Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

poruka: 18
|
čitano: 6.479
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar".
7 godina
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

znači sad treba kupiti...

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

Aj fala bogu sad kupujem

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

...pivu i pogledati finale Davis kupa

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
1 0 hvala 0
8 godina
online
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

još je prerano za kupnju... nek još padne 10ak posto i onda ide kupnja

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

Hodleri na najjače. Jbt, da kriplo ima negativnu vrijednost, i dalje bi pušili cheesy "to the moon" scam marketing.

Mislim da im se čak i kocka luzeri iz kladara smiju.

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

kad padne još 90% kupujem!

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

TO THE MOON!!!1

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

ako prpa u srijedu vidi svoju sjenu, ide to na 500 milijuna bilijuna!

 
13 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 d

Nema od ovoga vajde više. Moguće će bit trejdanje, al za normalne ljude 'laka zarada' bye-bye. I bolje. Neće ovce gubit lovu.

Prošla su vremena manije kad je svako prva ipo baba znala za bitcoin i kad su ljudi navalili na nj' ko panta na pitu.

10 godina
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

Kad paralelno "plavoki" anđeo zvani Prpa i "harvardovac" Theo The Valich u nečem propaznaju veliki potencijal i počnu pozivat svekoliko pučanstvo na ulaganja navodeći svojim primjerom - biži od toga ća koliko te noge nosaju. Zahvaljujući tom jednostavnom principu moja malenkost se neokržnjeno izvukla iz avantura zvanih VR i blockchain. Svima koji su popušili i uskočili na bandwagon sretno - trebat će vam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 19:33 (Statsman).
 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

Da. I prije godinu dana drugi linik uz BUG logo je bio "KRIPTOVALIUTE". Još uvijek ne mogu vjerovati da je to netko odlučio staviti na vrh stranice?!?

 

Bilo bi zanimljivo da se nekako može znati koliko je taj link i hrpa članaka o brzoj i velikoj zaradi koja je redovito objavljivana na BUG onlineu izbila novaca BUGovim čitateljima koji su se polakomili i bili naivni.

 

Bilo je čak i ovakvih izjava:

 

>>sad ti mogu nabrojat 10 coinova koji ce se do 2019 minimalno utrostrucit.

>Ajd nabroji?

>>Gdje da krenem. Achain, Lisk, Stellar Lumen, Omisego, Vechain, WingsDAO, Incent, Litecoin, Siacoin, Powerledger, Decentraland, Ripio itd.

>>Nije da puko nabrajam nego poznam tehnologiju koja stoji iza ovih coinova i poznam koje su potrebe tržišta trenutno, svaki od ovih coinova će se minimalno utrostručit u ovoj godini.

 

No comment.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 20:59 (jozobozo).
 
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 d
jozobozo kaže...

Da. I prije godinu dana drugi linik uz BUG logo je bio "KRIPTOVALIUTE". Još uvijek ne mogu vjerovati da je to netko odlučio staviti na vrh stranice?!?

 

Bilo bi zanimljivo da se nekako može znati koliko je taj link i hrpa članaka o brzoj i velikoj zaradi koja je redovito objavljivana na BUG onlineu izbila novaca BUGovim čitateljima koji su se polakomili i bili naivni.

 

Bilo je čak i ovakvih izjava:

 

>>sad ti mogu nabrojat 10 coinova koji ce se do 2019 minimalno utrostrucit.

>Ajd nabroji?

>>Gdje da krenem. Achain, Lisk, Stellar Lumen, Omisego, Vechain, WingsDAO, Incent, Litecoin, Siacoin, Powerledger, Decentraland, Ripio itd.

>>Nije da puko nabrajam nego poznam tehnologiju koja stoji iza ovih coinova i poznam koje su potrebe tržišta trenutno, svaki od ovih coinova će se minimalno utrostručit u ovoj godini.

 

No comment.

 Pa daj, nemoj me držat u neizvjesnosti, kakav no comment. Jesu se utrostručili? Ajd nije još2019, jesu onda udvostručili?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 d
Avensac kaže...

Aj fala bogu sad kupujem

 Do nove godine ce biti 2k sretno sa kupnjom

AMD AntiBoy
11 godina
offline
Re: Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 d
Statsman kaže...

Kad paralelno "plavoki" anđeo zvani Prpa i "harvardovac" Theo The Valich u nečem propaznaju veliki potencijal i počnu pozivat svekoliko pučanstvo na ulaganja navodeći svojim primjerom - biži od toga ća koliko te noge nosaju. Zahvaljujući tom jednostavnom principu moja malenkost se neokržnjeno izvukla iz avantura zvanih VR i blockchain. Svima koji su popušili i uskočili na bandwagon sretno - trebat će vam.

 lako za njih dvojicu, zamisli kako je mcafeeju 

9 godina
offline
Re: Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 d
dreadmoore kaže...
Avensac kaže...

Aj fala bogu sad kupujem

 Do nove godine ce biti 2k sretno sa kupnjom

 Neće, Prpić je reko da će ići do 100k $ tako da je ovo savršena prilika za kupnju

14 godina
offline
Re: Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 d
Avensac kaže...
dreadmoore kaže...
Avensac kaže...

Aj fala bogu sad kupujem

 Do nove godine ce biti 2k sretno sa kupnjom

 Neće, Prpić je reko da će ići do 100k $ tako da je ovo savršena prilika za kupnju

 ma prpic nema pojma bit ce 100k za 10 god kao sto je i nakon 10 god bio 20k 

 

AMD AntiBoy
9 godina
neaktivan
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

Dali se Ela Dvornikova povukla svoju stednju?! Drago zov ju u emisiju da nam isprica o kriptovalutama!

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Rasprodaja bitcoina, cijena pala ispod 4.000 dolar

Ne znam sada jel kupiti grafičku ili coine. Makar mislim da koine treba kupiti za godinu i pol, toliko će cijena stagnirati i onda će opet poćeti rasti u jesen 2020te

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice