Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smijavca

poruka: 9
|
čitano: 4.031
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smijavca".
16 godina
offline
Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smijavca

Ne bi li trebalo pisati N2O, umjesto NO2?

 

Osim ako pingvini imaju dizel motor u sebi :D

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smij
Previd. Hvala. Ispravljeno. :)
Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
9 godina
protjeran
offline
Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smijavca

Znači tamo policija nema potrebe da lovi mlađariju zbog sumnjive "zeljaste tvari", već je dovoljno otići gdje je što više pingvina i nastaje opći urnebes. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smij

party people - c'mon!!!

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smijavca

Oni ne čekaju vikend da se našihaju i prave haos. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smijavca

Da odgovrim Vidi (prvi post). Autor nije pogriješio, osim u prvopisu: piše se  "dušikov(I) oksid", a  "dušikov (I) oksid". Taj plin, N2O, poznat još pod imenima dušični suboksid, dušični oksidul, smijavac (engl. leughing gas), rajski plin, smiješni plin, jedan je od mnogih dušikovih oksida (NO, NO2, N2O4, N2O3, N2O5). Dobiva se dosta jednostavno, zagrijavanjem amonijeva nitrata. No ovo posljednje nemojte činiti kod kuće jer amonijev nitrat može eksplodirati.  Inače se koristi u anesteziji. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smijavca

ovo je drugo sranje u životu koje je načelno ok (prvo je nešto s gnojivom), što je utješno ako se kao pretpostavka uzme ona o tome da je sve sranje osim pišanja (+ dodatak o vjetru). dobro je i to što rajski plin postoji u bocama pa nema potrebe uznemiravati pingvine izjavama naših uvaženih zastupnika/inih političara, jer bi od toga i oni (pingvini) dobili proljev. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smij
Autoru se omaklo (valjda je bil na tehničkom 😀), ali je naknadno ispravio.
6 godina
offline
Pingvinske fekalije stvaraju oblake plina smijavca

 

taj stripy mi je bio oduvik sumnjiv

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice