PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX 5700

poruka: 17
|
čitano: 6.290
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX 5700".
16 godina
odjavljen
offline
PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX 5700

Najbolji 5700xt je onaj koji si mozes kupiti

Freak Show Inc.
 
14 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
Friday kaže...

Najbolji 5700xt je onaj koji si mozes kupiti

 + da ostane još barem za zaliti kupnju u najbližem pit stop-u. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
Friday kaže...

Najbolji 5700xt je onaj koji si mozes kupiti

 Baš...

15 godina
offline
PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX 5700

Pa jel moguce uopce nac karticu s dobrim hladenjem, a bez ovog beskorisnog sarenila.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX

Msi gaming 5700xt bi te trebao zadovoljit.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 11:12 (dery).
14 godina
odjavljen
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
Renesis kaže...

Pa jel moguce uopce nac karticu s dobrim hladenjem, a bez ovog beskorisnog sarenila.

 Gigabyte gaming oc je ok i neutralan.  Aorus isto, iako ima nešto malo rasvjete.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
moderator
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
dery kaže...

Msi gaming 5700xt bi te trebao zadovoljit.

 Da, MSI Gaming X ispunjava uvjete

11 godina
offline
PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX 5700

smeta sto kartica ima RGB, a ne smeta sto u recenziji gaming graficke nema gaming rezultata performansi, ili sam ja slijep pa ih ne vidim 

 

usput, mozete iskljuciti svjetlo ako vam smeta, a opet ostaje opcija za one koji to zele

 

sto vise opcija za bilo koji proizvod=bolji proizvod

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
Timo kaže...

smeta sto kartica ima RGB, a ne smeta sto u recenziji gaming graficke nema gaming rezultata performansi, ili sam ja slijep pa ih ne vidim 

 

usput, mozete iskljuciti svjetlo ako vam smeta, a opet ostaje opcija za one koji to zele

 

sto vise opcija za bilo koji proizvod=bolji proizvod

 Šta će ti ponavljat gaming performanse vidio si jednu vidio si sve. Svodi se na koji fps gore dole oli ti ga u okviru statističke pogreške nebitan postotak.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
Renesis kaže...

Pa jel moguce uopce nac karticu s dobrim hladenjem, a bez ovog beskorisnog sarenila.

 van hlađenja, al od xfx raw 2 jedva ima logo od xfx i to samo bijela boja.

15 godina
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
Friday kaže...

Najbolji 5700xt je onaj koji si mozes kupiti

Najbolji 5700xt je onaj koji ostane na izlogu a ti kupiš RTX-cu.

Oprosti morao sam 

Inače ovdje govorimo o grafuljama koje koštaju skoro 4000 kuna. Mi smo obojica platili Z-5500 koliko 3000 kuna a ja sada mogu prodati 10+ godina stare zvučnike za 4000 kuna.
Tako da ako već netko namjerava dati tolike novce na grafulju mislim da je bolje da doplati još malo i kupi sebi kako treba proizvod (RTX).

15 godina
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
Envy kaže...

Tako da ako već netko namjerava dati tolike novce na grafulju mislim da je bolje da doplati još malo i kupi sebi kako treba proizvod (RTX).

 Tolike novce ne vrijedi niti jedna grafulja jer ne dobiješ koliko košta. Za te novce ima da vrti fluidno 8k nečujno na temp 50° , ako ne može onda je poseri.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 17:58 (dery).
15 godina
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
dery kaže...
* * *

 Tolike novce ne vrijedi niti jedna grafulja jer ne dobiješ koliko košta. Za te novce ima da vrti fluidno 8k nečujno na temp 50° , ako ne može onda je poseri.

Kako ne vrijedi. Koliko novaca daš toliko ti piše na računu. Tačnu do u lipe.
Kakav 8K monitor imaš? Nikakav.

Imao sam i ja najbolji CRT ikada Sony FW-900 24" čudovište teško oko 40 kg pa ti je i tada trebalo 4-5k kuna da se igraš na njemu. Da ne pišem koliko sam platio 286 ili 386 pojma ne'am, koliko Pentium II Deshutsh.. jesam li već jednom rekao kako su me susjedi dočekali: "Dok mi sitorinja vozimo kaldrmom od 66 MHz ti si ga vozio na autoputu od 100 MHz, Ave Cezare!
A i ja sam bio sirotinja, ukrkao sve u taj Deshuthest pa kasnije kupuj TNT-icu. ALi je Barem taj Pentium II u sofcerskom modu gladio Unreal koji se igrao 2 tjedna. Unreal 2 se prelazio za dvije noći.

Ja malo oftopičarim ali i dalje sam mišljenje da kompjuteri kada ih kupiš i trebaju da vrijede. Sada svaka žbljoha može za 100 kuan kupiti Core 2 Duo i preko SSE2 Extenzije gledati sve što želi preko MPC-HC-a.
5700XT je skupa jer i TSMC hoće svoj dio kolača a hoće i PowerColor, treba to za 1000 kuna da bude jeftinije pa da bude best-bay kartica pod uslovom da ne hebaju oni adrenalin driveri za 2020.

6 godina
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
dery kaže...

 Šta će ti ponavljat gaming performanse vidio si jednu vidio si sve. Svodi se na koji fps gore dole oli ti ga u okviru statističke pogreške nebitan postotak.

Za one koji prvi put čitaju o toj kartici?

14 godina
neaktivan
offline
PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX 5700

Najbolji 5700XT je kad za tu lovu odem na more i igram se u plićaku 7 dana, usput i pročitam Bug o ovakvim nebulozama za 4000 kn...

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX 5700

Eh da se nvidia "na vrijeme" prešaltala na 7nm ne bi mi danas davali ~3500kn za ovaj "mainstream" čip od 250mm2.

Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PowerColor RX 5700 XT Red Devil - Najbolji RX
Alien 1971 kaže...

Najbolji 5700XT je kad za tu lovu odem na more i igram se u plićaku 7 dana, usput i pročitam Bug o ovakvim nebulozama za 4000 kn...

 A sto je s onima sto zive na moru?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice