Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuniteta

poruka: 77
|
čitano: 17.689
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuniteta".
15 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
overhaul kaže...

Za drugo; mama je onda dobila od doktora za oporavak upravo kapi vitamina d i jače doze vitamina b, pa što ja znam, čini se da pomaže. Dali bi pomoglo običnom čovjeku koji se ne oporavlja od ničeg... moguće ovisi o tome gdje se preko godine kreće i što jede. Ako je noćni čuvar... vjerojatno bi trebalo malo dodatno i tog d vitamina. 

 vitamin D nije dobila samo zbog jačanja imuniteta, ženske osobe su sklone osteoporozi, pa im vitamin D pomaže u jačanju kostiju

if only you knew the power of the dark side
5 godina
protjeran
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
Ne djeluje (mislim na kiseli kupus). Evo ih opet. Hm, možda rasol pomaže?!
J3biga, kad ne vjerujem Docu na riječ nego moram sam isprobati.

Tebi, viteže, sretna kura-C vitaminom. I pozdravi mi Pernara.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 8:37 (Antiseptik).
14 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
ivo454 kaže...

Ja sam na imunosuspresiji i zaključio sa da je pranje ruku, nakon svakog izlaska iz stana, jako dobra preventiva

 Ovo je humano, jer time donekle štitiš ljude od bakterija koje eventualno imaš doma i po rukama.

 

PSN - darklydexter
16 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
Antiseptik kaže...
Ne djeluje (mislim na kiseli kupus). Evo ih opet. Hm, možda rasol pomaže?!
J3biga, kad ne vjerujem Docu na riječ nego moram sam isprobati.

Tebi, viteže, sretna kura-C vitaminom. I pozdravi mi Pernara.

 

Mene i ono sto sam iznio na temi povezivati s Pernarom moze samo ili zlonamjerna ili blesava osoba.

A posto imas crvenu zvjezdicu na profilu i furas se na komunizam...mislim da nisi zlonamjeran. :) 

 

Da ne bih dalje isao u offtopic, ides na ignore.

 

 

p.s. Vecina salonskih ljevicara koje poznajem su Pernarovi fanovi :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 9:38 (knight).
15 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
Koliko dvoguza popijes na dan?
15 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
2 flaširana +-
16 godina
neaktivan
offline
Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuniteta

Kaže deda: Bio sam zdrav dok nisam otišao kod doktora, našao mi 100 bolesti. Zato više ne idem kod njega i opet sam zdrav.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuniteta

jutros sam na jarunu u šumi ugledao jedan virus (okrugli, crveni, s antenama) koje je predmnijevao da se dobro sakrio iza "autohtonog drveta" (navod jarunskog diplomiranog agronoma - crni pojas, zadnji dan). nije. brzo sam posegnuo u futrolu, izvadio jedan vitamin c, umetnuo u cijef, repetirao, nanišanjeo i pogodio ga njime precizno posred škembe. zadovoljstvo mi je izvijestiti da je virus toliko teško ranjen da se ne očekuje njegovo preživljavanje, a i lovočuvari mi ga mogu lagano jer je sezona lova na viruse otvorena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
Sto je sam pcelijim proizvodima ja koliko znam maticna mlijec podize imunitet.Propolis je odlican za prehladu i gripu, cak ima i dobro bakterijsko a i antivirusno djelovanje ma da jos nema nekih znanstvenih dokaza nisam doktor pa neznam.Pa
med naravno domaci i pravi a ne ono smece u ducanima sto se prodaje.I na kraju med iz saca ali on se vise koristi za oboljele od raka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
dreadmoore kaže...
Sto je sam pcelijim proizvodima ja koliko znam maticna mlijec podize imunitet.Propolis je odlican za prehladu i gripu, cak ima i dobro bakterijsko a i antivirusno djelovanje ma da jos nema nekih znanstvenih dokaza nisam doktor pa neznam.Pa
med naravno domaci i pravi a ne ono smece u ducanima sto se prodaje.I na kraju med iz saca ali on se vise koristi za oboljele od raka.

 Epic.....

Lijecio rak medom? Svoje bliznje bi tako lijecio ili bi ipak isao doktoru?....

14 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
Rak nikad nitko nije izljecio koliko ja znam, sto se tice meda i pcelijih proizvoda pomazu ako nista bar bolesnim daje neku nadu i produzi im zivot sigurno nece odmoci.Ja sam jedan od onih koji je kao dijete od 6 god ostao bez roditelja tako da nesto o tome znam.A opet kazem nisam znanstvenik niti doktor, samo pisem autoru da ima jos alternativa za podizanje imuniteta koje sigurno nece odmoci.
5 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
dreadmoore kaže...
Rak nikad nitko nije izljecio koliko ja znam, sto se tice meda i pcelijih proizvoda pomazu ako nista bar bolesnim daje neku nadu i produzi im zivot sigurno nece odmoci.Ja sam jedan od onih koji je kao dijete od 6 god ostao bez roditelja tako da nesto o tome znam.A opet kazem nisam znanstvenik niti doktor, samo pisem autoru da ima jos alternativa za podizanje imuniteta koje sigurno nece odmoci.

 Ti si sampion. U jednoj recenici uspijes iznijeti tvrdnji i reci nemas pojma o tome. I to dva puta...

 

Ja sam prezivio rak pluca pa ni u ludilu ne bih iznosio tvrdnje koje ti mrtav hladan odvalis...

12 godina
offline
Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuniteta

Da biste dobili imunitet prvo morate biti izlozeni predmetu na koji zelite postani imuni. Trpanje vitaminima i slicnim sranjima jos nikome nije pomoglo, radije lizite stolove okolo ako zelite imunitet i ne tusirajte se 3 puta dnevno bez razloga uz pranje ruku svakih pola sata. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
ivanzu kaže...

Da biste dobili imunitet prvo morate biti izlozeni predmetu na koji zelite postani imuni. Trpanje vitaminima i slicnim sranjima jos nikome nije pomoglo, radije lizite stolove okolo ako zelite imunitet i ne tusirajte se 3 puta dnevno bez razloga uz pranje ruku svakih pola sata. 

 oprez! ako se izložite limunu, steći ćete limunitet i biti limuni na sve. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
Ajar kaže...

jutros sam na jarunu u šumi ugledao jedan virus (okrugli, crveni, s antenama) koje je predmnijevao da se dobro sakrio iza "autohtonog drveta" (navod jarunskog diplomiranog agronoma - crni pojas, zadnji dan). nije. brzo sam posegnuo u futrolu, izvadio jedan vitamin c, umetnuo u cijef, repetirao, nanišanjeo i pogodio ga njime precizno posred škembe. zadovoljstvo mi je izvijestiti da je virus toliko teško ranjen da se ne očekuje njegovo preživljavanje, a i lovočuvari mi ga mogu lagano jer je sezona lova na viruse otvorena. 

 Virus ili Prius? I oni su opasni, dodju ti iza ledja kad najmanje ocekujes.

15 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni
Darky kaže...
overhaul kaže...

Za drugo; mama je onda dobila od doktora za oporavak upravo kapi vitamina d i jače doze vitamina b, pa što ja znam, čini se da pomaže. Dali bi pomoglo običnom čovjeku koji se ne oporavlja od ničeg... moguće ovisi o tome gdje se preko godine kreće i što jede. Ako je noćni čuvar... vjerojatno bi trebalo malo dodatno i tog d vitamina. 

 vitamin D nije dobila samo zbog jačanja imuniteta, ženske osobe su sklone osteoporozi, pa im vitamin D pomaže u jačanju kostiju

 D vitamin nije samo vezan za probleme kostiju. Budući da sam lani obolio od multiple skleroze, moram svakih 10 dana uzimati po jednu ampulu D vitamina. Naime, multipla skleroza do daske crpi D vitamin kod ljudi koji je imaju, a da naši vrli doktori, specijalisti, znanstvenici i ostala elita uopće ne znaju razlog zašto. Isto kao što ne znaju što uopće uzrokuje multiplu sklerozu kod ljudi, pa naravno, ne postoji ni lijek za nju. Izuzev tzv. imunomodularne terapije koja kao prolongira relapse, na taj način da ti uništava bijela krvna zrnca i imunološki sustav, pa automatski postaješ rizična skupina za raznorazne infekcije, gripe i corona viruse, a o hrpi nuspojava koje izazivaju ovi lijekovi, bolje da i ne pišem.

Sinoć sam lega jutros...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 23:47 (BlackMoon).
7 godina
offline
Re: Prehlade, viroze, corone, gripe… Kako do imuni

Kolega, bolje si nabavi ulje od konoplje, kod multiple čuda čini.

S tim da ovo kaj ti doktor prepiše obično je šrot, i košta puno, ali i to pomaže ak nemreš bolje nabavit.

 

Kruha i igala...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice