliko je taj cijeli jutjuberski svijet fejk, te kvalitete ostaju. Picajzla, sjedi, odličan (5). 

11 godina
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
Kolacic kaže...

Mogao bih ali nema smisla. 

 sad bi ti nešto rekao, ali nema smisla

15 godina
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Mislim da mu je to zbog novih americkih pravila o kreiranju sadrzaja usmjerenog djeci. Ne bi mogao zaradjivati dovoljno obzirom na tip sadrzaja. To ga muci. Ubrao je dovoljmi, pravo vrijeme za odmor.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

Boze rekao je da će uzeti pauzu za blagdane... Ajme meni svijet će propasti....

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 9:07 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PewDiePie uzima pauzu od YouTubea
footballer kaže...

 Nije problem niti u picajzli kao roditelju niti njegovom djetetu, problem je jer ti jutjubera daju djetetu dojam "prijateljstva". Postoji razlog zašto oni pozdravljaju pratitelje s "hej ekipa" i sličnim pozdravima, pričama o osobnom životu koje mogu ali ne moraju biti istinite, dovođenje drugih jutjubera pred kameru iako se mogu ali i ne moraju znati privatno, ono da se osjećaš kao da si tamo s njima u sobi i sad su svi frendovi na okupu. I onda, kada ti nekome u odrastanju kreneš objašnjavati zašto gubi vrijeme gledajući neku osobu na internetu koja priča o bilo čemu, samo da nešto izbaci, ti njemu/njoj, u njegovoj/njenoj glavi govoriš iste stvari koje bi rekao da se npr. dijete druži s nekim lošim vršnjakom ili slično, a to je "branim ti da se družiš s njim." I tako sva ta lažna aura i lažno prijateljstvo zapravo još više djecu odvajaju od realnog svijeta i vuku u virtualni, i samim time gube bilo kakav ljudski kontakt kojeg moraju zamijeniti s nečim, u ovom slučaju s nekim na internetu. Dodaj na to i svojevrsni peer-pressure odnosno osjećaj za pripadanjem društvu - svi gledaju jutjubera XYZ pa ću i ja, jer pričaju o tome u školi a ja šutim i nitko me ne primjećuje. 

 

 

 Dugo ovdje ne procitah nesto ovako pametno.... 

 

I dok odrasli, bez obzira na to konzumiraju li takve (ili slicne) sadrzaje u tome vide samo zabavu, i jako dobro znaju da su oni tu "samo zbog para", djeca ne mogu napraviti tu razliku, te oni to shvacaju bas ovako kako si napisao - kao svoje vrsnjake, prijatelje..... sto ih samo odvlaci od stvarnog zivota i stvarnih prijatelja. A opet, oni su tu samo zbog para....

Children Shouldnt Play with Dead Things
8 godina
offline
PewDiePie uzima pauzu od YouTubea

i teta u vrtiću je tu zbog para, i darko, bucka i ivica se se predstavljali kao frendići, na kockici je priča za laku noć koju čita starija ženska osoba koja odaje dojam naše vlastite bakice. branko kockica? općenito bilo koji obrazovni program je na razini "hej ekipa", baš da se poveže s djetetom. crtani likovi, oni pirati kaj skupljaju novčiće pa kaže "ajmo ekipa, brojite novčiće s nama".

danas je sve to dio odrastanja i pdp i juhuhu na hrtu i aplikacije za djecu i sto drugih stvari. razlog zašto nam se to ne sviđa je samo zato jer to mi nismo imali kao mali (ne u smislu da smo jalni!), a u međuvremenu smo odrasli. dokaz? nama su kao klincima branili/ograničavali televiziju, danas smo mi klinci koji su odrasli i nama je telka postala poput radio aparat našim roditeljima, stalno je upaljena. nama su govorili, pokvarit ćete oči, našim roditeljima, kvarite uši pored tog radija. kolko puta smo sami komentirali današnje idiotske crtiće, a po kojem su to mjerilu naši crtići bili manje idiotski? tak da, pdp u ovom ili onom obliku je postojao i dok smo mi bili klinci.

svaka generacija nosi svoje izazove, strahove, nadanja, zato je tu roditelj da dozira i kontrolira sadržaj i odrastanje. ne zaboravimo, dijete vodi, a roditelj usmjerava.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice