Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

poruka: 72
|
čitano: 12.739
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P".
8 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Čitatelj kaže...

Live Tileovi sa direktnim prikazom sadrzaja, bez da moram otvarati aplikaciju

 

"Live Tiles" ne samo da nikad nisu zaživjeli već nikad nisu uspjeli biti implentirani kako je zamišljeno.
Upravo su Live Tiles jedna od bitnijih stavki zbog koje su ljudi odbacili WP.
Možeš podnijeti da ti neka notifikacija sa fejsbuka ili npr vremenska prognoza kasni, ali bilo je slučajeva da ti običan sms ili e-mail kasni po 2 dana, iz nepoznatog razloga.
Drugim riječima, krajnje nepouzdano plus konfuzno.

 

Sama ideja da korisnik dijeli potpuno isto sučelje na mobitelu/tabletu/desktop računalu je osuđena na propast.
Na Win Mobile su forsali desktop sučelje (i pointer, odn. miša) na minijaturnim ekranima; na Win Phone se krenulo obrnuto - ali jednako nefunkcionalno.

Ugl.: "pločice" su ljudima odbojne, bilo bi vrijeme da to u Redmondu konačno shvate (i prihvate). Ljudi ne žele biti popločani.

Čitatelj kaže...

I opet, kaze lik koji nema identitet - nego za ime i avatar koristi nogometasa.

Get real

 

Kaže propovjednik koji se u vlastitoj bezidejnosti skriva iza najbezličnijeg "identiteta" uopće na ovom forumu.
"Čitatelj" i sjena od avatara.  Originalnije bi bilo da si se nazvao "Nitko".
Da si bar pločicu stavio za avatara, može i kupaonska.
SQUARed.

 

8 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
bruno03 kaže...
Posmatrač kaže... 

Nego hoce li iko postaviti scren shot tih reklama u androidu koje vam se pricinjavaju?

 Evo, ovo se pojavljuje na tabletu kada gledam neki film, kada igram pubg,  u chromu i na homescreenu. Tu su i postavke tih oglasa koje su beskorisne.

 

Level bijesa je bacanje uređaja u zid, ali eto googleu je to prihvatljivo. Na wpu i sada na iosu toga nije bilo niti će ikada biti.

 

PUBG: "Offers in-app purchases" ili: plati pa nećeš imati reklame. (btw isto je i na iPhoneu i na Androidu).

Za razliku u cijeni iOS vs Android uređaj, kupiš svaku app ili servis/uslugu na Androidu i nemaš reklama a i dalje si debelo u plusu.


Dakle, 3 riješenja:

1. plati
2. nađi besplatnu no ads alternativu od 3+ milijuna aplikacija na Androidu
3. iskoristi Lucky Patcher (ako znaš što radiš)

Što se pak tiče WP, propala platforma na kojoj samo nisu stigli zadaviti korisnike sa reklamama - dokaz ovdje:

 

Uglavnom, opet gluposti pišete.

16 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Daj više pustite da to smeće od OS-a umre.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

64 komentara  pa ovaj WP izaziva veci hejt nego iphone 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Motorino kaže...
Posmatrač kaže... 

 Ali to nema veze sa androidom.  Da iko ima volje pisati lose aplikacije za windows mobile bi li isti bio kriv za to?

 Ne znam ja...pitaj nekog prosječnog android korisnika (ako uopće postoji netko da je to primjetio i da mu neopisivo smeta ) koga će okrivit za to. 

 

 Oko mene desetine prosjecnih korisnika koji se meni obracaju kada imaju problem sa mobom i nikad ni od koga nisam cuo da se zali na reklame. 

bruno03 kaže...
Posmatrač kaže...

za trazliku od tvog identita. Ime i prezime ;) 

 

Nego hoce li iko postaviti scren shot tih reklama u androidu koje vam se pricinjavaju?

 Evo, ovo se pojavljuje na tabletu kada gledam neki film, kada igram pubg,  u chromu i na homescreenu. Tu su i postavke tih oglasa koje su beskorisne.

 

Level bijesa je bacanje uređaja u zid, ali eto googleu je to prihvatljivo. Na wpu i sada na iosu toga nije bilo niti će ikada biti.

 Gdje je slika sa homescreena? Tamo nema reklam osim ako ih sam instaliras.... Na edgu ili koji web browser je bio na wm nije bilo reklam? Ne znas da su to reklame sa web stranica i nemaju nikakve veze sa OSom? Reklame u igri takodje nemaju veze sa OSom? U stvari niti jedna reklama nema veze sa os-om. Lupardas i zarko zelis da je wm bolji ali jednostavno nije i ides toliko daleko da izmisljas.... U androidu nema reklam. Ma koliko se ti trudio da reklam iz aplikacija prikazes kao mane osa kao takvog... 

 

Gledas film i reklame? Koristi plaxer koji ih prikazuje. Opet aplikacija a ne os. 

14 godina
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

Onda neka mi se obrati bug.hr ili chrome pa da im platim jer mi se i kod njih isto pojavljuju reklame preko cijelog ekrana

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo

Chrome ne prikazuje reklame tako da nemas sta platiti chrome-u ;)

8 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Posmatrač kaže...

Chrome ne prikazuje reklame tako da nemas sta platiti chrome-u ;)

 

Evo za koga je WP. Za one koji ne razlikuju ad bannere OSa, na web stranicama i reklame u aplikacijama. :D

Nisam siguran da li ikoji aktualan OS osim Windowsa ima reklame po desktopu (doduše, sad sam pročitao nešto za MIUI - derivaciju Androida, ali mislim da je i to novinar nešto krivo shvatio ili trola).

16 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Haha, cak i kao "mrtav" Os, windows mobile uspije nabiti 70 komentara zbog iskompleksirane Android balavurdije.
Btw, drago mi je sto sam koristio dok je bio superioran, nazalost proslo je kako je proslo iz razloga koji nemaju veze s kvalitetom. Vec skoro 2 godine sam na Androidu, zivot i tehnologija ide dalje, ali neki nisu svjesni da su zapravo propustili koristiti nesto daleko bolje...
 
3 6 hvala 0
8 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
knight kaže...
Haha, cak i kao "mrtav" Os, windows mobile uspije nabiti 70 komentara zbog iskompleksirane Android balavurdije.
Btw, drago mi je sto sam koristio dok je bio superioran, nazalost proslo je kako je proslo iz razloga koji nemaju veze s kvalitetom. Vec skoro 2 godine sam na Androidu, zivot i tehnologija ide dalje, ali neki nisu svjesni da su zapravo propustili koristiti nesto daleko bolje...

 

Haha, čak i za mrtav OS vi WP-fanaticboysi uspijevate se sramotiti sa fake news i fake facts, trolajući u tolikoj mjeri da vas se mora demantirati.

Ovo "iskompleksirana Android balavurdija" se valjda odnosi na Čitateljevu baku, no? 

Da, slažem se da je WP prošao kako je prošao iz razloga što nije imao veze s kvalitetom, već je bio nedovršeni poluproizvod koji čak sam sa sobom nije mogao uspostaviti hw/sw/OS standard.

Nego, u kojem je to svemiru i kojem vremenu WP bio - superioran i čemu točno??? Windows MobilePocketPC ili Microsoft Kin debilanama?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
knight kaže...
 uspije nabiti 70 komentara zbog iskompleksirane ...

 ja sam temu povirio dva puta danas.  vidim da me jedno spadalo uvrstilo u nekakve fanatike. sine, puca meni qrac za MS, windows phone i posebno za tvoje mišljenje.

samo prelistajte zadnje dvije stranice...totalni bolesnici..enormni izljevi BIJESA, pomiješani sa mržnjom (prema temi i bilo kome tko ne sudjeluje u momčadi pobesnelih mrzitelja)

 čitate li svoje komentare?

što...čučite cijeli dan i refrešate stranicu da vidite je li netko nešto nadodao,tako da ga možete ispljuvat i nabijali između sebe palac gore-dolje. 

 

pa kako vas nije sramota na svakoj qrčevoj MS temi čučat i počet siktat ko zmije na svakog tko prismrdi temi?

to je poremećaj..i to žešći.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 23:20 (torrente).
8 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
torrente kaže...

što...čučite cijeli dan i refrešate stranicu da vidite je li netko nešto nadodao, 

 

pa kako vas nije sramota na svakoj qrčevoj MS temi čučat i počet siktat ko zmije na svakog tko prismrdi temi?

 

Samo korisnici WP moraju "čučati na temi". Android i iOS korisnicima notifikacije same uredno dolaze. ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice