Samsung 970 EVO Plus 1 TB - Više slojeva, više per

poruka: 36
|
čitano: 7.162
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung 970 EVO Plus 1 TB - Više slojeva, više per".
14 godina
protjeran
offline
Re: Samsung 970 EVO Plus 1 TB - Više slojeva, više
Riot kaže...

Koliko heatsink spusta temperaturu?

 

=XFX=PlayHard kaže...

 Pasivni hladnjak koliko vidim, nista ne pomaze... 

 

Pomaze pasivac i te kako, kod mene bivsa ploca nije imala poklopac/hladnjak za m.2 ssd i temperature 960 Evo su isle do 90-95°C, sad je ~30°C nize, max 65°C...

16 godina
odjavljen
offline
Samsung 970 EVO Plus 1 TB - Više slojeva, više per

Jep, kod mene isto sa hladnjakom na 960 oko 60 i par stupnjeva. I to se zapravo ugrije od graficke. Bas me zanima kako bi bilo da ga spustim u jedan od nizih utora

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung 970 EVO Plus 1 TB - Više slojeva, više
=XFX=PlayHard kaže...

Jel zna netko kako rijesiti problem pretjeranog zagrijavanja ovakvih SSD-ova?? Pasivni hladnjak koliko vidim, nista ne pomaze... meni na pamet pala ideja da postavim mali

ventilator koji ce puhati direktno na njega. S druge strane, kazu da nije dobro ni previse ohladiti cip jer opet ima problema... tako da nez sto je rjesenje. Izgleda da cu na kraju

kupiti normalni Samsungov 2.5" SSD i to je to, mislim da se u svakodnevnoj upotrebi ni ne moze osjetiti neka ogromna razlika... 

 Sumnjam da ćeš sa aktivnim hladnjakom previše ohladiti ssd, nije to tekući dušik. Ako imaš neki zgodan mali aktivni hladnjačić za taj ssd, mislim da možeš uzeti taj ssd, mada se slažem s tobom da bi neki normalni ssd bio sasvim dobar izbor. Ja imam Kingstona A2000 1TB, otkada mi je u računalu, sve leti, ogromna razlika u odnosu na HDD, a cijena skoro 40% manja od Samsunga. Znam da nije toliko brz kao Samsung, ali za moje potrebe radi savršeno. Imao sam sreću, ubo ga za 999 kuna, ali tako je to kada znaš pravog trgovca i znaš se s njim malo cjenkati.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 21:32 (učo).
5 godina
protjeran
offline
Samsung 970 EVO Plus 1 TB - Više slojeva, više per

Može mala pomoć, kako sam skidao onaj plavi sticker s thermal pada na heatsinku, slučajno sam skinuo cijeli thermal pad pa me zanima može li se normalno vratiti, tj gubi li ljepljiva svojstva?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung 970 EVO Plus 1 TB - Više slojeva, više
Opaaa
Nisam ni znao da se toliko griju. Iako problema nema ali ocigledno cu morati pogledati temperature posto lezi u laptopu.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Samsung 970 EVO Plus 1 TB - Više slojeva, više
Riot kaže...

Može mala pomoć, kako sam skidao onaj plavi sticker s thermal pada na heatsinku, slučajno sam skinuo cijeli thermal pad pa me zanima može li se normalno vratiti, tj gubi li ljepljiva svojstva?

 A zašto su ti bitna ljepljiva svojstva? Mislim, ako ti je hladnjak fiksiran s vijcima ili nekom drugom metodom onda nemaš brige. Ako se držao samo preko thermalnog pada, onda imaš problem. :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice