Prvi detalji za Riotov FPS, datum izlaska za Death

poruka: 4
|
čitano: 1.166
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi detalji za Riotov FPS, datum izlaska za Death".
13 godina
offline
Prvi detalji za Riotov FPS, datum izlaska za Death

Koji BS, pa naravno da proizvođač/dev kontrolira gdje plasira svoju robu, tj. na kojoj platformi. Ne može npr. EA sam na svoju ruku staviti neku igru na Origin platformu. Drugo je kada se radi o fizičkim kutijama koje idu okolo ili webshopovima(!) koji prodaju sumnjive keyeve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prvi detalji za Riotov FPS, datum izlaska za D
Mad Ant kaže...

Koji BS, pa naravno da proizvođač/dev kontrolira gdje plasira svoju robu, tj. na kojoj platformi. Ne može npr. EA sam na svoju ruku staviti neku igru na Origin platformu. Drugo je kada se radi o fizičkim kutijama koje idu okolo ili webshopovima(!) koji prodaju sumnjive keyeve.

 Baš si našao savršen primjer. :D

10 godina
offline
Re: Prvi detalji za Riotov FPS, datum izlaska za D
Kolega Mad Ant, mislim da miješate pojmove. Nvidia (za razliku od Googlove Stadie) NE prodaje igre, već samo procesorsko vrijeme za igranje legalno kupljenih igara (sve u skladu sa željama developera blah blah, recimo na Steamu).
Ako mislite da samo na Balkanu cvjeta onaj "a đe sam tu ja" mentalitet onda se grdno varate (ilitiga guzica zinula za lovom - to je ta famozna "dozvola" ili "pitanje" koje nedostaje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prvi detalji za Riotov FPS, datum izlaska za D
Gokage kaže...
Kolega Mad Ant, mislim da miješate pojmove. Nvidia (za razliku od Googlove Stadie) NE prodaje igre, već samo procesorsko vrijeme za igranje legalno kupljenih igara (sve u skladu sa željama developera blah blah, recimo na Steamu).
Ako mislite da samo na Balkanu cvjeta onaj "a đe sam tu ja" mentalitet onda se grdno varate (ilitiga guzica zinula za lovom - to je ta famozna "dozvola" ili "pitanje" koje nedostaje.

 Kod tako velikih kompanija nema ništa džabe, pritišću i webshopove, a kamoli ne bi nvidiju... Jer ako ne reagiraju rade presedan, a dužni su "braniti" IP. Ništa više ili manje čudno od ostalih gluposti u industriji...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 15:42 (Mad Ant).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice