Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastatskog

poruka: 9
|
čitano: 3.709
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastatskog ".
15 godina
offline
Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastatskog

Prijatelj mi je poklonio dvije Trinidad moruga škorpionke. I ja sam si isjekao papriku po porciji.... a trebao sam 1/5 po porciji. Probao sam sjemenku škorpionke, doslovce sam hvatao zrak koliko je bila ljuta. Nakon što sam ih pojeo, par sati kasnije odem vježbati, kada sam se ja počeo znojiti, kada je to počelo peči, taj znoj kada mi je ušao u oči, ja sam skoro vrištao. Sreća moja, pa sam odvježbao kao konj i iznojio se, da nisam sutradan bih imao porodn na wc-u.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastatskog

kaj nije jednostavnije ekstrahirati kapsaicin iz ovog simpatičnog sredstva za odgoj djece i ordinirati ga u kapsulama (ok, i supozitorijima, ak netko baš hoće - ima nas svakakvih)? mislim, iz stevija kojekakvih izvlače glikozide bez frke pa ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastats
Give it away give it away give it away now!!!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastats
Ajar kaže...

kaj nije jednostavnije ekstrahirati kapsaicin iz ovog simpatičnog sredstva za odgoj djece i ordinirati ga u kapsulama (ok, i supozitorijima, ak netko baš hoće - ima nas svakakvih)? mislim, iz stevija kojekakvih izvlače glikozide bez frke pa ... 


Gdje u tekstu piše da NIJE riječ o ekstrahiranom kapsaicinu?

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
15 godina
offline
Re: Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastats
Doc Berecki kaže...


Gdje u tekstu piše da NIJE riječ o ekstrahiranom kapsaicinu?

 forenzički pristup otkriva - nigdje. no jednako toko ne piše niti da jest (izvan paprike), iako se spominje sinteza. nota bene, čitao sam već na mnogo mjesta o koristima kapsaicina no uvijek s onim "ali": 

 

 

prilažem i dvije informativne slike za sklone samoliječenju i podvaljivanju 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2019 12:04 (Ajar).
15 godina
offline
Re: Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastats
Evo domaćeg lijeka
 
5 0 hvala 1
9 godina
offline
Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastatskog

obozavam ljuto. ali ne ono bolesno ljuto :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastatskog

Gledajući samo formulu kaspicina (bez čitanja literature) vidim da je riječ o vrlo jednostavnom spoju od kojeg će se lako napraviti derivati radi razvoja lijeka protiv raka, koji ne bi trebao peći, a opet bi bio jednako ako ne i više djelotvoran od kaspicina. Stoga predviđam vrlo brza i opsežna istraživanja u tom smjeru. 

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Red Hot Chili Peppers u borbi protiv metastatskog

Kad slijedeći put čujem da netko ima rak pluća, pošpricat ću ga sprejem za samoobranu. Tough love.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice