Sada i Twitter želi preuzeti TikTok

poruka: 12
|
čitano: 6.064
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sada i Twitter želi preuzeti TikTok".
16 godina
neaktivan
offline
Sada i Twitter želi preuzeti TikTok

Tik-tok, vrijeme polako ističe...

 

Cijelo vrijeme se govori o zabrani rada, iako takvo nešto ne postoji. Zabrana se odnosi na poslovanje s vlasnikom, znači oglašavanje ili kupnju same kompanije, no korisnici će ju i dalje moći koristiti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sada i Twitter želi preuzeti TikTok
...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Sada i Twitter želi preuzeti TikTok

A koji K... je taj tik-tok? Jel to nes zanimljivo?

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Sada i Twitter želi preuzeti TikTok

Twitter je imao originalni TikTok, ali su ga odlučili ugasit.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Sada i Twitter želi preuzeti TikTok
Upravo sam na Viasat History kanalu odgledao prvi dio dokumentarca o Vijetnamskom ratu (sutra je drugi, a preksutra treći dio) i jedino što amerikancima mogu poželjeti je barem pola od onoga što oni svijetu rade već desetine godina. Isto želim i britansko-francusko-nizozemskim i inim govnima.
Pis on ju :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sada i Twitter želi preuzeti TikTok

Hoces da ti odmah kazem za Belgijance ili ces nakon sto zavrsis ove imperijaliste koje trenutno gledas?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
protjeran
offline
Re: Sada i Twitter želi preuzeti TikTok
Znam, znam za Belgijance (a i španjolce, portugalce, talijane...). Zato sam i dodao ono ine. Čovjek zaboravi što su sve radili (i nadalje rade) pa se nije loše tu i tamo podsjetiti.

Inače, dokumentarci na Viasat Historyju su iznenađujuće pošteno prezentirani. Neki sam dan gledao o atomskim bombama bačenima na Japan. Rijetko se može vidjeti istiniti prikaz o tome kako ih nije trebalo bacati i razlozima zašto su bačene, kao i o tome da su Sovjeti zapravo razbili (i) Japance. O tome ima epizoda iz dokumentarca Olivera Stonea: Neispričana povijest Sjedinjenih Država.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 9:47 (Antiseptik).
13 godina
offline
Sada i Twitter želi preuzeti TikTok

Antiseptiče, ovo je kao da kažeš da mrziš cijeli hrvatski narod zbog NDH. Mrziš amerikance jer su njihovi preci napravili nešto u prošlosti.

 

Povijest je tu da nas uči greškama i kako ih ne bi opet ponovili.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 18:39 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Sada i Twitter želi preuzeti TikTok
@ Dead

Ti si, čovječe, totalno u banani. Negdje ti se dogodio kratki spoj pa ti od onda (oduvijek?) ništa nije jasno. A meni se tupanima ne da pojašnjavati. Ionako ne bi shvatio.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 21:19 (Antiseptik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Sada i Twitter želi preuzeti TikTok
@ Marko :D

Ne, nije isto. Naime, za NDH su se pobrinuli partizani...i osvjetlali nam obraz - iako nam današnje vlasti naveliko koketiraju s ustašlukom i toga me sram (tko god ima i najmanju simpatiju prema ustašama i sam nije normalan).
Kod gore spomenutih, imperijalističkih govana (još) nije bilo takve katarze. Dapače, i dalje rade neopisiva sranja po cijeloj planeti - sve pod izlikom demokracije i brige za naf.., ovaj živote stanovnika.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 0:49 (Antiseptik).
8 godina
offline
Re: Sada i Twitter želi preuzeti TikTok
Lakse ces ga shvatiti ako ukapiras da je njemu zvijezda isto sto i tebi jabuka.
To sto su tebi zlocini, njemu su uspjesi. To sto su meni mane, tebi su feature.

nhf, svi ste vi meni ista banda, od zvijezde, svastike, jabuke i folksvagena, križa (i uhatog). I pingvina.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sada i Twitter želi preuzeti TikTok

Interesantno, Twitteru sad ne smeta poslovna prilika omogucena od strane narancastog.

 

Ocito pare ne smrde.

 

J....i ferengiji.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice