Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

poruka: 45
|
čitano: 17.377
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra".
8 godina
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Evo, a samo u svom selu je obični lopov, niškoristi. Bravo Rimac

Ja rekoh
Moj PC  
20 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Impresivno nema kaj...jos samo da mu je "malo" zvuk pojacatilp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

izgleda da je došla reklama za uništeni auto ali barem je "prodao" auto ako ništa drugo

 

opet samo ravna crta izgleda da samo rimac može u zavoj sa autom kada ga vozi u na prikolici 

 

te opet glupa serija sa skriptanim sadržajem 

 


 

Moj PC  
4 10 hvala 1
12 godina
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

epizoda se ne zove "prošlost, sadašnjost, budućnost" nego "sol na ranu lokalnim hejterima".

 
38 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Svaka vam cast hrvati. Ovoj e veliko dostignukje.

 

Pozdrav iz Makedonije.

 
11 0 hvala 1
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
Feudalac kaže...

Evo, a samo u svom selu je obični lopov, niškoristi. Bravo Rimac

 

BlueMax kaže...

epizoda se ne zove "prošlost, sadašnjost, budućnost" nego "sol na ranu lokalnim hejterima".

 

 

jedna stvar ne iskljucuje drugu. Da, stari mu je lopuza. Da, on je otvorio firmu s ukradenim novcima zbog kojih su brojni ljudi izgubili posao. Da, on je jedan zaigrani momcic s jako puno slobodnog vremena i jos vise novaca koji je oko sebe okupio vrhunske strucnjake. Koji su napravili superautomobil. Koji izgleda super i ubrzava super. I kosta debelo nerealno i napuhano. Firma zivi od proizvodnje elektricnih baterija koliko sam shvatio. Iste takve firme imas i u austriji i svicarskoj i drugim zemljama. Vjerojatno su preuzeli model poslovanja od njih. Sada zaposljavaju nekoliko stotina ljudi. Ali njegov stari je i dalje lopuza koja je pokrala nekoliko stotina milijuna kuna, i gdje je vjerojatno nekoliko tisuca ljudi u tom procesu kradje izgubilo posao. Sto vam jos treba objasnjavati? Jedno ne iskljucuje drugo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 23:44 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
6 godina
protjeran
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Slazem se s ovim gore stari lopuza i s ukradenim novcem otvorio tvrtku, ali iskreno bar mi je drago da se nesto normalnije radi s tim ukradenim novcem, a ne kao neki samo za sebe, jbg bar se nesto pokrece. Takodjer po meni ovo nije realna borba, Rimac treba biti na stazi sa Teslom i mozda Porsche E autom a ne ovim benzincima, ali opet vidjet cemo. Svakako mi drago zbog ove pobjede.

OMG (One Man Games) Studio
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

 

jedna stvar ne iskljucuje drugu. Da, stari mu je lopuza. Da, on je otvorio firmu s ukradenim novcima zbog kojih su brojni ljudi izgubili posao. Da, on je jedan zaigrani momcic s jako puno slobodnog vremena i jos vise novaca koji je oko sebe okupio vrhunske strucnjake. Koji su napravili superautomobil. Koji izgleda super i ubrzava super. I kosta debelo nerealno i napuhano. Firma zivi od proizvodnje elektricnih baterija koliko sam shvatio. Iste takve firme imas i u austriji i svicarskoj i drugim zemljama. Vjerojatno su preuzeli model poslovanja od njih. Sada zaposljavaju nekoliko stotina ljudi. Ali njegov stari je i dalje lopuza koja je pokrala nekoliko stotina milijuna kuna, i gdje je vjerojatno nekoliko tisuca ljudi u tom procesu kradje izgubilo posao. Sto vam jos treba objasnjavati? Jedno ne iskljucuje drugo.

 Dosta nagađanja i dosta čudnih zaključaka.

 

1. Stari mu je lopuža - vjerojatno si u pravu

2. Firmu je otvorio ukradenim novcem - ne znam, ako je prva točka istinita onda je vjerojatno i ova

3. Momčić s jako puno slobodnog vremena - ovo je totalno krivo. Znam koliko slobodnog vremena ima čovjek koji upošljava 4 ljudi u tisućljetnoj struci. Mogu misliti koliko slobodnog vremena ima čovjek koji upošljava 300 ljudi u sektoru visoke tehnologije

4. auto košta debelo nerealno i prenapuhano - cijena je iznos koji je netko spreman izdvojiti za nešto. Concept One ima bolje ubrzanje i na stazi je sigurno brži od nekih dvostruko skupljih automobila.

5. Iste takve firme imaju u Austriji, švicarskoj... - Zanimljivo da Koenigsegg koji proizvodi trenutno najbrži automobil na svijetu i Aston Martin koji namjerava proizvesti najbrži auto na stazi ikada biraju Rimac a ne te Švicarce, Austrijance...

 

O ovoj temi se može pričati s nekakvog moralno-sociološkog aspekta a može i s tehničkog. Bolje da se držimo ovog drugog jer ako krenemo istraživati porijeklo novca zaključit ćemo kako je rijetko tko ko danas novac ima do njega došao na pošten način (ovo govorim globalno a ne samo za Hrvatsku).

12 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
One Man Games Studio kaže...

Slazem se s ovim gore stari lopuza i s ukradenim novcem otvorio tvrtku, ali iskreno bar mi je drago da se nesto normalnije radi s tim ukradenim novcem, a ne kao neki samo za sebe, jbg bar se nesto pokrece. Takodjer po meni ovo nije realna borba, Rimac treba biti na stazi sa Teslom i mozda Porsche E autom a ne ovim benzincima, ali opet vidjet cemo. Svakako mi drago zbog ove pobjede.

 Pobjeda je u drag raceu. U hill climbingu Rimac je drugi a pobijedio je Aventador (kojeg je vozio Lamborghinijev test vozač) dok su Rimca i Hondu vozili novinari.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog

puno toga se priča što točno prodaje aston martinu? Jer kako meni izgleda da prodaje robu koju kupuje od kineza zapakuje te proda jer bilo nekakvih sankcija pa nisu mogli direktno mislim na kineze. Uglavnom ima ljudi koji navijaju za njega ima oni koji su protiv. Meni iskreno ni u džep ni iz njega van, ali jest da ima puno nejasnoća u vezi njega. Pa od njegovog oca pa do toga što uopće prodaje i što rade ti radnici te da li se od toga financira bilo je po forumu da ne jer još nije prodao ništa uz par bika ili kako se već zove te koliko državnih novca pokupi pa s time plaća radnike pa nam soli pamet. Ali gledaj ako država financira milijunskim nepovratim kreditima, olakšicima i sl. a nema neki prozvod koji bi mogao ugledati svijetlo dana onda je to problem. Ako je tako da je to još samo garaža bez jasne vizije onda mogu svakome tako bacati novce pa se neka ljudi igraju direktora pa zaposle malo skaču po televiziji sole pamet. Makar većina povlaštenih tako radi. 

15 godina
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Svaka cast, lijepo za vidjet.

 

 

Valjda cu vidjet koji uskoro da se dira kroz Palo Alto ili San Francisco.

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Ne znam za vas, ali ja sam osjetio ponos nakon ovog isjecka iz videa, mada veze nemam s doticnim...samo naprijed!

Moj PC  
9 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Feudalac kaže...

Evo, a samo u svom selu je obični lopov, niškoristi. Bravo Rimac

 

BlueMax kaže...

epizoda se ne zove "prošlost, sadašnjost, budućnost" nego "sol na ranu lokalnim hejterima".

 

 

jedna stvar ne iskljucuje drugu. Da, stari mu je lopuza. Da, on je otvorio firmu s ukradenim novcima zbog kojih su brojni ljudi izgubili posao. Da, on je jedan zaigrani momcic s jako puno slobodnog vremena i jos vise novaca koji je oko sebe okupio vrhunske strucnjake. Koji su napravili superautomobil. Koji izgleda super i ubrzava super. I kosta debelo nerealno i napuhano. Firma zivi od proizvodnje elektricnih baterija koliko sam shvatio. Iste takve firme imas i u austriji i svicarskoj i drugim zemljama. Vjerojatno su preuzeli model poslovanja od njih. Sada zaposljavaju nekoliko stotina ljudi. Ali njegov stari je i dalje lopuza koja je pokrala nekoliko stotina milijuna kuna, i gdje je vjerojatno nekoliko tisuca ljudi u tom procesu kradje izgubilo posao. Sto vam jos treba objasnjavati? Jedno ne iskljucuje drugo.

 Kako je njegov tata došao do novca u ovoj priči uopće nije bitno. U svijetu ima jako puno novca pa opet se u EV krugovima ne priča o svim tim novcima jer oni ne mogu kupiti ono što je Rimac u početku sam, a poslije sa svojim radnicima stvorio. I u tome je jako dobar. A mogao ga je strajbati na kokain, sponzoruše, preseravanja druge vrste. Nije već stvara nešto primjetno na karti svijeta. Respekt.

Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
Kako znate da mu je stari lopov? Jel' nije oslobođen na sudu? I jel' se ne bojite tužbe za klevetu kad tako pišete da je netko lopov?
Moj PC  
5 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
6sek iza Lamba s pro driverom Rimcu nebi trebalo biti vecih problema u buducnosti to dostici ili prestici ako dosta olaksaju auto i dorade ovjes za bolje lezanje, ovaj lambo je u tome ipak na vrhu...no svakako nas ceka zanimljiva auto buducnost prepuna rivalstva..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Stari mu je lopov? Ok, onda jednostavno daj te dokaze i teoriju na sud i rješen problem... masu ljudi izgubilo posao? Ok, koliko je sada ljudi dobilo novi, bolji atraktivniji posao?

 

činjenica je da su napravili super posao, a mogao je tu lovu ako ju je bilo i investirati po svijetu i zahebavati se okolo, malo blesavo da je isao nesto i raditi, okupljati investitore, pokretati nesto novo :) . Imas i ti u planu napravit nesto sa zivotom? otvorit firmu zaposlit ljude i ne zahebat ih ako ti ne krene posao kako si planirao :)

 
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
Rvatima bi lakse palo da je satrl pare na kurve, drogu i alkohol, nego imal uspjesnu firmu. Apsurdistan i cetvrta najgluplja nacija na planeti.
Moj PC  
14 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
Momak je dobio novac u napravio posao sa tim.

Nije ga ukrao.To je cinjenica.

Sudit njemu jer mu je stari moralni sup*k od covika je neposteno.



Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
BlueMax kaže...

 Pobjeda je u drag raceu. U hill climbingu Rimac je drugi a pobijedio je Aventador (kojeg je vozio Lamborghinijev test vozač) dok su Rimca i Hondu vozili novinari.

 ako je na brdu aventadora vozio profi vozač koji je usto i tester laborghinija i do najsitnijih detalja upoznat s autom, onda je to sasvim drugi svijet

pogledaj u ovom dolje videu (24:45) koliko je hrčak imao razlike u brzini ulazaka u zavoj prije sudara u pojedinim prolazima, pa kad te razlike primijeniš na hrpu zavoja koliko ima brdska utrka, dođeš do zaključka da je neiskustvo vozača vjerojatno jedan od najvećih utjecaja na brzinu prolaza cijele staze

 

7 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
ukay1000 kaže...
Rvatima bi lakse palo da je satrl pare na kurve, drogu i alkohol, nego imal uspjesnu firmu. Apsurdistan i cetvrta najgluplja nacija na planeti.

prva po top ten stranici :D https://www.thetoptens.com/stupidest-countries/

11 godina
neaktivan
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Ljudi, dzaba vam svi novci ovog svjeta ako nemate znanje da od 0 napravite auto koje spada u sam je vrh tehnologoje.

Ovog covjeka treba postivati jer je ostao u Hrvatskoj.

 
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
BlueMax kaže...

 

 

3. Momčić s jako puno slobodnog vremena - ovo je totalno krivo. Znam koliko slobodnog vremena ima čovjek koji upošljava 4 ljudi u tisućljetnoj struci. Mogu misliti koliko slobodnog vremena ima čovjek koji upošljava 300 ljudi u sektoru visoke tehnologije

4. auto košta debelo nerealno i prenapuhano - cijena je iznos koji je netko spreman izdvojiti za nešto. Concept One ima bolje ubrzanje i na stazi je sigurno brži od nekih dvostruko skupljih automobila.

5. Iste takve firme imaju u Austriji, švicarskoj... - Zanimljivo da Koenigsegg koji proizvodi trenutno najbrži automobil na svijetu i Aston Martin koji namjerava proizvesti najbrži auto na stazi ikada biraju Rimac a ne te Švicarce, Austrijance...

 

O ovoj temi se može pričati s nekakvog moralno-sociološkog aspekta a može i s tehničkog. Bolje da se držimo ovog drugog jer ako krenemo istraživati porijeklo novca zaključit ćemo kako je rijetko tko ko danas novac ima do njega došao na pošten način (ovo govorim globalno a ne samo za Hrvatsku).

 Tu se varas, 4 covjeka imat zaposleno i biti im sef je puno teze nego vodit cijelu firmu jer ju ne vodi sam, takva firma vec ima odjele i sam Mate vjerovatno ne odgovara nikome osim investitorima gdje tvoj covjek(i ja, posto sam tu negdje sa zaposlenima) odgovara direktno njima. A da ne kazem da je lakse regrutirat ljude u veliku firmu, nego u malu firmu... Ako se ne varam i drzava mu je dala na nekom "natjecaju" zemljiste za tvornicu. 

 

A za performanse auta, samo da se zna, na ni jednoj stazi do sad nije imao bolje vrijeme od konkurencije (ne mislim na P1, bla bla, vec elektricnih auta koji ciljaju na isti segment). A ova usporedba gdje je Rimac vozio auto protiv hibridnih superauta je u najmanju ruku besmislena. (hint: ucinkovitost el. motora daje mogucnost autima iskoristit 100% energije u bilo kojem trenutku, gdje obicni motor, cak i hibrid ce uvijek imat manju)

 

Aston Martin nije izabrao njegove baterije (bilo je govora vec na BOL forumu o tome).

 

I ne, ne mrzim ni njega ni njegov auto, ali razlikujem PR i dobru ideju, posto danas svako zeli sebe prodat, pa i sam Rimac i tu ga ne krivim, dobar PR radi cuda stoga samo naprijed neka bar Rimac kompanija bude odskocna daska za mlade umove i studente.

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Kakav smo mi narod.

 

Ako nisi najbolji, onda ne vrijediš niš'.

 

Uvjereni smo da možemo imati zlato u svim sportovima, nitko nam nije ni do potplata, a kad se dečki vrate sa srebrom, razočarano ih gledamo jer, nije zlato, dečki su baš zakurac.

 

Eto ovaj mate digao halabuku, a nit auto najbrži, nit najefikasniji, nit najinventivniji. Pa matere mi da se meni omakne takav drek, odmah u wc i potegnuti vodu.

 

Od srama nebi dao da mi to pokazuju na televiziji.

 

A sve nam lako, i voditi firme, i raditi aute, i biti izbornik... a 90 posto onih koji to rade, nemaju blage.

 

Ponekad mi samo probavu popravi poslušati ljude na cesti/kavi/forumu/itd...

 

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
dejo6 kaže...
Kako znate da mu je stari lopov? Jel' nije oslobođen na sudu? I jel' se ne bojite tužbe za klevetu kad tako pišete da je netko lopov?

 Uhljeb, ti?

Battlenet - TheProdigy#2234
8 godina
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog
Zemljanin kaže...
dejo6 kaže...
Kako znate da mu je stari lopov? Jel' nije oslobođen na sudu? I jel' se ne bojite tužbe za klevetu kad tako pišete da je netko lopov?

 Uhljeb, ti?

 BOL je stranica za ljubitelje, tehnologije. S te strane sve pohvale za Rimca i COne.

 

Za one koji žele raspravljati o uhljebima, lopovima, privatizaciji i sl.: ljudi, imate index.hr

15 godina
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Bome vrlo dobro za nepostojiči auto. Šteta kaj ga je ovaj Hammond razbio. 

 
0 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog

Mislim da nitko nije gledao jeremya nego onu malu iza :)

12 godina
odjavljen
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Jel taj Concept One baci vatru iz auspuha nekad? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

ok epizoda, samo pomalo su se olinjali sa onim igrokazima "izgubljeni u staroj gradskoj jezgri" i stereotipima tipa salata u wellnes centru... cijela epizoda ima samo ta tri auta u dvije kratke utrke, ostalo je igrokaz. 
Ajd, plus huff i onaj velšan u jaguaru. Da ne spominjem uobičajen humor tipa "former sowiet states like kroejša and rest of the eastern europe are counting on you."

Dex.pwn kaže...

Jel taj Concept One baci vatru iz auspuha nekad? 

 je bacio je na kraju epizode. Kaže may da je baterijski sklop gorio 5 dana.

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 21:36 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rimac Concept One obilježio prvu epizodu novog Gra

Teško je vjerniku priznat da mu vjera nije najbolja, pa i ljubiteljima oktana da je (dobar) el.auto bolji od (dobrog) oktanskog.

 

Ali znanost i tehnologija idu naprjed, a vjera stoji na mjestu.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice