Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanjat ć zaključana tema

poruka: 105
|
čitano: 18.094
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanjat ć".
16 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
Samarzija kaže...

 

Vjera je sama po sebi slijepa. Kad imaš dokaz za nešto onda znaš-više nije vjera. Vjeruješ u nekoga ili nešto. Ok, uzeo si nespretan primjer da vjeruješ da ćeš se sutra probuditi kao razlog za vjeru, jer si se probudio do sad već xy puta -kao nekakakav dokaz, jer i sam znaš da se jedan dan više nećeš probuditi, uostalom kao i svi ljudi.

 

Vidi, možeš varati neke ljude neko vrijeme, ali ne možeš varati sve ljude svo vrijeme. Moja vjera dakle traje već, koliko? 2000 + godina...Koja to vjera (ideja, pokret, kako god hoćete zvati, živi još toliko..?)

 

Toliko od mene na ovu temu. Isprike na offtopičarenju..

Lp

cija vjera je ispravna, tvoja ili od Shankara iz Punjaba?

cija vjera je ispravna iz Shankarove perspektive?

bog je jedan po nekim teorijama, a i sam problem zla zapravo pobija boga kakvoga si vi zamisljate, cijeli koncept vam pada u vodu.

to je zapravo prvi problem koji treba rijesiti u razgovorima o bogu, osim ako vam odgovara cinjenica da je ipak pizdek, koji nije svemocan, nije dobar, i nije sveznajuci. dakle nije bog, nego vjerojatno maglica iz koje je nastao suncev sustav i juha iz koje smo se iskuhali.

kakve veze ima cija je vjera starija? u vrijeme Isusa (ajmo uzet ugrubo prije 2000 godina), nije li bilo drugih religija i bozanstava koje se stovalo?

kolko su trajale te prethodne vjere/religije?

 

nemoj mi samo o spoznajama.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
8 0 hvala 1
5 godina
offline
Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanjat ć

Ja ne mogu vjerovati da na bugovom forumu, koji je informaticki orijentiran, postoji tolika kolicina radikalnih vjernika (vjerskih fasista) i pobornika teorija zavjere. Ovo nije normalno. Umjesto da se razvijamo, idemo nazad, zbog ljudi poput vas (isti ljudi koji su palili ljude na lomaci pod optuzbom da su vjestice). Strasno. Nikako se ponadati da vas prirodna selekcija docepa..

Bjezim sa foruma. Back to Usenet 
  

Moj PC  
15 3 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
Ranko Kukumar kaže...

 Haha, ma daj, nemoj me zezati. 

 

Znači časna koja je došla početkom 3. mjeseca iz Italije, i kada svi znaju što se u svijetu događa, njoj treba pismeni naputak o tome da treba u izolaciju? Pa ti si gori od ovih katolibana dole. Ovo je čisti dokaz da su vjernici najopasnija skupina ljudi, njihov doprinos cijeloj ovoj situaciji je izrazito negativan, jer su mentalno ograničeni da shvate način širenja virusa. 

 

Ponavljate situaciju istu kao u Iranu i ostalim vjerski nastrojenim zemljama - Jednostavni su neinteligentni da shvate značenje riječi "samoizolacija", a uz to su lažovi, manipulatori, brinu se samo za svoju guzicu (kao spomenuta "časna") itd. Umjesto osuda za neodgovorno ponašanje, ti i slični je pravdate, što je sramota. 

 

P.S. Ako vjeruješ izjavama "službenim" iz samostana navedenog, onda si budala, dođi i slobodno se raspitaj što se događa "ovdje". 

 Šta si sad napisao mislim da ni ti sam ne znaš?!

 

Ali evo vidim da si napisao da je časna došla početkom 3. mjeseca, znači i sam znaš da tad u BiH nije bilo nikakvih mjera, niti ikakve karantene. A ja sam već napisao da je s njene strane neodgovorno što je obilazila rodbinu umjesto da je sama posjetila doktora.

 

Stvarno nemam pojma koja je službena izjava samostana, niti iskreno znam u kojem se samostanu uopće nalazi ta časna (jer su mi ti podaci nebitni). No radi posla upoznat sam s događanjima vezanim za koronu i točno znam za svaki klaster na području Hercegovine što se zbivalo.

 

 

Tvoja priča o ne poštivanju karantene jer joj je gospa rekla je sulda koliko i izjava one vidjelice o tome da joj se gospa ukazivala svakog datuma u mjesecu a sad prestala. :) Još je veća laž da je dotična slagala doktoru da nije bila u Italiji, a dotična uopće nije bila kod doktora. Pa samo upozorio da namjerno lažeš ili si povjerovao u svakve babske priče koje su intelektualno na nivou kao ove 5G i koroni. No da se dogovoriš sam sa sobom,  jeli dotična lagala doktor da nije bila u Italiji ili nije uopće išla kod doktora?

 

Edit: tek sad vidim da si napisao "ti i slični je pravdate", pa dječače ti imaš problema s čitanjem, ili bar s razumijevanjem pročitanog. Kako točno je ja pravdam ako sam napisao da je njeno obilaženje rodbine neodgovorno, i da je trebala ići kod doktora i tražiti testiranje a ne šetati okolo. Sad su mi jasni tvoji upisi, tvoj IQ jednostavno nije za poželjeti.

 

Srdačan pozdrav, i malo više čitaj provjerene stvari i slušaj ljude iz struke a ne šta selo priča.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 10:35 (BinHex).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
JTAG kaže...



Bjezim sa foruma. Back to Usenet 
  

 Zar usenet jos postoji? Mislim na news gr? 

I to hrvatske?

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
5 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
BinHex kaže...
Ranko Kukumar kaže...

 Haha, ma daj, nemoj me zezati. 

 

Znači časna koja je došla početkom 3. mjeseca iz Italije, i kada svi znaju što se u svijetu događa, njoj treba pismeni naputak o tome da treba u izolaciju? Pa ti si gori od ovih katolibana dole. Ovo je čisti dokaz da su vjernici najopasnija skupina ljudi, njihov doprinos cijeloj ovoj situaciji je izrazito negativan, jer su mentalno ograničeni da shvate način širenja virusa. 

 

Ponavljate situaciju istu kao u Iranu i ostalim vjerski nastrojenim zemljama - Jednostavni su neinteligentni da shvate značenje riječi "samoizolacija", a uz to su lažovi, manipulatori, brinu se samo za svoju guzicu (kao spomenuta "časna") itd. Umjesto osuda za neodgovorno ponašanje, ti i slični je pravdate, što je sramota. 

 

P.S. Ako vjeruješ izjavama "službenim" iz samostana navedenog, onda si budala, dođi i slobodno se raspitaj što se događa "ovdje". 

 Šta si sad napisao mislim da ni ti sam ne znaš?!

 

Ali evo vidim da si napisao da je časna došla početkom 3. mjeseca, znači i sam znaš da tad u BiH nije bilo nikakvih mjera, niti ikakve karantene. A ja sam već napisao da je s njene strane neodgovorno što je obilazila rodbinu umjesto da je sama posjetila doktora.

 

Stvarno nemam pojma koja je službena izjava samostana, niti iskreno znam u kojem se samostanu uopće nalazi ta časna (jer su mi ti podaci nebitni). No radi posla upoznat sam s događanjima vezanim za koronu i točno znam za svaki klaster na području Hercegovine što se zbivalo.

 

 

Tvoja priča o ne poštivanju karantene jer joj je gospa rekla je sulda koliko i izjava one vidjelice o tome da joj se gospa ukazivala svakog datuma u mjesecu a sad prestala. :) Još je veća laž da je dotična slagala doktoru da nije bila u Italiji, a dotična uopće nije bila kod doktora. Pa samo upozorio da namjerno lažeš ili si povjerovao u svakve babske priče koje su intelektualno na nivou kao ove 5G i koroni. No da se dogovoriš sam sa sobom,  jeli dotična lagala doktor da nije bila u Italiji ili nije uopće išla kod doktora?

 

Edit: tek sad vidim da si napisao "ti i slični je pravdate", pa dječače ti imaš problema s čitanjem, ili bar s razumijevanjem pročitanog. Kako točno je ja pravdam ako sam napisao da je njeno obilaženje rodbine neodgovorno, i da je trebala ići kod doktora i tražiti testiranje a ne šetati okolo. Sad su mi jasni tvoji upisi, tvoj IQ jednostavno nije za poželjeti.

 

Srdačan pozdrav, i malo više čitaj provjerene stvari i slušaj ljude iz struke a ne šta selo priča.

 U RS su prve mjere donesene 05.05. kada je otkriven prvi zarazeni a mjere za cijelu RS 10.05. Za FBiH ne znam....

12 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
BinHex kaže...

 Šta si sad napisao mislim da ni ti sam ne znaš?!

 

Ali evo vidim da si napisao da je časna došla početkom 3. mjeseca, znači i sam znaš da tad u BiH nije bilo nikakvih mjera, niti ikakve karantene. A ja sam već napisao da je s njene strane neodgovorno što je obilazila rodbinu umjesto da je sama posjetila doktora.

 

Stvarno nemam pojma koja je službena izjava samostana, niti iskreno znam u kojem se samostanu uopće nalazi ta časna (jer su mi ti podaci nebitni). No radi posla upoznat sam s događanjima vezanim za koronu i točno znam za svaki klaster na području Hercegovine što se zbivalo.

 

 

Tvoja priča o ne poštivanju karantene jer joj je gospa rekla je sulda koliko i izjava one vidjelice o tome da joj se gospa ukazivala svakog datuma u mjesecu a sad prestala. :) Još je veća laž da je dotična slagala doktoru da nije bila u Italiji, a dotična uopće nije bila kod doktora. Pa samo upozorio da namjerno lažeš ili si povjerovao u svakve babske priče koje su intelektualno na nivou kao ove 5G i koroni. No da se dogovoriš sam sa sobom,  jeli dotična lagala doktor da nije bila u Italiji ili nije uopće išla kod doktora?

 

Edit: tek sad vidim da si napisao "ti i slični je pravdate", pa dječače ti imaš problema s čitanjem, ili bar s razumijevanjem pročitanog. Kako točno je ja pravdam ako sam napisao da je njeno obilaženje rodbine neodgovorno, i da je trebala ići kod doktora i tražiti testiranje a ne šetati okolo. Sad su mi jasni tvoji upisi, tvoj IQ jednostavno nije za poželjeti.

 

Srdačan pozdrav, i malo više čitaj provjerene stvari i slušaj ljude iz struke a ne šta selo priča.

 Ma vidi, slobodno vjeruj u građevinske dozvole koje gospa izdaje, i pizdarije takve. Znam iz prve ruke što se dogodilo, a ti i takvi slični je pravdate iz istih razloga kojih je ona lagala. Moj IQ je sigurno veći od takvih koji vjeruju u građevinske dozvole od gospe. Svećenici iz samostana za mene definitivno nisu ljudi iz nikakve struke, pa ti slobodno nastavi vjerovati svojim ljudima iz struke. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
phoenix2003 kaže...

Ej, ljudi.....a da se vratimo na ustaše i partizane?!

 Zaboravio si navest i četnike. hehehehe

5 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
Milka30 kaže...
DarthMarkus kaže...

Evo ga, Milka legenda foruma koji nije dio tupave mase...

 

“Odatle je uzašao u Betel. Dok je išao putem, dječaci bijahu izišli iz grada i rugahu mu se govoreći: ‘Hodi, ćelo! Hodi, ćelo!’ On se obazre, pogleda ih i prokle ih u ime Jahvino. I odmah iziđoše dva medvjeda iz šume i rastrgaše četrdeset i dvoje djece.” (2 Kr 2,23-24).

 

 

UPS SORRY, medvjedi su rastrgali djecu samo figurativno.

 

Vec otrcana ateisticka fora,citati stari zavjet.Iskreno,nema smisla odgovarati nesto sto je ovdje prožvakano 1000 puta!

love2ml86 kaže...

Bog je dokazan? Daj mi link na tog nobelovca.

Paaa živ si,eto ti dokaz!

 Meni bi bilo bed ovakvo nešto uopće napisati sa tvoje strane.  Čuj to, molim te, samo jer sam živ, to je dokaz da Bog postoji? Znači milijunima godina evolucije si doslovno pljunuo u lice..  i ovo da se dešava na IT forumu, razumio bi još da je u vjerskom odjelu forum.hr-a, ali ovdje...

 

Trk na ispovijed!

Da nije i zemlja možda ravna ploča?  

73 DE 9A3BGG
12 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
texas.bug kaže...
JTAG kaže...



Bjezim sa foruma. Back to Usenet 
  

 Zar usenet jos postoji? Mislim na news gr? 

I to hrvatske?

 Usenet je dokaz da Bog postoji.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
JTAG kaže...

Ja ne mogu vjerovati da na bugovom forumu, koji je informaticki orijentiran, postoji tolika kolicina radikalnih vjernika (vjerskih fasista) i pobornika teorija zavjere. Ovo nije normalno. Umjesto da se razvijamo, idemo nazad, zbog ljudi poput vas (isti ljudi koji su palili ljude na lomaci pod optuzbom da su vjestice). Strasno. Nikako se ponadati da vas prirodna selekcija docepa..

Bjezim sa foruma. Back to Usenet 
  

 Ja sam vise sokiran koliko marksista ima. Za vrijeme juge bilo je zabranjeno uvoziti racunala. Kao mogao si napraviti oruzje za masovno unistenje. Sada nasljednici te propale ideologije tvrde da su napredni...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 15:46 (vladtepes975).
14 godina
neaktivan
offline
Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanjat ć

Jos materijala za zgubidane...

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
Ranko Kukumar kaže...

 Ma vidi, slobodno vjeruj u građevinske dozvole koje gospa izdaje, i pizdarije takve. Znam iz prve ruke što se dogodilo, a ti i takvi slični je pravdate iz istih razloga kojih je ona lagala. Moj IQ je sigurno veći od takvih koji vjeruju u građevinske dozvole od gospe. Svećenici iz samostana za mene definitivno nisu ljudi iz nikakve struke, pa ti slobodno nastavi vjerovati svojim ljudima iz struke. 

 Ja pričam o konkretnom slučaju o kojem ti očito nemaš pojma jer evo više i ne znaš jel lagala doktoru ili nije ni išla kod doktora. Dok ti samo pišeš gluposti i skačeš s teme na temu, katotalibani, Iran, građevinske dozvole itd.  sve teme koje nemaju veze sa zdravom pameti i koje pametan čovjek ignorira jer mu gluposti ne trebaju u životu. Toliko i tvom intelektu, ne samo da nisi pametan, već si i neki isfrustrirani dječak. Adio.

6 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
Samarzija kaže...
love2ml86 kaže...

Ja imam vjeru ali ne slijepu. Naime, za vjeru kao takvu treba imati određenu razinu sigurnosti (ja vjerujem da ću se sutra probuditi - jer sam se već probudio xy puta, dakle imam iskustvo koje mi daje sigurnost da će se to opet desiti).

A slijepo vjerovanje je vjerovanje u nešto ili nekog bez ikakvog razloga za to. Tako da, i za vjerovanje treba neka podloga koja se počiva na nečemu daleko konkretnijem od knjige koja nudi puno priča (nekih dobrih nekih nešto manje) i ne puno više od toga.

 

 

Vjera je sama po sebi slijepa. Kad imaš dokaz za nešto onda znaš-više nije vjera. Vjeruješ u nekoga ili nešto. Ok, uzeo si nespretan primjer da vjeruješ da ćeš se sutra probuditi kao razlog za vjeru, jer si se probudio do sad već xy puta -kao nekakakav dokaz, jer i sam znaš da se jedan dan više nećeš probuditi, uostalom kao i svi ljudi.

 

Vidi, možeš varati neke ljude neko vrijeme, ali ne možeš varati sve ljude svo vrijeme. Moja vjera dakle traje već, koliko? 2000 + godina...Koja to vjera (ideja, pokret, kako god hoćete zvati, živi još toliko..?)

 

Toliko od mene na ovu temu. Isprike na offtopičarenju..

Lp

 

 

Nisi razumio, nisam govorio o dokazima, nego o uvjerenosti/sigurnost u vjeru. (level of confidence)

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 15:27 (love2ml86).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
dreadmoore kaže...
Ja vise vjerujem da ce se ovo idućim generacijama dogoditi, a 5G i 6G samo biti dodatni uzročnici svega ovog.Objasnio je on sve u videu, vrijedi pogledati.

Transhumanizam je konačni cilj razvoja tehnologije i to je jasno već odavno. Ray Kurzweil, kao predvodnik ideje, ali i masu drugih otvoreno govore o ovome što je u videu. Ljudi danas ne nailaze na ovakve ideje po portalima i fejsbuku, pa im je neshvatljivo da postoje ljudi, prilično obrazovani i na visokim pozicijama u firmama poput gugla (Rej Kurcvajl zaposlen kod gugla npr.), koji se zalažu u konačnici za spoj čovjek+tehnologija u svrhu postizanja besmrtnosti. Da, to je cilj transhumanizma, a ujedno i kraj humanizma. Evo jedan zanimljiv članak, također jednog od mogula iz silikonske doline, njegovi razgovori sa nekoliko onih (Ray K. jedan od njih) koji priželjkuju transhumanističku eru čim prije. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
dabar_solta_V2 kaže...

 pravi problem je šta večina ljudi više vjeruju teorijama zavjere nego znanstvenim radovima. a to je malo teze uklonit, al bar nije zarazno.

Može neki znanstveni rad na temu? Znam da su prije godinu dana, predstavnici IT nekih, javno izjavili da NE POSTOJI u tom trenutku nijedno sustavno nezavisno istraživanje u utjecaju 5g na zdravlje.

 

 

A znam također da postoji nemali broj znanstvenih radova na temu koji ukazuju da postoji određena doza rizika. Evo jedan koji je pokušao sažeti njih 10 na pubmedu, citat: 

 

Seven of these studies explored the association between base station proximity and neurobehavioral effects and three investigated cancer. We found that eight of the 10 studies reported increased prevalence of adverse neurobehavioral symptoms or cancer in populations living at distances < 500 meters from base stations. None of the studies reported exposure above accepted international guidelines, suggesting that current guidelines may be inadequate in protecting the health of human populations. We believe that comprehensive epidemiological studies of longterm mobile phone base station exposure are urgently required to more definitively understand its health impact.

 

Dakle, nije stvar crno-bijela, niti kako anti 5g teoretičari tvrde, ali niti suprotno. Ovaj gore članak govori o trenutnim odašiljačima koji rade na, pretpostavljam 4g brzini. 5g je milimetarski val, sa dosta većom frekvencijom, do 300ghz ako sam upamtio, a zbog toga će odašiljači biti postavljani svakih par zgrada/kuća... Da, energija zračenja nije jaka, no sjećam se predavanja iz fizike gdje je profesor izjavio kako kratka izloženost jakom zračenju bilo koje vrste je x puta manje opasno od dugotrajnog izlaganja zračenju manjeg inteziteta gdje. Ovo je jedan od razloga zašto NIJE toliko štetno proći kroz van alenov pojas zračenja - jer se putovanja u svemir dogovaraju tako da tranzicija kroz taj pojas bude što kraća. Van alenov pojas je također em zračenje, no prilično visoke energije, u nekim djelovima prolazi kroz centimetar olova.

5 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
vladtepes975 kaže...
JTAG kaže...

Ja ne mogu vjerovati da na bugovom forumu, koji je informaticki orijentiran, postoji tolika kolicina radikalnih vjernika (vjerskih fasista) i pobornika teorija zavjere. Ovo nije normalno. Umjesto da se razvijamo, idemo nazad, zbog ljudi poput vas (isti ljudi koji su palili ljude na lomaci pod optuzbom da su vjestice). Strasno. Nikako se ponadati da vas prirodna selekcija docepa..

Bjezim sa foruma. Back to Usenet 
  

 Ja sam vise sokiran koliko marksista ima. Za vrijeme juge bilo je zabranjeno uvoziti racunala. Kao mogao si napraviti oruzje za masovno unistenje. Sada nasljednici te propale ideologije tvrde da su napredni...

 Opet ono napredno mišljenje prosječnog lizača oltara (velikog 'Rvatn'e) - znači ako ne vjerujem u izmišljene priče, odmah me svrstavaš u, kako ono kaže Željko Glasnović - jugonostalgičare, jugozomboide i slično? Ako nisi u HDZ-u, onda si "crveni"?  Ako nisi vjernik, onda si marksist? Kakvo je to, napredno razmišljanje?

Jesi dobro? 



73 DE 9A3BGG
12 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
JTAG kaže...

 Opet ono napredno mišljenje prosječnog lizača oltara (velikog 'Rvatn'e) - znači ako ne vjerujem u izmišljene priče, odmah me svrstavaš u, kako ono kaže Željko Glasnović - jugonostalgičare, jugozomboide i slično? Ako nisi u HDZ-u, onda si "crveni"?  Ako nisi vjernik, onda si marksist? Kakvo je to, napredno razmišljanje?

Jesi dobro? 

Cekaj malo...nisi li upravo u prethodnom postu(odgovoru na moj post),prozvao vjernike debilima?Mislim...oni koji vjeruju da je zemlja ravna ploca.

To sto ja vjerujem u Boga,odmah me svrstava u ravnozemljasa,"anti 5G.nekoga",ili sta vec?

Ne vjeruj ženi koja laže!
4 godine
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj

Danas je in pljuvat po vjernicima. Mislim ako si vjernik onda nisi normalan i vamo i tamo.
Gdje je ono otvorena glava i razum? Nedaj svoje nemoj tude. Svako ima pravo na svoj izbor, i nas izbor mozda nije tocan za sve al za mene je. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
slitinabakra kaže...

Danas je in pljuvat po vjernicima. Mislim ako si vjernik onda nisi normalan i vamo i tamo.
Gdje je ono otvorena glava i razum? Nedaj svoje nemoj tude. Svako ima pravo na svoj izbor, i nas izbor mozda nije tocan za sve al za mene je. 

Raspravljat o vjeri na bugu ti je ko da dođeš u Sjevernu Koreju propovijedati kapitalizam i demokraciju... Ne ide. Tako da, radije nemoj.

7 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
DCQE kaže...

..... no sjećam se predavanja iz fizike gdje je profesor izjavio kako kratka izloženost jakom zračenju bilo koje vrste je x puta manje opasno od dugotrajnog izlaganja zračenju manjeg inteziteta... ...

 znaci ti bi rađe da te pogodi grom nego 6 mjeseci liza kontakte baterije od 9V?

4 godine
protjeran
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
dabar_solta_V2 kaže...
DCQE kaže...

..... no sjećam se predavanja iz fizike gdje je profesor izjavio kako kratka izloženost jakom zračenju bilo koje vrste je x puta manje opasno od dugotrajnog izlaganja zračenju manjeg inteziteta... ...

 znaci ti bi rađe da te pogodi grom nego 6 mjeseci liza kontakte baterije od 9V?

Nema potrebe pravit se blesav. Dao sam i primjer - van alenov pojas, koji se smatra visokim em zračenjem ali kojeg čovjek može pretrpit ako nije dugo izložen. U prijevodu, radije biti izložen takvom zračenju par minuta/sati nego manjem cijeli život. Eno ih, šetači po mjesecu šetaju Zemljom još uvijek...neki od njih.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
citati..citati tu pise koji je core business (uz IoT) 5G mreze

https://www.qualcomm.com/documents/5g-mobile-impact-health-care-sector
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
DCQE kaže...
..

Nema potrebe pravit se blesav.....

 slažem se nema potrebe pravit se blesav s glupim usporedbama, al to vrjedi i za tvoju i za moju usporedbu.

cemu komplicirat izguglaj na 5g frekvencijama koliko duboko signal prodire ispod kože, uzmi snagu odma na metar od odašiljača, i iskoristi svoje znanje fizike za izraćunat koliko če ti se tjelo ili površina zagrijat nakon npr sat vremena takvog "zračenja".
netreba ti nikakva ekstra fizika, van alenovi pojasi ni teorije zavjere..

ili ako ti se to neda uzmi fiksnu frekvenciju neku, npr 2.4GHz, ruter dva tri, ma da ih je i 20 u sobi kraj tebe, dokazano ne šteti ništa, s druge strane izvadi magnetron iz mikrovalne koji isto radi na 2.4GHz i upali ga bez kutije par sekundi(NEMOJ!), u cemu je razlika?

evo ti odlican video domace produkcije:

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 19:38 (dabar_solta_V2).
14 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
DCQE kaže...
slitinabakra kaže...

Danas je in pljuvat po vjernicima. Mislim ako si vjernik onda nisi normalan i vamo i tamo.
Gdje je ono otvorena glava i razum? Nedaj svoje nemoj tude. Svako ima pravo na svoj izbor, i nas izbor mozda nije tocan za sve al za mene je. 

Raspravljat o vjeri na bugu ti je ko da dođeš u Sjevernu Koreju propovijedati kapitalizam i demokraciju... Ne ide. Tako da, radije nemoj.

Ne samo na Bug/forumu, već bilo kad i bilo gdje i bilo s kime. Ateistima (koji jesam) i agnosticima preporučujem da uopće ne ulaze u bilo kakve rasprave s vjernicima o religiji. Zajednički sadržilac svim vjernicima je sujevjerje, koje se hrani strahom iz kojeg izvire svaka religija (strah od smrti, strah od Božije kazne, strah od nesreće i bolesti....i naravno strah od pakla/džehenema). Ako ikog ne podnose (namjerno neću reći mrze), vjernici ne podnose "bezbožnike". Samo treba reću da se ne mješaju u naš "duhovni" život kao što niko nema pravo da komentira njihov duhovni život. Najgore od svega je što vjernici koji pripadaju bilo kojoj religiji imaju životnu misiju da iskorjene bezbožnike, milom ili silom. Reći negdje javno da si ateist je veoma hrabro. Mislim da je bezbjednije reći da si gay. Ne kažem da se bojim da dobijem batine od nekoga. Možda bi i pokušali da nemam 120kg i 200cm, svašta sam vidio i proživio u životu, dobar sam u profilima kriminalaca (radim u policiji preko 20 godina i pomogao sam u rješavanju nekoliko najtežih kaznenih djela) ali nikad nisam dokučio do psihološkog profila vjernika koji daje sebi privilegiju na Boga, koji čuje u svojoj glavi Boga, koji daje sebe i svoju djecu u ruke Boga, koji moli Boga da uništi druge vjernike i drugog Boga, koji (s osmjehom na licu) ubija ljude u ime Boga. Dobro:Bog! U redu...ali nemoj ga nametati meni i nemoj me gledati drugačije što me nema nedjeljom u crkvi (a to itekako utiče na karijeru). Zato, nakon mladalačkih grešaka diskusijom s vjernicima zaključio sam da je bolje izbjegavati svaku diskusiju i da je najbolje: Don't ask, don't tell!

15 godina
offline
Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanjat ć

Rekao bih da se radi o tome da većina ljudi nema znanja, vremena i možda najvažnije volje proučiti detaljno teme (kada govorimo o znanosti i opiranju građana promjenama i novostima). Tada jednostavno moraš vjerovati na riječ znanstvenicima tj. znanosti. I onda neki vjeruju, a neki ne i privlače ih razne teorije koje im na oko djeluju logičnima.

No, učinjena djela i općenito ostvaren napredak čovječanstva bi trebali biti dovoljan razlog za ne opiranje daljnjem razvoju. Ipak, nemojte postati "opijeni" znanošću i sve prihvaćati bez razmišljanja. Ne donosi znanost uvijek dobre stvari. A i uvijek postoje nepoželjni nusprodukti tehnološkog razvitka.

 

Imamo i "sreću" što se ova pandemija dogodila eto, u ovome razdoblju kada je svijet i čovječanstvo vrlo razvijeno. Nikada razvijenije nije bilo nego sada i imamo tehnologiju (u raznovrsnim područjima) i razvijenu medicinsku skrb što nam svima pomaže lakše se nositi s trenutnom situacijom.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
phoenix2003 kaže...
DCQE kaže...
slitinabakra kaže...

Danas je in pljuvat po vjernicima. Mislim ako si vjernik onda nisi normalan i vamo i tamo.
Gdje je ono otvorena glava i razum? Nedaj svoje nemoj tude. Svako ima pravo na svoj izbor, i nas izbor mozda nije tocan za sve al za mene je. 

Raspravljat o vjeri na bugu ti je ko da dođeš u Sjevernu Koreju propovijedati kapitalizam i demokraciju... Ne ide. Tako da, radije nemoj.

Ne samo na Bug/forumu, već bilo kad i bilo gdje i bilo s kime. Ateistima (koji jesam) i agnosticima preporučujem da uopće ne ulaze u bilo kakve rasprave s vjernicima o religiji. Zajednički sadržilac svim vjernicima je sujevjerje, koje se hrani strahom iz kojeg izvire svaka religija (strah od smrti, strah od Božije kazne, strah od nesreće i bolesti....i naravno strah od pakla/džehenema). Ako ikog ne podnose (namjerno neću reći mrze), vjernici ne podnose "bezbožnike". Samo treba reću da se ne mješaju u naš "duhovni" život kao što niko nema pravo da komentira njihov duhovni život. Najgore od svega je što vjernici koji pripadaju bilo kojoj religiji imaju životnu misiju da iskorjene bezbožnike, milom ili silom. Reći negdje javno da si ateist je veoma hrabro. Mislim da je bezbjednije reći da si gay. Ne kažem da se bojim da dobijem batine od nekoga. Možda bi i pokušali da nemam 120kg i 200cm, svašta sam vidio i proživio u životu, dobar sam u profilima kriminalaca (radim u policiji preko 20 godina i pomogao sam u rješavanju nekoliko najtežih kaznenih djela) ali nikad nisam dokučio do psihološkog profila vjernika koji daje sebi privilegiju na Boga, koji čuje u svojoj glavi Boga, koji daje sebe i svoju djecu u ruke Boga, koji moli Boga da uništi druge vjernike i drugog Boga, koji (s osmjehom na licu) ubija ljude u ime Boga. Dobro:Bog! U redu...ali nemoj ga nametati meni i nemoj me gledati drugačije što me nema nedjeljom u crkvi (a to itekako utiče na karijeru). Zato, nakon mladalačkih grešaka diskusijom s vjernicima zaključio sam da je bolje izbjegavati svaku diskusiju i da je najbolje: Don't ask, don't tell!

 Ljudima jednostavno treba duhovnost. Sigurno ne svima, ali većini. Tu smo gdje jesmo i svi se" nosimo sa životom". I sve nas čeka taj kraj. Teško dokučiv. Vječno nespostojanje (nema onoga "ja" i svijesti) ili pak vječno postojanje (ili nešto kao reinkarnacija). Vječnost u bilo kojem obliku je u biti gadni "mindfuck". Iz tog razloga ljudima treba nada i duhovnost. Što je tu neshvatljivo određenim ateistima?

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 21:45 (Izzy).
14 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
Izzy kaže...

Rekao bih da se radi o tome da većina ljudi nema znanja...

Većina ljudi upravo ima (servirano) znanje koje treba da ima, tj."njegovano neznanje", u cilju upravljanja masama.

16 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
DCQE kaže...
We believe that comprehensive epidemiological studies of longterm mobile phone base station exposure are urgently required to more definitively understand its health impact.

 

Dakle, nije stvar crno-bijela, niti kako anti 5g teoretičari tvrde, ali niti suprotno.

Znači, ne znaju ni sami, ali bitno da se piše.

 

Što je točno u radioprijemu problematično za ljudsko tijelo? Snaga ili frekvencija?

 

Snage su male, puno više onda štte mobiteli. Frekvencije beznačajne, desecima tisuća godina smo bombardirani i višim frekvencijama i snagama.

 

I onda, što to točno?

16 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
uuY kaže...

 

Cenzura nikada nije rješenje.

 

Neka ljudi misle što žele.


Zabrana će samo potpiriti vatru.

 Pa bogme i je rješenje,barem tak misli Jubitu vrhuška koja je na primjeru Alex Jones ispala vrlo tupava i prozirna.Prvo su obrisali žutanjkov kanal, ali se eto nisu usudili obrisat Joe Rogan epizodu u kojoj je žutanjak i gostoval.

 

Dakle Joe Rogan je jači od Jubita, i da bi bilo zanimljivije Joe je taj dan saznal "nekaj novo iz Američke apsurdne povijesti".To kaj je saznal taj dan, to je nekad spadalo po tipične lude teorije zavjere.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
12 godina
offline
Re: Sadržaji koji povezuju 5G i koronavirus uklanj
phoenix2003 kaže...

Ne samo na Bug/forumu, već bilo kad i bilo gdje i bilo s kime. Ateistima (koji jesam) i agnosticima preporučujem da uopće ne ulaze u bilo kakve rasprave s vjernicima o religiji. Zajednički sadržilac svim vjernicima je sujevjerje, koje se hrani strahom iz kojeg izvire svaka religija (strah od smrti, strah od Božije kazne, strah od nesreće i bolesti....i naravno strah od pakla/džehenema). Ako ikog ne podnose (namjerno neću reći mrze), vjernici ne podnose "bezbožnike". Samo treba reću da se ne mješaju u naš "duhovni" život kao što niko nema pravo da komentira njihov duhovni život. Najgore od svega je što vjernici koji pripadaju bilo kojoj religiji imaju životnu misiju da iskorjene bezbožnike, milom ili silom. Reći negdje javno da si ateist je veoma hrabro. Mislim da je bezbjednije reći da si gay. Ne kažem da se bojim da dobijem batine od nekoga. Možda bi i pokušali da nemam 120kg i 200cm, svašta sam vidio i proživio u životu, dobar sam u profilima kriminalaca (radim u policiji preko 20 godina i pomogao sam u rješavanju nekoliko najtežih kaznenih djela) ali nikad nisam dokučio do psihološkog profila vjernika koji daje sebi privilegiju na Boga, koji čuje u svojoj glavi Boga, koji daje sebe i svoju djecu u ruke Boga, koji moli Boga da uništi druge vjernike i drugog Boga, koji (s osmjehom na licu) ubija ljude u ime Boga. Dobro:Bog! U redu...ali nemoj ga nametati meni i nemoj me gledati drugačije što me nema nedjeljom u crkvi (a to itekako utiče na karijeru). Zato, nakon mladalačkih grešaka diskusijom s vjernicima zaključio sam da je bolje izbjegavati svaku diskusiju i da je najbolje: Don't ask, don't tell!

Naveo sve standardne stereotipe za koje ateisti pripisuju vjernicima,ali razumijem te jer radis u policiji i uglavnom vidas ono najgori sljam ljudskoga roda.

Kao prvo,istinski vjernik ne mrzi nikoga,nikada!Iskorjenjivanje bezboznika...mislim da si to negdje pokupio od nekih koji mašu crnim zastavama,raznose se među skupinama(isto tako nemaju veze sa religijom koju prestavljaju),to ti kod Katolickih vjernika nema-istinskih-ne onih koji su jahali na konjima prije.....

Ne,vjernik ne moli Boga da unisti drugoga neprijatelja-štoviše,moli se za njega!

Znaci sve krivo navedeno,razumno,jer jednostavno ne znas sta su pravi vjernici!

 

Strah od Bozje kazne...pa dobro,ja osobno ne vidim nista lose u tome,jer sve te kazne su nametnute da bi covjek bio bolji u zivotu svome.

 

Zaista vjerujte ima pametnih vjernika,koji su realni,koji vjeruju da je zemlja okrugla,da je 5G dobra stvar,da znanost treba financirati,ljecnike bolje placati,crkvama puno manje davati.

Vjera kao vjera nikada nece propasti,a crkva hoce,jer zivi jos uvjek u kamenome dobu,skrenula je davno sa pravoga puta!

Ne vjeruj ženi koja laže!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice