Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NASA-in

poruka: 9
|
čitano: 3.447
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NASA-in".
14 godina
offline
Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NASA-in

Zadnje misije na Mars bile su uspješne i donijele su mnoštvo novih otkrića. Opportunity je bio pun pogodak, a Curiosity nam i dalje šalje svoje podatke, a tako će biti sigurno još nekoliko godina. Kad on vrisne, dolazi ovaj novi.

Super mi je ideja live streama, ali bi ipak trebalo staviti kamere i u njihovu kuhinju, spavaonicu i dnevni boravak da dojam velikoga brata bude potpun. Ne vidim svrhu ove kamere osim da možda NASA pokaže svoju transparentnost u radu. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NASA-in

koja navlakuša. kliknem a nigdje nikoga - svi zapalili na gablec. trebali su ostaviti bar nekog komada za pleše oko štange 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NASA-in
Neka pleše, pleše... ali u bijelom zaštitnom odijelu!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NASA-in

aha ako postoji "safe sex" onda bi to bilo "safe pole dancing" ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NAS
Ovako bi trebali ovi iz uljanika i trećeg maj(za hrvatine...svibanj)...da vidimo kako se delaju brodovi
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 12:39 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NAS
HCMAA kaže...
Ovako bi trebali ovi iz uljanika i trećeg maj(za hrvatine...svibanj)...da vidimo kako se delaju brodovi

 pa zahtjev za švasanjem unutar brodske konstrukcije na +80 stupnjeva u bijeloj kuti i s papirnatom kapicom i jest bio osnovni uzrok nesporazuma te, posljedično, brodoloma brodogradnje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
neaktivan
offline
Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NASA-in

Jel ovo neštko kao Sabor TV jer kad god upalim nema nikoga?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NASA-in
Za što ovi dobivaju plaću? Tri gledaju, a jedan se muva. A kad stisnu rokovi za lansiranje, onda će biti tarampana.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Prijenos uživo iz pogona gdje se sastavlja NASA-in

eo se pojavili prvi štrumpfovi ali samo zuje/malo meda daju. koliko je naših gastarbajtera u nasi? čini se da su brojno nadmoćniji. 

 

 

pe se: jasno da kužimo vremensku razliku i udaljenost koju siroti signal mora prijeći ali po noći pokušavamo zaćoriti po ovim temperaturama (baš sam sad pital u mesnici bi li mi iznajmili dio prostora u onoj sobi iza di je stalno minus no kamena su srca i odbiše me s indignacijom) pa nemamo vremena tad biti sladogleđe (= voyeur). baš biste ih mogli snimiti, mislim ak imate kaj i ak se itko uopće ikad pojavi. 

 

18:55 - trinaest žigosanih (malo poslije ih je i dvadesetak) se muva po prostoriji! u odnosu na prije par sati, ovo je za guinessovu knjižicu. fantastično se pretvaraju da nešto rade. vau. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 20:32 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice