Prst viška nije naodmet

poruka: 24
|
čitano: 6.006
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prst viška nije naodmet".
12 godina
offline
Prst viška nije naodmet

Izopcivanje jucer, polidaktilija danas i eugenika sutra. U svakom slucaju dobar i informativan tekst!

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Prst viška nije naodmet

ne bi ni dva pimpeka bila naodmet. ili dva srca. ili dvije jetre. nije pošteno da su samo neki organi parni a ostali samo po jedan (bez backupa). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
offline
Prst viška nije naodmet
Neki je moj kolega s posla imao tri bubrega. A što se dva pimpeka tiče, to ima morski pas. Od viška glava ne boli, kaže narod.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet
Od viška glava ne boli?
Kad treba dobiti batina. .. zna biti malo hebeno 😂
7 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet
danen kaže...
Neki je moj kolega s posla imao tri bubrega. A što se dva pimpeka tiče, to ima morski pas. Od viška glava ne boli, kaže narod.

 Imam i ja jednog prijatelja koji ima tri bubrega.

Ali, nije ni to tak lijepo kak se čini.

Razmišljao je da proda jedan i kupi si auto i sredi kuću, ali je sranje kaj je taj treći nerazvijen, a ako proda jedan ispravan, praktički ostane na jednom skroz ispravnom...

Uglavnom, tri bubrega je problem, dodatna šansa za medicinske komplikacije.

Ali dva pimpeka, e to su već silne mogućnosti...

Npr. staneš na sred wc-a i probaš pišati istovremeno u pisoar s lijeve i desne strane (hmmm, nekak mi se čini da ste svi prije pomislili na neke druge mogućnosti, nevezano uz uriniranje ).

 

 

Kruha i igala...
8 godina
offline
Prst viška nije naodmet
Druge mogućnosti? Što će ti dva, kad ni prvog (jednog, jedinog) nemaš u šta staviti.
 
17 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet

A fleshlight, lutke na napuhavanje, humanoidne robotice, mogućnosti su bezbrojne....

A kaj se tiče živog mesa, uvijek su tu kupleraji i tete iz oglasnika.

A ak žena nije više pri volji, zamijenit ju za drugi model (po mogućnosti mlađi), ukoliko ove prije navedene opcije nisu izbor.

Najlakše se samo jadat uokolo, treba se snać 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2019 10:25 (fer-de-lance).
15 godina
neaktivan
offline
Prst viška nije naodmet

Dok čovjek ima dvije šake drugi penis nije višak.

 

Dva testisa, jedan penis, dvije šake. Svaki inžinjer će lako uočiti usko grlo.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
18 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet

Ali, mislim da ni četiri testisa ne bi bila naodmet; uz malo obilniji ejakulat možeš u fušu ljudima fugirat pločice u kupaoni 

 

 Ajare, Ajare, crni Ajare, jel sad vidiš u šta si ovu dretvu pretvorio svojim komentarom... ()

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2019 10:36 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet
Visak kaže...

Dok čovjek ima dvije šake drugi penis nije višak.

 

Dva testisa, jedan penis, dvije šake. Svaki inžinjer će lako uočiti usko grlo.

 ... i predložiti rješenje u tonzilektomiji.

15 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet
fer-de-lance kaže...

Ali, mislim da ni četiri testisa ne bi bila naodmet; uz malo obilniji ejakulat možeš u fušu ljudima fugirat pločice u kupaoni 

 

 Ajare, Ajare, crni Ajare, jel sad vidiš u šta si ovu dretvu pretvorio svojim komentarom... ()

 

 

 svi se dohvatili pimpeka a niš o srcu ili jetri. od pamtivijeka me intrigirala ova konstrukcijska kon(tra)cepcija s parnim i neparnim organima, tj. zašto neke imamo po dva a ostale samo jedan. šesti prst zvuči dobro, ako nije povezan s černo-bilom ili fuku-šimom (ili fuku-bilom i černo-šimom). ili treće oko povezano sa šestom čakrom. ostajem zaintrigiran, uz štovanje,

 

 (nečitak potpis)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2019 11:54 (Ajar).
14 godina
offline
Prst viška nije naodmet

a mislim da je to počelo u evoluciji s svitnjacima, od kojih naslijeđujemo uzdužnu simetriju...

 

e sad zašto su neki organi jedinačni a drugi višestruki... jasno mi je za pluća, lijevi dio ima 2 režnja, a desni 3, da ima mjesta za srce...

 

inače hobotnice i lignje imaju 3 srca, ali u smislu 1 glavnog i 2 "škržna" koja tjeraju krv s kisikom do organa...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prst viška nije naodmet

Opozicija palca i razvoj motoričke kontrole mozga nad takvom šakom smatra se evolucijskim 'kvantnim skokom' koji je čovjekovim precima omogućio korištenje alata i dominaciju nad ostalim primatima.

 

DAMNNNN, ovo je brutalan fact. Nikad nisam razmišljao o tome, valjda se s dodatnom motorikom šake razvijao i mozak zbog mnogih mogućnosti koje smo imali u odnosu na primate s apozicijom palca. Svaka čast Doc, volim evolucijske činjenice :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet
Kg mozga 2 marke
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Prst viška nije naodmet
Životinje koje se kreću u jednom smjeru imaju bilateralnu simetriju. Stoga imamo ruke i noge u paru. I drugo mora na tijelu, barem izvana, biti simetrično. Taj zakon vrijedi i za pokretne strojeve, počevši od kola s konjima do automobila, vlaka, čamca, broda, aviona i rakete. Šaka ne može biti simetrična jer simetriju narušava palac. Po šaci dolazi i pojam kiralnosti, a to znači predmet koji se ne može poklopiti sa svojom zrcalnom slikom. (Kiralni predmeti su obično asimetrični, tj. nemaju nijedan element simetrije). Kiralnost je vrlo važna u kemiji, zbog postojanja kiralnih molekula, na istraživanju kojih je Vladimir Prelog dobio Nobelovu nagradu.
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prst viška nije naodmet
Keops kaže...

Opozicija palca i razvoj motoričke kontrole mozga nad takvom šakom smatra se evolucijskim 'kvantnim skokom' koji je čovjekovim precima omogućio korištenje alata i dominaciju nad ostalim primatima.

 

DAMNNNN, ovo je brutalan fact. Nikad nisam razmišljao o tome, valjda se s dodatnom motorikom šake razvijao i mozak zbog mnogih mogućnosti koje smo imali u odnosu na primate s apozicijom palca. Svaka čast Doc, volim evolucijske činjenice :)

 To se nekoć učilo na nastavi biologije. U ono doba kad se na bilogiji učila evolucija, a ne Adam i Eva.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet
Ajar kaže...

 svi se dohvatili pimpeka...

 tako je, nitko nije ni pomislio da s dva pimpa u paketu dolaze i tri glave a to je ipak previše promišljanja za jednu osobu...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
15 godina
offline
Prst viška nije naodmet

OK, biti cu mozda paribrejker i prekinuti niz  duhovith dosjetki, no reci cu da nema veceg uzivanja citati tekstove o medicini napisane od pravog doktora.

 

To takodjer vrijedi i za astrofiziku, ( Dario gdje si?) ili kemiju (moj naklon danen).

 

Tako je rijetko pronaci na nekom portalu strucne ljude koje pisu tekstove o svojoj struci a da se "ekcuali" osjeti u tekstovima  da ljudi uzivaju u pisanju.

 

Shout-out Bugovcima, svaka vam cast na uvrstavanju autora.

 

Da citiram dezurnog  forumskog uvlakaca, "Bug rula nadmocno"

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2019 14:45 (syncmaster245b).
 
10 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet
Visak kaže...

 To se nekoć učilo na nastavi biologije. U ono doba kad se na bilogiji učila evolucija, a ne Adam i Eva.

 postoji ti jedna knjiga pod nazivom "predgovor prilogu kritici kreacionističke evolucije" u kojoj ti sve piše. zašto? pa netko je morao nazočiti adamsko-evsko-zmijsko-pradajzastim zbivanjima, e ne bi li ih poslije opisao nama koji smo došli poslije amen. kako bismo inače znali?! e taj netko je bio siroti neandertalac koji je, neposredno pred izumiranje, uspio svjedočiti prvim evoluiranim primjercima sapiensa te njihovu odnosu spram voća i reptila te viših bića u rangu stvoritelja ili slične stručne spreme. isti taj neandertalko bio je u nepristojno bliskim odnosima s jednom sapienkom (ubrzo udovicom) kojoj je nemušto izbrbljao kako se to zbilo te kako bog ne tolerira ometanje posjeda i samoposluživanje f svojoj kuruzi, odn. voćnjaku s okućnicom (opg "eden"). sapienka, lajava kakva već bijaše, sve je oralno prenijela dalje i tako do izuma pisma, kad je sve napokon (tehnikom "pokvarenog telefona") zapisano za nauk budući. malo se nakitilo, dodalo (newtonova jabuka umjesto rajčice) pa oduzelo (oni dosadni dinosauri od čije rike nisi moga na miru usniti) i eto zapisa s početka ovog posta. šesti je prst (navodno; ne drži me za riječ) u početku služio samo za potpisivanje, a tek je njegovim nestankom glavni postao srednji koji se odmah istaknuo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2019 18:03 (Ajar).
14 godina
offline
Prst viška nije naodmet

ovo je najbolji opis "pokvarenog telefona" o tome kako su primitivne semitske pustinjske pričice sabrane i postale THE KNJIGA (oliti Biblija)...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Prst viška nije naodmet

Da malo osvježim temu: koliko ono škorpion ima očiju?

Odgovor: 4-12https://en.wikipedia.org/wiki/Scorpion#Cephalothorax

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet
Dva veseljka...taman za oba tunela kod žena
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet
HCMAA kaže...
Dva veseljka...taman za oba tunela kod žena

 Da, ali zamsili koliko treba dostaviti krvi da oba organa stoje uspravno.

15 godina
offline
Re: Prst viška nije naodmet
pravi_covijek kaže...

 Da, ali zamsili koliko treba dostaviti krvi da oba organa stoje uspravno.

 odvojili bismo. nije beg cicija. ako se ima za šesti prst, ima se i za ... osim toga, može naizmjence. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice