Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u plus

poruka: 16
|
čitano: 4.789
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u plus".
12 godina
offline
Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u plus

Trebao se iz zajebancije Drago potpisati kao autor ćlanka... 

 
17 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
Hejteri na aparatima
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
10 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
Angus_Young kaže...

Trebao se iz zajebancije Drago potpisati kao autor ćlanka... 

 što je ćlanak?

14 godina
offline
Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u plus

i koliko je takvih pluseva potrebno da se pokrije ukupan minus?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
Taj minus su platili investitori, koji vjeruju da će dugoročno biti u plusu. Njihov je novac i njihova odluka da riskiraju. Neobično je koliko se Hrvati brinu za te investitore, a nitko ne postavlja pitanje gubitaša brodograditelja, čije minuse mi plaćamo, bez da nas je itko išta pitao.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
36 0 hvala 4
13 godina
offline
Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u plus

Tesla ima sjajnu budućnost. Nevjerojatno je koliko ljudi i dalje ne vjeruje u uspjeh koncepta i predviđa im bankrot... kratkovidnost :D

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
grzzi kaže...

Tesla ima sjajnu budućnost. Nevjerojatno je koliko ljudi i dalje ne vjeruje u uspjeh koncepta i predviđa im bankrot... kratkovidnost :D

Električni automobili imaju sjajnu budučnost, a vidjet će mo koliko će Tesla sudjelovat u njoj.

 

Ali u principu to je nevažno. Važni su električni automobili, a ne Tesla ili bilo koji drugi proizvođač.

42
13 godina
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
markoBT kaže...
grzzi kaže...

Tesla ima sjajnu budućnost. Nevjerojatno je koliko ljudi i dalje ne vjeruje u uspjeh koncepta i predviđa im bankrot... kratkovidnost :D

Električni automobili imaju sjajnu budučnost, a vidjet će mo koliko će Tesla sudjelovat u njoj.

 

Ali u principu to je nevažno. Važni su električni automobili, a ne Tesla ili bilo koji drugi proizvođač.

 sve 5, ali da nije bilo muska kaskalo bi to ohoho...

14 godina
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
grzzi kaže...

 sve 5, ali da nije bilo muska kaskalo bi to ohoho...

Da nije bilo Xeroxa GUI bi kaskao ohoho... 

13 godina
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
jozef kaže...
grzzi kaže...

 sve 5, ali da nije bilo muska kaskalo bi to ohoho...

Da nije bilo Xeroxa GUI bi kaskao ohoho... 

 bi, sigurno 6-7 ako ne i više godina. Apple je također ubrzao stvari za barem 3-5 godina.

 

8 godina
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
MarkoBT:

Slažem se da su el. automobili važni. Međutim, da bi se tržište preokrenulo, mora postojati lider, inovator, koji će pokazati da je to dobar biznis. Nakon toga lider može završiti u nekom zapećku, ali sada i idućih 10 godina to mora biti Tesla. Jer nema nikog drugog.
Ja rekoh
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
Ne ulazim u to kako su gubici nastali, jer nemam dovoljno informacija, ali:

Je li istina da ću ja kroz poreze morati platiti gubitke brodogradilišta, koja nisu u mojem vlasništvu, niti imam mogućnost išta o njima odlučivati?

Je li istina da se neki forumaši zgražaju nad gubicima Tesle, koji ih se uopće ne tiču, a nitko ne spominje gubitke koje svi moramo plaćati?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
Visak kaže...
Ne ulazim u to kako su gubici nastali, jer nemam dovoljno informacija, ali:

Je li istina da ću ja kroz poreze morati platiti gubitke brodogradilišta, koja nisu u mojem vlasništvu, niti imam mogućnost išta o njima odlučivati?

Je li istina da se neki forumaši zgražaju nad gubicima Tesle, koji ih se uopće ne tiču, a nitko ne spominje gubitke koje svi moramo plaćati?

 Hm, ne vidim da je ovo tema brodogradilista? Ili bi trebali u svakoj temi navest brodogradilista? 

 

Ako je tema Tesla, onda je tema Tesla... ako mi se brine za Teslu i njezino poslovanje, onda cu ovdje postat.

Di2 & EPS FTW!
6 godina
protjeran
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
Visak kaže...
Ne ulazim u to kako su gubici nastali, jer nemam dovoljno informacija, ali:

Je li istina da ću ja kroz poreze morati platiti gubitke brodogradilišta, koja nisu u mojem vlasništvu, niti imam mogućnost išta o njima odlučivati?

Je li istina da se neki forumaši zgražaju nad gubicima Tesle, koji ih se uopće ne tiču, a nitko ne spominje gubitke koje svi moramo plaćati?

 Je istina je.

8 godina
offline
Re: Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u
Visak:

Uzgred, brodogradnja je zadnja rupa. Nikakve napredne tehnologije, konkurentske prednosti - ništa. Zaostali, spori, neefikasni. Jeftinije bi bilo da smo ih sve zatvorili prije 15 godina i svim radnicima plaćali prosječnu hrvatsku plaću da sjede doma nego ovako. Trebali su se ugledati na Teslu. Ključ uspjeha je inovacija. Inovacija. Inovacija.
Ja rekoh
15 godina
neaktivan
offline
Rekordan kvartal u Tesli, Model 3 ih doveo "u plus

Svako malo je neki od etabiliranih proizvođača u gadnim problemima, to je vrlo uobičajena stvar u toj industriji, ali Tesla se uvijek prikazuje kao da jedini imaju nekakve probleme, iako su njihovi očekivani s obzirom da tek uhodavaju proizvodnju.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/jaguar-izgubio-90-milijuna-funti-u-tri-mjeseca-za-40000-radnika-buducnost-je-neizvjesna/8008313/

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice