Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

poruka: 83
|
čitano: 15.381
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12".
15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Zanimljivo kako nisi primjetio da sto god bude na Androidu dode s nekim vremenom na iPhone, nekad i u boljem izdanju.

Ali sto god iPhone napravi, to ide na Android telefone vec sutra. Citaj izbacivanje jacka itd.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 20:58 (Mitch).
5 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Mitch kaže...
Zanimljivo kako nisi primjetio da sto god bude na Androidu dode s nekim vremenom na iPhone, nekad i u boljem izdanju.

Ali sto god iPhone napravi, to ide na Android telefone vec sutra. Citaj izbacivanje jacka itd.

 Naravno da sam primijetio. Na andorid sa iphone obicno dodje ono sto ne volim ali dodje odmah dok na iphone dodje sa vremenom. Uglavnom dobre stvari....Ne branim ja android na bilo koji nacin. Dapace....

 

Niti ga iko brani barem ne sa zarom sa kojim se iphone i apple brani ;) Nekad mislim da pola foruma ima akcije u appleu ;) 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 22:25 (Posmatrač).
13 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Posmatrač kaže...
Mitch kaže...
Zanimljivo kako nisi primjetio da sto god bude na Androidu dode s nekim vremenom na iPhone, nekad i u boljem izdanju.

Ali sto god iPhone napravi, to ide na Android telefone vec sutra. Citaj izbacivanje jacka itd.

 Naravno da sam primijetio. Na andorid sa iphone obicno dodje ono sto ne volim ali dodje odmah dok na iphone dodje sa vremenom. Uglavnom dobre stvari....

 

 Ne branim ja android na bilo koji nacin. Dapace....

 

Niti ga iko brani barem ne sa zarom sa kojim se iphone i apple brani ;) Nekad mislim da pola foruma ima akcije u appleu ;) 

Nitko ti nikada niti nije spomenuo branjenje androi platforme čovječe 

 

Ali zato UVIJEK iskoristiš priliku i nabaciš pokoju trolerskospamersku kvazipoluinformativnu fake news! 

 

Da barem makar JEDNOM napišeš nešto što ima makar blage veze sa naslovom teme, a ne stalno osporavati, umanjivati i omalovažavati sve što je u vezi  i iPhone/iPad/MBP/... gadgeta! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Mitch kaže...
Zanimljivo kako nisi primjetio da sto god bude na Androidu dode s nekim vremenom na iPhone, nekad i u boljem izdanju.

Ali sto god iPhone napravi, to ide na Android telefone vec sutra. Citaj izbacivanje jacka itd.

 Zaključujemo kako na iPhone s Androida dolaze featuresi dok na Android s iPhonea dolazi oduzimanje featuresa. Samo zaboravljaš da oduzimanje dolazi samo na neke modele pa tako imaš kupiti modele s 3,5mm audio, SD card support, cijelim ekranom...

To što na iPhone stvari dolaze "s nekim vremenom" samo govori koliko Apple od svojih kupaca pravi budale. Zašto bi im dali odmah kad to mogu provući kroz par modela i svaki put preimenovati i reklamirati kao nekakav killer feature.

Ajde probaj zamisliti kako bi izgledao iPhone da kroz zadnjih 5 godina nije preuzimao featurese Androida a kako bi izgledao Android da nije preuzimao (ako se to tako može nazvati) featurese Androida. Da ti pomognem oko ovog drugoga, izgledao bi ko Galaxy S10 bez one rupe na ekranu.

 

15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Sto tocno? Pa sve u zadnjih par godina je softverski stiglo i to skroz do iPhonea 6S i SE.

 

Qi punjenje je vec nestalo sa par Android modela zbog promiene kucista itd. Mislim da se ne moze generalizirati.

 

Night mode je trenutno jedina stvar koja bi nekog natjerala na kupnju novog iPhonea a da je bila na Androidu davno prije. No izvedena je na taksv nacin da je opet svima (citaj Pixel) osim P30 uzela kruh iz usta....

 

 

Sad se ocekuje pumpanje brojki na Galaxy S11 na papiru, ali i to se moze raditi samo do neke granice...a mislim da smo vec tamo (8K video beskoristan...kao i 4K ekran)

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 17:35 (Mitch).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Mitch kaže...

Sto tocno? Pa sve u zadnjih par godina je softverski stiglo i to skroz do iPhonea 6S i SE.

 

Qi punjenje je vec nestalo sa par Android modela zbog promiene kucista itd. Mislim da se ne moze generalizirati.

 

Night mode je trenutno jedina stvar koja bi nekog natjerala na kupnju novog iPhonea a da je bila na Androidu davno prije. No izvedena je na taksv nacin da je opet svima (citaj Pixel) osim P30 uzela kruh iz usta....

 

 

Sad se ocekuje pumpanje brojki na Galaxy S11 na papiru, ali i to se moze raditi samo do neke granice...a mislim da smo vec tamo (8K video beskoristan...kao i 4K ekran)

Većina stvari koje su i došle na Android prije su bili uglavnom featurei na papiru. Kao primjer, Samsung je dodao NFC i nije imao pojma čemu ga koristiti dok se nije pojavio Apple Pay, a ima i hrpa drugih primjera. S druge strane kad se to pojavi na iPhonu to ima svoju ulogu i ništa nije prepušteno slučaju. Ima tehnologija koje su se pojavile na Android modelima pa su nestale jer su beskorisne. A uspoređivati iPhone sa cijelim skupom Android proizođača i očekivati da je po svemu prvi je nerealno.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
13 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Posmatrač kaže...
Mitch kaže...
Posmatrač kaže...

 Pusti ti njega. On godinama govori ovaj iphone je super ali sledeci ce biti nesto posebno revolucionarno i sl....

Pogledaj prvu stranu u temi novi iphone ;)

 

Utvara se on vec godinama ;)

 

 

 iPhone XR, a sada 11 i 11 Pro su najprodavaniji smartfoni na trzistu....a ove godine su potonji i najbolji smartfoni u izboru pa valjda svih relevantnih medija i reviewera. Nije bas sve u izmisljenim revolucijama. Kvaliteta je ipak na (drugoj) razini.

.....

 Da. I? Kakve to veze ima sa onim sto sam ja napisao? I dachia se prodaje puno bolje od lamborginija? Dachia je bolja?

Ako već govorimo o brendovima kao "DACIA" i "Lamborghini", znači imamo dvije poznanice u naoko jednostavnoj jednadžbi 

Ali, ako tu uračunamo "iPhone" nije brend "per se" već "", ali ako i to zanemarimo, koja je četvrta stavka u jednadžbi onda?! 

 

Uzmemo li u uži izbor iPhone 11 Pro Max, koju alternativu predlažete o sveznajući onda ?!?! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
southy kaže...

 S druge strane kad se to pojavi na iPhonu to ima svoju ulogu i ništa nije prepušteno slučaju.

Bas sve na iPhoneu ima smisla? 3D touch kojev sami Apple developeri nisu znali implementirati kako spada, a ni objasniti ljudima svrhu?

4 godine Butterfly tipkovnice pa da bi se vratili na scissor switch?

 

Jel ti mene jebes?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
southy kaže...

 S druge strane kad se to pojavi na iPhonu to ima svoju ulogu i ništa nije prepušteno slučaju.

Kako itko moze napisati ovakvu recenicu!

 

Prvo kolor tv je napravio neki RCA Laboratiories u 40-ima. Pa sa jedne strane povijesti - koga boli briga.

 

Ne mogu vjerovati da ljudsko bice, koje ima umjetnost i sve mogucnosti svijeta dodje u mindset da napise ovakvu recenicu.

Covjece - svaka ti cast sto istices prednosti nekog proizvoda, iskreno i bez cinizma svaka ti cast, ali sto te navodi da kazes da ništa nije prepušteno slučaju. 

 

Pa Jony Ive zna da je zasro butterfly tipkovnicu, znao je to i Cook. I ti sad svijetu govoris da nista nije prepusteno slucaju. Pa da je tako ne bi bilo ikakvog drugog mobitela jer bi taj bio savrsen!

 

Eto spomeni mi jedan Android Mobitel napisati cu ti odmah 50 stvari koje su monumentalno glupe.

Evo prva - kad stavim slusalice, smanji mi se jacina zvuka na mute. Koja budala je to isprogramirala moze momentalno dobiti otkaz, ne bi trepnuo.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
wyks kaže...
southy kaže...

 S druge strane kad se to pojavi na iPhonu to ima svoju ulogu i ništa nije prepušteno slučaju.

Bas sve na iPhoneu ima smisla? 3D touch kojev sami Apple developeri nisu znali implementirati kako spada, a ni objasniti ljudima svrhu?

4 godine Butterfly tipkovnice pa da bi se vratili na scissor switch?

 

Jel ti mene jebes?

 Nije vraceno na scissor, nego stavljeno na novi scissor (koji samo po obliku ima veze sa starim). Sve je u travelu bilo, a butterfly je donio debljinu MBP na debiljinu Aira sto je bilo povedeno time da bude samo nesto deblji od USB-C konektora.

 

3D touch je vjerojatno najveca stvar koja nedostaje na iP11. Ideja je bila u drugacijem (izrazenijem) feedbacku koji je bio na Blackberry Stormu (i tada imao halospjeve).

 

 

No bilo kako bilo, novi lineup je vratio Apple blizu starih staza. iPhone 11 i Pro su napokon razumni za ono sto nude i u recenicama za najbolji smartfon godine, dok je MBP 16 cekirao najvise zahtjeva od profesionalaca za neki laptop do sada. iPad Pro je na potpuno drugoj razini nego bilo sto drugo. Zaokruzi to s najboljim smartwatchem na trzistu te solidnim Airpods Pro i Apple TV 4K.....i shvatis zasto se Appleov ekosustav ne napusta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 17:24 (Mitch).
12 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
wyks kaže...
southy kaže...

 S druge strane kad se to pojavi na iPhonu to ima svoju ulogu i ništa nije prepušteno slučaju.

Kako itko moze napisati ovakvu recenicu!

 

Prvo kolor tv je napravio neki RCA Laboratiories u 40-ima. Pa sa jedne strane povijesti - koga boli briga.

 

Ne mogu vjerovati da ljudsko bice, koje ima umjetnost i sve mogucnosti svijeta dodje u mindset da napise ovakvu recenicu.

Covjece - svaka ti cast sto istices prednosti nekog proizvoda, iskreno i bez cinizma svaka ti cast, ali sto te navodi da kazes da ništa nije prepušteno slučaju. 

 

Pa Jony Ive zna da je zasro butterfly tipkovnicu, znao je to i Cook. I ti sad svijetu govoris da nista nije prepusteno slucaju. Pa da je tako ne bi bilo ikakvog drugog mobitela jer bi taj bio savrsen!

 

Eto spomeni mi jedan Android Mobitel napisati cu ti odmah 50 stvari koje su monumentalno glupe.

Evo prva - kad stavim slusalice, smanji mi se jacina zvuka na mute. Koja budala je to isprogramirala moze momentalno dobiti otkaz, ne bi trepnuo.

 Ti ozbiljno odgovaraš na ovakve postove?

 

14 godina
odjavljen
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Ma dajte ljudi, pa na apple-u nije ništa prepušteno slučaju, pa čak ni ovaj prekratak display kabel koji bi se potrgao nakon par otvaranja i zatvaranja macbooka

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Najnovija zabava je audio drop na USB u zbog T2 chipa 👌
14 godina
protjeran
offline
Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Hebate, ja imam Xiaomi Redmi note 5 pro, pa mi još nije procurio.

Ovaj još nije napravljen več je procurio.?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Posmatrač kaže...
Najnovija zabava je audio drop na USB u zbog T2 chipa 👌

 https://www.reddit.com/r/Dell/comments/ajqdi3/xps_15_serious_issue_with_the_sound_do_not_buy/

 

Izgleda da je ta zabava i na Dellu....i mozemo tako do sutra.

 

 

Ali dobro, neka, lijepo je vidjeti da trosite vrijeme citajuci o Appleu i mojim potencijalnim problemima.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
wyks kaže...
southy kaže...

 S druge strane kad se to pojavi na iPhonu to ima svoju ulogu i ništa nije prepušteno slučaju.

Bas sve na iPhoneu ima smisla? 3D touch kojev sami Apple developeri nisu znali implementirati kako spada, a ni objasniti ljudima svrhu?

4 godine Butterfly tipkovnice pa da bi se vratili na scissor switch?

 

Jel ti mene jebes?

3D touch je izvrsna stvar, jedino je skup i to je jedan od glavnih rasloga zašto su ga izbacili. Meni osobno jako nedostaje na 11-ici.

 

Što se tipkovnice tiče, koliko vas koji se najviše bunite ju je koristilo? Ja na dva uređaja koji imaju butterfly nisam imao nijednog problema sa njom, a tipkam cijele dane na njoj.

 

A što se ovog zadnjeg tiče - ne hvala, ni da te Saponia Osijek opere

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
Jakovp kaže...

Ma dajte ljudi, pa na apple-u nije ništa prepušteno slučaju, pa čak ni ovaj prekratak display kabel koji bi se potrgao nakon par otvaranja i zatvaranja macbooka

Misliš na MacBook 12? Otvarao sam ga bar desetak puta i nisam potrgao, no nije isto otvarati MacBook i tower desktop pa bi se trebalo prilagoditi tome što radiš.

 

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
southy kaže...
3D touch je izvrsna stvar, jedino je skup i to je jedan od glavnih rasloga zašto su ga izbacili. Meni osobno jako nedostaje na 11-ici.

Pa gdje je?

 

Kupio sam jucer iPhone 11 pro koji je skuplji od svih Iphonea ikad i nema 3D Touch...

 

southy kaže...
Što se tipkovnice tiče, koliko vas koji se najviše bunite ju je koristilo? Ja na dva uređaja koji imaju butterfly nisam imao nijednog problema sa njom, a tipkam cijele dane na njoj.

Ja sam pritisnuo tipku e i nije radila. Ne radi ni mom frendu.

Nas je dvoje.

 

A jucer sam skupa sa iPhoneom kupio i MBP 16, pise da nema buterfly tipkovnicu. Zasto?

 

As of January 2010, 21 deaths were alleged due to the pedal problem since 2000,

Izgleda da je ovih 21 ljudi samo sebi krivo - kupili su krivu Toyotu. Da su kupili onu koja radi - ne bi bili mrtvi i pisali bi po forumu da nista nije prepusteno slucaju!

 

Zasto svaki nas iMac nakon 2 godine rada ima mrlje po rubovima, s time da se stanje pogorsava svake godine? Od 200 komada koje imamo u razlicitim generacijama, sve generacije su pogodjene, ovisno koliko se racunalo koristi.

Imamo i 200-ak Lenovo ThinkCentara AiO i 100ak prijasnjih Lenovo C30 pa na njima problema sa ekranom nema - a bili su tocno 2 i tri puta jefitniji?

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
wyks kaže...

 

Zasto svaki nas iMac nakon 2 godine rada ima mrlje po rubovima, s time da se stanje pogorsava svake godine? Od 200 komada koje imamo u razlicitim generacijama, sve generacije su pogodjene, ovisno koliko se racunalo koristi.

Imamo i 200-ak Lenovo ThinkCentara AiO i 100ak prijasnjih Lenovo C30 pa na njima problema sa ekranom nema - a bili su tocno 2 i tri puta jefitniji?

 

Eto jedan primjer. Jedan od najpoznatijih fakseva na Americi (Massachusetts).

 

Imamo 4500 maxoutanih MBP 15 Touchbar 2017 i cca 1000 Dell E7490 takoder maxoutani (16GB RAM). Studentsko tijelo ima oko 10000 MBP (cca oko 8% ih prijavi problem bilo kakve vrste, sto je i prosjek za svakog proizvodaca osim za HP koji je gori).

 

Na svakom E7490 mijenjana batka nakon cca 100 ciklusa (unutar 3 godisnje garancije za bateriju), na MBP nikad problema, jos se prodaju nakon 3 godine za 50% originalne cijene (obicno idu za 800$, modeli s i7 i 16GB DDR3 500GB 2015 idu za 400), a Dellovi za 20% originalne cijene (cca 300$ za E7470 i 80). Mozemo tako u krug.

 

Takoder pada broj ljudi koji ponovno izaberu Dell, sve vise uzimaju MBP, osim ako im bas treba Windows za nesto.

 

Najgluplji servis na MBP je onaj za SSD i logic board (kod oba se mijenja logic board). Obicno se sve mijenja pod garancijom, ali te dijelove Apple racuna kao 600$. (toliko plus sat rada bi bilo izvan garancije). Takvih repairova ima nesto, ali nista vise od onih za XPS i Latitude (najbolja njihova serija).

 

 

EDIT - I uglavnom sad kad mi firma kaze da ce E7490 ili Precision ili XPS 15 raditi jednako pouzdano kod mene kao i MBP 15 (jos bolje MBP 16) i ne moram nista platit, koji cu uzet - MBP bez razmisljanja.

 

Na svoj MBP prosle godine sam svaki dan, pazi svaki dan bacao novi image u 7 ujutro kad sam dosao na posao. Bacim backup na timemachine i pregazim. Znaci cista ploca svako jutro (sad to radi Jamf automatski). To smo probali i na Dellu preko CCMa i radilo je valjda duplo sporije i duplo gore jer je bilo hebade s Windowsima i konfiguracijom domene. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 22:05 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12

Ok da li ja ovdje prodajem ili zagovaram Dell? Rekao sam da su konkretani Macovi imali Konkretan problem - nismo ih bacili niti otpisali jer rade, ali imaju defektan ekran, ne jedan ili dva, vec njih stotinu, i ne jedna generacija vec vise njih.

 

Dell nista ne prepusta slucaju? Hocu li kupiti Dell ili Lenovo ovisi o ponudi.

Hocu li kupiti Mac - moram, trazi me licenca za iOS dev.

 

No da smo mjenjali originalnu periferiju koja je riknula svih ovih godina, ukupan trosak bi bio veci nego servisa Lenova. Mozda neka druga ustanova ima drugacije probleme sa HP-om ili Macom. Iskreno nije me bas briga.

 

Svaka cast na poslu, ali to je tvoj konkretan problem, kao i koristenje Mac-a.

Meni je apsolutno nebitno, dnevno promjenim sve OS-ove i sve tipove racunala, bitno je da radi za svrhu koju smo ga kupili.

 

EDIT - Lenovo ima svoje probleme, odlazi sata kabel, da ne duljim, ali konkretno sam se referirao na komentare koji jednostavno ne preslikavaju realno stanje.

Mislim da je uzrok tome osobna fascinacija i nista drugo, meni se da prostis zivo jebe, proslo mi je 1000 Macova i svi Ipadi do sada kao i 10 000 racunala kroz ruke, ako radi jebe mi se zivo kakav je.

 

Eto osobno sam nakon Lenova i Della presao na HP, na poslu radim vecinom na Macu. Mozda i u novoj firmi padne odluka na Mac.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 23:24 (wyks).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
wyks kaže...

Ok da li ja ovdje prodajem ili zagovaram Dell? Rekao sam da su konkretani Macovi imali Konkretan problem - nismo ih bacili niti otpisali jer rade, ali imaju defektan ekran, ne jedan ili dva, vec njih stotinu, i ne jedna generacija vec vise njih.

 

Dell nista ne prepusta slucaju? Hocu li kupiti Dell ili Lenovo ovisi o ponudi.

Hocu li kupiti Mac - moram, trazi me licenca za iOS dev.

 

No da smo mjenjali originalnu periferiju koja je riknula svih ovih godina, ukupan trosak bi bio veci nego servisa Lenova. Mozda neka druga ustanova ima drugacije probleme sa HP-om ili Macom. Iskreno nije me bas briga.

 

Svaka cast na poslu, ali to je tvoj konkretan problem, kao i koristenje Mac-a.

Meni je apsolutno nebitno, dnevno promjenim sve OS-ove i sve tipove racunala, bitno je da radi za svrhu koju smo ga kupili.

 

EDIT - Lenovo ima svoje probleme, odlazi sata kabel, da ne duljim, ali konkretno sam se referirao na komentare koji jednostavno ne preslikavaju realno stanje.

Mislim da je uzrok tome osobna fascinacija i nista drugo, meni se da prostis zivo jebe, proslo mi je 1000 Macova i svi Ipadi do sada kao i 10 000 racunala kroz ruke, ako radi jebe mi se zivo kakav je.

 

Eto osobno sam nakon Lenova i Della presao na HP, na poslu radim vecinom na Macu. Mozda i u novoj firmi padne odluka na Mac.

 

 

Zanimljivo ovo što kažeš za iMac ekrane, viđao sam taj problem, no mnogo rijeđe. Od 20-ak iMaca (nije neki reprezentativni broj) koji su mi prošli kroz ruke samo je jedan iz 2009-e imao problema sa mrljama i to je bio second-hand već takav kupljeni. Nijedan koji je kupljen nov nije timao problema s time, no imali su drugih problema (iMac 27 2011 nijedan nije preživio probleme sa grafičkom).

 

Što se tiče HP-a za koji si se odlučio - sretno ti bilo. Moje dosadašnje iskustvo sa računalima preporuku bi poredalo ovako: Apple, Lenovo, Dell, onda dugo dugo ništa pa tek onda HP.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
southy kaže...

 

 

Zanimljivo ovo što kažeš za iMac ekrane, viđao sam taj problem, no mnogo rijeđe. Od 20-ak iMaca (nije neki reprezentativni broj) koji su mi prošli kroz ruke samo je jedan iz 2009-e imao problema sa mrljama i to je bio second-hand već takav kupljeni. Nijedan koji je kupljen nov nije timao problema s time, no imali su drugih problema (iMac 27 2011 nijedan nije preživio probleme sa grafičkom).

 

Što se tiče HP-a za koji si se odlučio - sretno ti bilo. Moje dosadašnje iskustvo sa računalima preporuku bi poredalo ovako: Apple, Lenovo, Dell, onda dugo dugo ništa pa tek onda HP.

 Evo, klasična jabučarska logika? A taj koji je kupljen polovan nikad nije bio nov? Onaj ko ti ga je prodao nije imao problem s novim iMacom?

Eto i moj, 24" 2009, novokupljen, također ima problem s ekranom a pojavio se niti pola godine nakon kupovine.

 

15 godina
offline
Re: Procurio do sada najljepši prototip iPhonea 12
BlueMax kaže...
Evo, klasična jabučarska logika? A taj koji je kupljen polovan nikad nije bio nov? Onaj ko ti ga je prodao nije imao problem s novim iMacom?

Eto i moj, 24" 2009, novokupljen, također ima problem s ekranom a pojavio se niti pola godine nakon kupovine.

 

 Njemu se nikad nista od Applea nije pokvarilo. Zato je, kao i u Apple servisu - korisnik uvijek kriv. Nije ga on pokvario vec je to ucinio netko drugi. Jer se ne moze sam pokvariti.

 

Ali ovo je po meni vec jako zabrinjavajuci simptom.

 

Zamisli scenu u restoranu, dobijes narucenu juhu a u njoj - žohar.

Pozoveš konobara da se požališ, a on ti izvadi iPhone 11 Pro (ne znam jeste primjetili, ali konobari uvijek imaju najnovije mobitele...) i pokaže ti sliku juhe koju je naručio netko prije par dana u kojoj žohara - nema!

Problem rješen.

 

A kako ti nisi bas nov na forumu, probaj se sjetiti je li ikada na bilo kojoj temi u kojoj se trazi popravak nekog pokvarenog Della/HP-a/Lenova, dosao neki drugi vlasnik istih racunala i rekao da njegov Dell/HP/Lenovo radi savrseno?

- Vidis ja sam imao 34 HP-a svi rade ko urice...

Zvuci apsurdno samo sto sam napisao.

 

Ali, pazi jos nesto - Apple je besplatni popravak tipkovnice na odredjenim modelima MacBookova javno objavio i za poptuno nove uredjaje - jer je i sam jebeni Cook znao da je probelm toliko veliki pa da nisu objavili popravak dobili bi class-action tuzbu. Ovako su se ogradili u startu.

 

I to nije dovoljno, da sam jebeni Cook prizna da je tipkovnica pokvarena - jer eto @southy kaze da njegova radi. Jer cim on kaze da njegova radi - magicno se popravi jedna random tipkovnica u svijetu. Mozda na red dodje moja.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice