Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

poruka: 32
|
čitano: 8.846
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom ".
15 godina
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

pričekajmo 21.4., možda uskrsne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
21 2 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
Ja imam još strašniju priču! U jednoj balkanskoj državici izvjesni I.T. opteretio je svoje tvrtke dugovima 300-400% iznad njihove tržišne vrijednosti, po suludo visokim kamatama. Sve uz odobrenje "regulatornih tijela" i revizorskih kuća, te dugogodišnje glorificiranje u svim medijima koji su o I.T. i njegovim tvrtkama uvijek pisali u superlativima. Baš kao i u ovom slučaju, istražitelji su naposlijetku na računima pronašli nula kuna. Jedina razlika je što I.T. nije umro (čak ni fiktivno), dapače najavio je da će se aktivirati u politici i cilja na premijersku poziciju.
Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
22 0 hvala 0
14 godina
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

ne vjerovali ili da!

 

vaistinu bješe tako!

 

ali sada će "Snaga nova" uskrisiti sveukupno rvacko gospodarstvo te će nam ostatak zavidnog svijeta gledati u gujscu.. kad potegnemo vuorp brzinom u blagostanje...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

-vijest? ... ono što smo ''imi'' (formaši) u prošloj vezanoj temi već 'znali'.. ili barem sumnjali.

naravno, sve to je scam od početka ili na lošem mafijaškom, ver iz d manej.. tu je i odgovor.

Što je vijest? Da sad i npr fbi sumnja ili da se nešto otkrilo, uskrsnuće bar? :)) po Ajarovom, kao potvrda vjere.. koja je u tebe jaka, Luke (dubokim dišnoopstruktivnim glasom iz backa..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
Ihush pricas bedastoce. Sumnja je sumnja, a dokaz je dokaz i zato je ovo vijest.
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

zašto se taj slučaj ne preda u ruke efikasnom hrvatskom sudstvu... preliminarnim rezultatima istrage ne tako daleke 2100 godine došli bi do zaključka kako je pokojnik ipak preminuo, case closed, winwin

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 19:08 (Louis Pluto).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
dd.inc kaže...
Ihush pricas bedastoce. Sumnja je sumnja, a dokaz je dokaz i zato je ovo vijest.

 -naravno, a kao btw.. ovdje u textu vidiš riječ dokaz ili riječ sumnja? :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
odjavljen
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

Gdje su sad evandjelisti kriptovaluta - oni koji zagovaraju potpunu anonimnost i ovakve "slobode"?

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so

idu od vrata do vrata ko jehovci (koriste fašnik..) i taže gdje im je wallet.. pa ne stignu sudjelovati u temi i ukazati na sve prednosti nenadziranog sustava nestajanja nečeg digitalnog u bespućima ip adresa i bankovnih računa koje svi mrze jer je to hype..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

Ne kuzim bas tekst,ali kazu da ce bitcoin u 2021 biti 20k hahahaha

 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
Kolacic kaže...

Ne kuzim bas tekst,ali kazu da ce bitcoin u 2021 biti 20k hahahaha

 

NARAST CE NA MILIJUN!!!!!!!!!!!!!

Freak Show Inc.
6 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
Friday kaže...
Kolacic kaže...

Ne kuzim bas tekst,ali kazu da ce bitcoin u 2021 biti 20k hahahaha

 

NARAST CE NA MILIJUN!!!!!!!!!!!!!

 Možemo se mi rugati koliko hoćemo, ali činjenica je da BTC funkcionira kao burze, cijena je već jedanput preko noći eksplodirala, zašto ne bi opet 

Trust nobody, become the best !
12 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
Friday kaže...

Gdje su sad evandjelisti kriptovaluta - oni koji zagovaraju potpunu anonimnost i ovakve "slobode"?

 

ako nisi vlasnik privatnog ključa, ne posjedujes kripto...

 

to što mamlazi daju burzama na povjerenje bitcoine,ethereume i ostalo je njihov problem i rizik, ako nisu, trebali bi ga biti svjesni.

 

istva stvar s kešom i bankama. ima netko od vas da drzi na tekućem parsto tisuca kuna/eura?

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
Friday kaže...

Gdje su sad evandjelisti kriptovaluta - oni koji zagovaraju potpunu anonimnost i ovakve "slobode"?

 Koliko je puta ovakva fora izvedena s kešom? :)) 

 

 

Mislim, dakle half adder
12 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
hrvooje kaže...
Friday kaže...

Gdje su sad evandjelisti kriptovaluta - oni koji zagovaraju potpunu anonimnost i ovakve "slobode"?

 Koliko je puta ovakva fora izvedena s kešom? :)) 

 

 

 pitaj ove u venezueli i turskoj nedavno

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
GrimReaperKC kaže...  

 pitaj ove u venezueli i turskoj nedavno

 Vjerovatno na trista milijuna prevara s kešom ide jedna s web mjenjačnicama i onda -- Nja nja nja I told you so! 

Ljudi imaju unaprijed pripremljeno mišljenje i onda 'čeripikaju' primjere 

 

Web mjenjačnice su kao da si dao Branku Uvodiću da ti pričuva pleteni sepet. To nema veze s blockchainom 

Mislim, dakle half adder
12 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
hrvooje kaže...
GrimReaperKC kaže...  

 pitaj ove u venezueli i turskoj nedavno

 Vjerovatno na trista milijuna prevara s kešom ide jedna s web mjenjačnicama i onda -- Nja nja nja I told you so! 

Ljudi imaju unaprijed pripremljeno mišljenje i onda 'čeripikaju' primjere 

 

Web mjenjačnice su kao da si dao Branku Uvodiću da ti pričuva pleteni sepet. To nema veze s blockchainom 

 bila je prica iz venezuele.. znaci policija i vlasti doslovno uzimaju ljudima dolare, sve kaj vrijedi, i guraju bolivare koje mos tačkama vozit da bi kupio štrucu kruha.

 

al da, hvata se za svaku sitnicu protiv kripta, jer ljudi nisu spremni promijeniti mindset i uvidjeti potencijal tehnologije..a pogotovo nisu spremni raditi hedge na trenutni fiat sustav za koji znamo kolko je "vrhunski".  ništa novo

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
16 godina
neaktivan
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

Jer keš nije anoniman :) Što reći, koju posluku porati. Eh da vas drugar Pablo čuje. Ne bi zakapao frižidere u polja šparoge, već bi nosio usb 3.0c stick ovo vrata

 *Ili koliko ovakvih lažnih mrtvaca još mora pobjeći za Indiju da dostignu baće Lehman. 1407 milijardi $ . Takav ledger ne stane ni na stick od 119 kn u g-spotu.

 

Shortly before 1 am Monday morning (UTC−5), Lehman Brothers Holdings announced it would file for Chapter 11 bankruptcy protection[77] citing bank debt of $613 billion, $155 billion in bond debt, and assets worth $639 billion.

https://en.wikipedia.org/wiki/Lehman_Brothers

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 23:15 (hrvooje).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

Ocekujem novu sezonu GoT-a da konacno saznamo dobije li se zlatniji Lamborghini kad ga kupis kriptovalutom umjesto gotovinom.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

Decki laprdate bezveze. Kes uvijek negdje fizicki postoji (barem ovaj na kojeg se vi referencirate). Naravno i da se kes krade ali u razvijenom svijetu barem postoje mehanizmi da se tome udje u trag koliko-toliko.

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
Friday kaže...

Decki laprdate bezveze. Kes uvijek negdje fizicki postoji (barem ovaj na kojeg se vi referencirate). Naravno i da se kes krade ali u razvijenom svijetu barem postoje mehanizmi da se tome udje u trag koliko-toliko.

 Ako određenim ljudima platiš određenu svotu novca,može se ući u trag i kriptovalutama 

Trust nobody, become the best !
14 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
GrimReaperKC kaže...
Friday kaže...

Gdje su sad evandjelisti kriptovaluta - oni koji zagovaraju potpunu anonimnost i ovakve "slobode"?

 

ako nisi vlasnik privatnog ključa, ne posjedujes kripto...

 

to što mamlazi daju burzama na povjerenje bitcoine,ethereume i ostalo je njihov problem i rizik, ako nisu, trebali bi ga biti svjesni.

 

istva stvar s kešom i bankama. ima netko od vas da drzi na tekućem parsto tisuca kuna/eura?

 Da.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
15 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
hrvooje kaže...

Jer keš nije anoniman :) Što reći, koju posluku porati. Eh da vas drugar Pablo čuje. Ne bi zakapao frižidere u polja šparoge, već bi nosio usb 3.0c stick ovo vrata

 *Ili koliko ovakvih lažnih mrtvaca još mora pobjeći za Indiju da dostignu baće Lehman. 1407 milijardi $ . Takav ledger ne stane ni na stick od 119 kn u g-spotu.

 

Shortly before 1 am Monday morning (UTC−5), Lehman Brothers Holdings announced it would file for Chapter 11 bankruptcy protection[77] citing bank debt of $613 billion, $155 billion in bond debt, and assets worth $639 billion.

https://en.wikipedia.org/wiki/Lehman_Brothers

 -ah bedastoće, kako kaže naslov.. pa kad uzimate Pabla kao referencu 'za' virtualu ispadne ko hračkanje iz vlaka... :))

-virtuala je samo sredstvo, idealno za krađe-malverzacije, ništa drugo ili drugačije od bilo kojeg drugog sredstva osim po toj lakoći.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

Ne razumijem što je ovdje točno anonimno? Zna se čovjekovo ime i zna se zemlje u kojoj je 'umro' ili će umrijeti. Također se znaju vjerovatno svi registrirani korisnici na web mjenjačnici. Blockchain nema veze s anonimnošću, nego s nepotrebom centralne baze podataka. 

 

Kad smo već kod anonimnosti, na CoinBaseu si naravno morao verificirati adresu, karticu ili što već, da bi oni sad objavili da su kupili firmu Neutrino, čini mi se talijanski ex. Hacking Team koji je za vlade/totalitarne režime nadzirao građane. A zašto su mijenjali data providera? Jer im je prošli prodao podatke trećim stranama :)) Toliko o anonimnosti. Banke su anonimnije. Prevara kao prevara, ukrao ti jaja, keš, cryptovalutu ili neki d.d.

Mislim, dakle half adder
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
Mr.ddevil kaže...

 Možemo se mi rugati koliko hoćemo, ali činjenica je da BTC funkcionira kao burze, cijena je već jedanput preko noći eksplodirala, zašto ne bi opet 

 to ti je k'o mujo koji upali šibicu pa je ugasi i spremi za poslije jer "ova je dobra". rijetko koji balon dvaput pukne. o granatama i bombama da se i ne govori. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
Ajar kaže...
Mr.ddevil kaže...

 Možemo se mi rugati koliko hoćemo, ali činjenica je da BTC funkcionira kao burze, cijena je već jedanput preko noći eksplodirala, zašto ne bi opet 

 to ti je k'o mujo koji upali šibicu pa je ugasi i spremi za poslije jer "ova je dobra". rijetko koji balon dvaput pukne. o granatama i bombama da se i ne govori. 

Eh, i ti si neki. Ubijaš čovjeku Nadu. A kao što je poznato, Nada posljednja umire.  

42
15 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
markoBT kaže...

Eh, i ti si neki. Ubijaš čovjeku Nadu. A kao što je poznato, Nada posljednja umire.  

 tako se zove moja davno bivša supruga i upravo su me tom izrekom plašili. sad više ne. mislim, živa je (jasno) i ja ću sigurno prije bogu na istinu (jasno) ali bmq 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
neaktivan
offline
Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za sobom

Dobro pa nije eskivir'o u Bosnu koja NEisporučuje kriminalce...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so
Ajar kaže...
markoBT kaže...

Eh, i ti si neki. Ubijaš čovjeku Nadu. A kao što je poznato, Nada posljednja umire.  

 tako se zove moja davno bivša supruga i upravo su me tom izrekom plašili. sad više ne. mislim, živa je (jasno) i ja ću sigurno prije bogu na istinu (jasno) ali bmq 

 Sva sreća da te nisu plašili onom drugom izrekom vezanom uz dotičnu (koja obično dolazi u nastavku ove prve izreke) 

 

 

 

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pokojni vlasnik mjenjačnice kriptovaluta za so

...ili hrvatsku koja ne isporucuje ni ratne zlocince ni kriminalce, a ove prve pusta radi dobrog vladanja.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice