Raskošna gejmerska oprema čeka na najsretnije čita

poruka: 6
|
čitano: 2.693
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raskošna gejmerska oprema čeka na najsretnije čita".
15 godina
offline
Raskošna gejmerska oprema čeka na najsretnije čita

a najnesretnije i dalje čekaju krv, znoj i suze. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raskošna gejmerska oprema čeka na najsretnije
Ajar kaže...

a najnesretnije i dalje čekaju krv, znoj i suze. 

 cangrizava starkeljo

 

Sin (10 godina) mi je tajio kako nije jeo marendu dva dana kako bi kupio svoj prvi Bug!

Odmah je odigrao nagradnu igru, medjutim on misli da je to "done deal" i da nesto sa liste njemu dolazi sigurno. Jos uvijek pokusavam mu objasniti principe nagradne igre

 

Priznajem ( evo malo pepela po glavi) Bug nisam kupio vec dosta vremena, i sad nakon sto se ovaj "pojavio" u kuci i nakon sto sam ga prelistao, mislim da ce te dobiti pretplatnika (jebiga, dijete mi gladno )

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Re: Raskošna gejmerska oprema čeka na najsretnije
syncmaster245b kaže...

 cangrizava starkeljo

 

Sin (10 godina) mi je tajio kako nije jeo marendu dva dana kako bi kupio svoj prvi Bug!

Odmah je odigrao nagradnu igru, medjutim on misli da je to "done deal" i da nesto sa liste njemu dolazi sigurno. Jos uvijek pokusavam mu objasniti principe nagradne igre

 

Priznajem ( evo malo pepela po glavi) Bug nisam kupio vec dosta vremena, i sad nakon sto se ovaj "pojavio" u kuci i nakon sto sam ga prelistao, mislim da ce te dobiti pretplatnika (jebiga, dijete mi gladno )

 mislio sam na ovo:

 

 

ali hm ... da. ja si svoje nagrade moram zaraditi. jebga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Raskošna gejmerska oprema čeka na najsretnije čita

 

 

Coolerska nagradna igra. Bitno je još znati da se može u igri sudjelovati više puta, al' se samo jednom može iskoristiti jedinstveni kôd iz magazina BUG.

 

Baš me razveselila ova situacija u kojoj se našao naš forumaš syncmaster245b, jer to samo dokaz onoga što je fakt: BUG rula nadmoćno!

Naravno, da me se krivo ne shvati.... ne želim nikome da ne jede radi BUG-a, ali je to samo dokaz koliko BUG vrijedi.

Sa BUG-om si uvijek na dobitku. 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 18:55 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Raskošna gejmerska oprema čeka na najsretnije čita

Neću igram ali sretno svima. :) 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Raskošna gejmerska oprema čeka na najsretnije
syncmaster245b kaže...

 cangrizava starkeljo

 

Sin (10 godina) mi je tajio kako nije jeo marendu dva dana kako bi kupio svoj prvi Bug!

Odmah je odigrao nagradnu igru, medjutim on misli da je to "done deal" i da nesto sa liste njemu dolazi sigurno. Jos uvijek pokusavam mu objasniti principe nagradne igre

 

Priznajem ( evo malo pepela po glavi) Bug nisam kupio vec dosta vremena, i sad nakon sto se ovaj "pojavio" u kuci i nakon sto sam ga prelistao, mislim da ce te dobiti pretplatnika (jebiga, dijete mi gladno )

 

Došlo mi je toplo oko srca dok sam čitao ovu tvoju priču  Legendarno dijete, legendarni tata! 

Never put Dolby on snake detectors.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice