Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

poruka: 47
|
čitano: 12.687
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Naravno da se moral miješa u krevet, često i država, ali moral uvijek.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
ihush kaže...
hanteed kaže...

 Trebamo sačekat da naprave robota ženu, koji radi u kući i ne zvoca

 -navodno to može samo Bog..

Nije ni Njemu pošlo za rukom...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

svaka konkurencija je dobro dosla,obzirom da su roboti next gen u industriji sexy pomagala za ocekivati je pojeftinjenje silikonskih lutki ,sto ocekujem  da nabavim jednu  bez kreditiranja ; https://www.siliconwives.com/collections/sex-dolls/products/lana-japanese-sex-doll

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 16:33 (warhammer).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
ihush kaže...

 .. javnost/moral se ne miješa u krevet...

 Itekako se miješa...

Samo je ono što je nekad bilo nemoralno u našem današnjem društvu prestalo to biti.

 

 

15 godina
online
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

-naravno da se miješa.. ali, isčupano iz kontektsta.. 'naprednije društvo'.. (ovisi što ćemo definirati), formalno barem to ostavlja osobi, osobnim izborima. Demokratskim, slobodnim društvima koja često imaju i pridjev, zapadna demokracija, je to bar formalno nešto u što se država ne smije mješati, dok ne postoji neki zakonom reguliran razlog. Dražva se ne smije mješati u 'krevet', pa ako je to stvar javnosti, morala, općedruštvenih normi nekog društva, tad je to nešto u što se društvo nema pravo mješati dok se pravno-zakonom taj uvjet ne stekne npr silovanje-pedofilija i sl. Naravno, licemjerno, jer se ipak mješa.. kao što se zapravo sve mješa u sve, novac, vlast-moć, ekonomija-politika-rat, ista stvar samo druga agregatna stanja, politika.

U takvom 'utopističkom' naprednom društvu, nema morala na nivou države, tj zakoni-pravila se donose po nekim općim moralno-etičkim načelima, kodeksima i .. bla-bla :)) kraće, takve države se ne miješaju u samu prcjenu moralnosti neke osobno-intimne stvari kao sex. Bio to seks jedne osobe s drugom, trećom, grupnjak, u braku ili izvan.. u takvim 'naprednijim' društivma je to osobna stvar (dok ne postane javna iz nekog konkretnog razloga, npr političar-politika ili starleta-sexskandal.. i sl.).

 

edit: vidi izvučen 'dokaz', sam tvoj post.. :)

-

Juzerica kaže...
ihush kaže...

 .. javnost/moral se ne miješa u krevet...

 Itekako se miješa...

Samo je ono što je nekad bilo nemoralno u našem današnjem društvu prestalo to biti.

 

 

 -tj., postali smo 'naprednije društvo', i pišeš da je to prestalo biti (nemoralno), dakle upravo ono što kažem-pišem. Ne čupati izvan konteksta, naprednog društva na koji citat se nadovezujem. Nazadno društvo bi bilo pandan.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 12:12 (ihush).
14 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

mene muči samo jedno pitanje:

 

jel se WD-40 sad bu prodaval kao lubrikant?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

-ne.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

e sad mi je lakše, već davno nisam bio u sex-shopu, pa da mi ruka zaluta s limenke WD-40 na "nizozemsku ženu"

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

mene pak zanima jel ovo vrijedi samo za prostitutke ili isto za prostitute

naime, odlučio sam krenuti u biznis, već sam dao tiskati i posjetnice s natpisom - je*em po kućama

a sad sam pomalo zabrinut 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

aha dok kloneš, brineš da te nezadovoljena mušterija ne počne punit' Duracellkama "otraga" ?

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 13:59 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Stric_Jura kaže...

... počne punit' Duracellkama "otraga" ?

jesam star, ali ne valjda toliko - osim toga, držim se 'plivajućeg' trika - kad se umoriš, okreneš se na leđa i samo plutaš  

 

nego, još uvijek se razmišljam kako si moju zajebanciju uspio pretvoriti u nešto ovako perverzno i morbidno

 

 

14 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

a moje nije zajebancije, nego morbidno?

 

e jesi maćuhica...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Stric_Jura kaže...

a moje nije zajebancije, nego morbidno?

 

e jesi maćuhica...

 pa kad sebe vidim kako je*em po kućama, onda mi je to zajebancija

kad pak kažeš da će me netko punit odostraga, onda mi više nije do zajebancije

možda sam malo subjektivan, ali eto 

14 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

aha, dok ti puniš to je OK, ali tebe no-no...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Stric_Jura kaže...

aha, dok ti puniš to je OK, ali tebe no-no...

 pa gledaj, to je kao onaj famozni "k**** u guzici"

 

ako se navečer uvučeš u krevet i turneš ga ženi, možeš reći da imaš - "k**** u guzici"

ako se kasnije u krevet uvuče susjed, misleći da ti radiš noćnu, i umjesto tvojoj ženi turne ga tebi, ti opet imaš - "k**** u guzici", ali je situacija drastično drukčija za tebe

ovisno o preferencijama, u jednom uživaš, u drugom baš i ne (osim u izuzetnim slučajevima gdje su opet osobne preferencije najbitnije) 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Je li nešto zajebancija ne bi trebalo ovisiti o kome se radi. Ako si daš pravo s nečime zezati onda moraš biti isto to u stanju prihvatiti kada se radi o tebi.

U suprotnom nije zajebancija nego podjebavanje, a mnogi ne razlikuju ta dva pojma.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Visak kaže...
Je li nešto zajebancija ne bi trebalo ovisiti o kome se radi. Ako si daš pravo s nečime zezati onda moraš biti isto to u stanju prihvatiti kada se radi o tebi.

U suprotnom nije zajebancija nego podjebavanje, a mnogi ne razlikuju ta dva pojma.

 ali ja se u ovoj temi zajebavam sa svime, čak i sa duracellkama 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice