Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju

poruka: 19
|
čitano: 7.825
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju".
11 godina
offline
Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju

Baš mi se vizualno sviđaju, bez mrežica posebno. Ipak, taj logo POLK baš bode u oči, nekako je prevelik i izgleda loše...

 

Što drugi misle?

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju

junak škole "polk high" bio je al bundy

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
metallic kaže...

Baš mi se vizualno sviđaju, bez mrežica posebno. Ipak, taj logo POLK baš bode u oči, nekako je prevelik i izgleda loše...

 

Što drugi misle?

 

Ja kad sam vidio onu sliku sa straznje strane prvo sto sam pomislio je da je Davoru ispao jedan zvucnik pa se udubila resetka...

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju

To ti je HI-tech umjesto Hi-Fi. Wall mount mogučnost je također zanimljiva i nikad prije viđena...

coffe,coffe,coffe.....
5 godina
protjeran
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
Nekako sam skeptičan prema njihovim specifikacijama. Mislim, to govanjce od bas/srednjetonca nema šanse voziti do 48 Hz. A i osjetljivost od 88 dB mi izgleda napumpano. Eh što ti proizvođači vole zaobilaziti istinu, to nije za vjerovati.

Sve u svemu nemali novac za dječju igračku. Pače, rekao bih da su 1k kn preskupi ;-)
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
Ajar kaže...

junak škole "polk high" bio je al bundy 

 4 touchdowna u jednoj utakmici  

16 godina
offline
Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju

Pristojan zvucnik, dobar review, al sto mene pocelo zivcirati ovo naglasavanje "american hifi" koje vidim kod mnogih hifi proizvodjaca (mcintosh, schiit, ps audio ...)! Kupe gotovo sve komponente u kini, sloze u USA, i onda zakelje ogromni natpis "made in usa" 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju

Ja sam na Adam a7x vec podosta, bili su skupi ali super zvucnici (doduse, kupio sam ih preko njuskala :) )

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
metallic kaže...

Baš mi se vizualno sviđaju, bez mrežica posebno. Ipak, taj logo POLK baš bode u oči, nekako je prevelik i izgleda loše...

 

Što drugi misle?

 Polk je respektabilna firma te se logo svodi na vlastitu percepciju. Pretpostavljam da je nekoć bilo manje fensi zvati se "Prozori" ili "Jabuka".

16 godina
moderator
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
VladRi kaže...

Ja sam na Adam a7x vec podosta, bili su skupi ali super zvucnici (doduse, kupio sam ih preko njuskala :) )

 

Ja isto, ali ovaj par Polkova košta manje od polovice jednog Adama A7X (u dućanu) 

Never put Dolby on snake detectors.
11 godina
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
Antiseptik kaže...
Nekako sam skeptičan prema njihovim specifikacijama. Mislim, to govanjce od bas/srednjetonca nema šanse voziti do 48 Hz. A i osjetljivost od 88 dB mi izgleda napumpano. Eh što ti proizvođači vole zaobilaziti istinu, to nije za vjerovati.

Sve u svemu nemali novac za dječju igračku. Pače, rekao bih da su 1k kn preskupi ;-)

Informiraj se malo oko osjetljivosti zvučnika (btw. 88 je prosjek). Klipsch RP-160M recimo ima osjetljivost od 95 dB, KEF LS50 od 85 dB. Gdje se tu i što točno pumpa?

 

Ova Polkova "govanjca" nisam imao prilike čuti, no sumnjam da je dječja igračka i sigurno je znatno bolje od Logitechovih, Razerovih i sl. pizdarija. Zvučnici kao investicija dugoročno i nisu skupi, budući da se ne radi o tehnologiji koja se značajno mijenja. Ako imaš danas dobre/vrhunske zvučnike, imat ćeš i za 15 godina. Koliko godina izdrži GTX 1060 (za sličnu cijenu)? Kako neki ljudi traže pokoji FPS više u igrama, tako neki traže bolji zvuk, a taj se ne računa u kilogramima zvučnika. Primjer: https://www.cnet.com/news/this-could-be-the-last-hi-fi-speaker-youll-buy/

14 godina
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
hudo kaže...

Pristojan zvucnik, dobar review, al sto mene pocelo zivcirati ovo naglasavanje "american hifi" koje vidim kod mnogih hifi proizvodjaca (mcintosh, schiit, ps audio ...)! Kupe gotovo sve komponente u kini, sloze u USA, i onda zakelje ogromni natpis "made in usa" 

 tako se isto i sim audio,koji proizvodi moon komponente hvali kako sve svoje komponente proizvode u kanadi,a u firmi ih ima samo 37,ne djeluje mi logično

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
16 godina
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
Dead kaže...
hudo kaže...

Pristojan zvucnik, dobar review, al sto mene pocelo zivcirati ovo naglasavanje "american hifi" koje vidim kod mnogih hifi proizvodjaca (mcintosh, schiit, ps audio ...)! Kupe gotovo sve komponente u kini, sloze u USA, i onda zakelje ogromni natpis "made in usa" 

 Hmmm pa baš za te tri kompanije koje si spomenio ne bi išla ta tvrdnja. Čak bih rekao da glavnina velikih američkih proizvođača s pravom stavljaju natpis Made in USA. Ako i ugrade nešto neameričko, a naravno da ugrade, onda su te ugrađene komponente napravljene po striktnim specifikacijama. 

kladim se da niti jedan otpirnik i kondenzator nije proizveden u USA, odnosno 99% komponenti dolazi sa istoka. Ovo cak ja niti ne tvrdim jer nisam elektronicar, nego prenosim rjeci profesionalaca i strucnjaka iz tog podrucja. 

 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
CelticFrost kaže...
metallic kaže...

Baš mi se vizualno sviđaju, bez mrežica posebno. Ipak, taj logo POLK baš bode u oči, nekako je prevelik i izgleda loše...

 

Što drugi misle?

 Polk je respektabilna firma te se logo svodi na vlastitu percepciju. Pretpostavljam da je nekoć bilo manje fensi zvati se "Prozori" ili "Jabuka".

Ne znam da li sam te dobro skužio, ali ne mislim da zvučnik treba imat fensi/sexy logo. Ovaj mi je nekako meh, čak teško prihvatljiv, nazivom i izgledom.

Pošto nisu skupi, probavio bi to nekako ako dobro zvuče, ali da baš platim masno, sve bi trebalo štimati.

 

p.s. možda jer logu fali jedno slovo da postane POLK-a.

coffe,coffe,coffe.....
6 godina
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
Davor kaže...
VladRi kaže...

Ja sam na Adam a7x vec podosta, bili su skupi ali super zvucnici (doduse, kupio sam ih preko njuskala :) )

 

Ja isto, ali ovaj par Polkova košta manje od polovice jednog Adama A7X (u dućanu) 

 Detalji :))))

11 godina
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju
metallic kaže...
CelticFrost kaže...
metallic kaže...

Baš mi se vizualno sviđaju, bez mrežica posebno. Ipak, taj logo POLK baš bode u oči, nekako je prevelik i izgleda loše...

 

Što drugi misle?

 Polk je respektabilna firma te se logo svodi na vlastitu percepciju. Pretpostavljam da je nekoć bilo manje fensi zvati se "Prozori" ili "Jabuka".

Ne znam da li sam te dobro skužio, ali ne mislim da zvučnik treba imat fensi/sexy logo. Ovaj mi je nekako meh, čak teško prihvatljiv, nazivom i izgledom.

Pošto nisu skupi, probavio bi to nekako ako dobro zvuče, ali da baš platim masno, sve bi trebalo štimati.

 

p.s. možda jer logu fali jedno slovo da postane POLK-a.

 Razumijem te u tom pogledu - iskreno, i mene to malo bode u oči. Htio sam samo ukazati da to nije relevantno za opće "prihvaćene" brandove. Danas sutra, da kupiš te zvučnike i da te oduševe, postao bi vjerojatno simpatizer tog brenda.

 

Bowers & Wilkins = Simon and Garfunkel

Harman Kardon = modna marka

JBL, KEF, JVC = random slova

Klipsch = klipić

Pioneer = mladež KPJ

Focal = fukal sam

Wharfedale = social warfare pedale

Cambridge = hipsteraj

Marantz = meksički protagonist

Denon = krema za ruke

McIntosh = Apple -.-

Arcam = Arkan

Canton = županija

...

Polk = kurwa 

11 godina
offline
Re: Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju

Upravo to, kvari mi ZEN!

coffe,coffe,coffe.....
10 godina
neaktivan
offline
Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju

 Pozdrav, da ne otvaram novu temu pa ću postaviti pitanje ovdje. Što mislite o Polk t15 zvučnicima? Meni se čini ok omjer cijene i kvalitete s obzirom da bi ih trebao uzeti 6 komada. No rađe bih neki savjet prije kupnje. Par u Ronisu košta 790,00 kn.

 

Link Ronis:https://www.ronis.hr/zvucnici-polk-t15-bookshelf-crni/polk_t15black/product/

 

Link službene stranice: https://en.polkaudio.com/products/t15

 

Review video na youtube-u:

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Polk Signature S15e - Iz Amerike s ljubavlju

sramotno je da doslovno prevedu članak sa drugog portala i potpišu sebe kao novinari...bruka teška..kao oni su dobili zvučnike i probali ih...presmiješno

https://worldofturntables.com/polk-signature-s15e-complete-reviewtest/

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice