Prvi Hrvat među SANS-ovim certificiranim instrukto

poruka: 6
|
čitano: 2.202
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi Hrvat među SANS-ovim certificiranim instrukto".
6 godina
protjeran
offline
Prvi Hrvat među SANS-ovim certificiranim instrukto

Ne priznajem ništa osim PUA-instruktora.

frajerica
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Prvi Hrvat među SANS-ovim certificiranim instrukto

Čestitke Bojanu!

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Prvi Hrvat među SANS-ovim certificiranim instr
A jeste škrti sa informacijama...

Mogli ste se još malo raspisati o tom SANS-u i sigurnosti općenito. Postotci za prolaz na testu nam ne znače puno kad većina nikad nije čula za tu organizaciju.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prvi Hrvat među SANS-ovim certificiranim instrukto

Svaka čast Bojanu, čestitam!

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi Hrvat među SANS-ovim certificiranim instr
Neuk kaže...
A jeste škrti sa informacijama...

Mogli ste se još malo raspisati o tom SANS-u i sigurnosti općenito. Postotci za prolaz na testu nam ne znače puno kad većina nikad nije čula za tu organizaciju.

 Pa istraži dodatno ako te zanima. Evo ni ja nisam upoznat s tom organizacijom, pa su mi ovi rezultati navedeni u tekstu poprilično impresivni. Sve skupa se doima ka vrlo rigorozan proces.

7 godina
offline
Re: Prvi Hrvat među SANS-ovim certificiranim instr
Festus kaže...
Neuk kaže...
A jeste škrti sa informacijama...

Mogli ste se još malo raspisati o tom SANS-u i sigurnosti općenito. Postotci za prolaz na testu nam ne znače puno kad većina nikad nije čula za tu organizaciju.

 Pa istraži dodatno ako te zanima. Evo ni ja nisam upoznat s tom organizacijom, pa su mi ovi rezultati navedeni u tekstu poprilično impresivni. Sve skupa se doima ka vrlo rigorozan proces.

 
Hvala na sugestiji. Možemo tako onda svaki članak googlat za dodatne informacije. Nema onda smisla posjecivati domace portale.

Ako je vec velika čast biti primljen u taj SANS... nije bilo zgorega malo proširiti članak i opisati povijest  i područje bavljenja te organizacije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice