Qualcomm ponovno odbio Broadcom

poruka: 5
|
čitano: 2.093
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Qualcomm ponovno odbio Broadcom".
13 godina
neaktivan
offline
Qualcomm ponovno odbio Broadcom

Nisam baš upoznat sa detaljima ponude, ali čisto logično razmišljanje bi bilo ako vam prvu ponudu odbiju (za bilo kakvu prodaju) većinom će pomoći da ponudite veću cijenu pošto je cijena faktor koji ima najviše uticaja na to da li će se određena trgovina dogoditi ili ne. Ipak čini se ovi iz Broadcom-a se vode drugačijom logikom, nije ni čudo da su ih "glatko odbili"...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Qualcomm ponovno odbio Broadcom
Nek mene otkupe za 120 miliončića,neću se buniti.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Qualcomm ponovno odbio Broadcom

Odbili 130, pa im ponudili 121, a ovi opet odbili, ali bi i dalje pregovarali. Čini se da bi nova mogla bit prije 109 nego 139.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 16:03 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Qualcomm ponovno odbio Broadcom

Tu se ne zna ko je luđi, Qualcomm koji misli da vrjedi tolku lovu, ili smotani Broadcom koji oče iskeširat tolke milijarde.Kupoprodajna budalaština na kvadrat, s obzirom kaj danas predstavlja Samsung pa kolko bi trebalo za njega platit ne manje od 200milijardi dolara.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Qualcomm ponovno odbio Broadcom
rambox kaže...

Tu se ne zna ko je luđi, Qualcomm koji misli da vrjedi tolku lovu, ili smotani Broadcom koji oče iskeširat tolke milijarde.Kupoprodajna budalaština na kvadrat, s obzirom kaj danas predstavlja Samsung pa kolko bi trebalo za njega platit ne manje od 200milijardi dolara.

 S obzirom da je Qualcomm prestigao Broadcom veličinom bilo bi mi i čudno da prihvate da ih Broadcom kupi.
Da ne govorim da je to onda kraj ikakvih open source drivera ili varijacija na tu temu.

robimarko@gmail.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice