Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pokazao

poruka: 22
|
čitano: 5.493
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pokazao".
14 godina
offline
Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pokazao

Ma to je samo demo, nece to zazivjeti, kome jos trebaju ti savitljivi mobiteli??? Stvarno ne vidim gdje bi mi bio dobar i praktican da ga dobijem i na poklon

 
2 9 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
Jednog dana, kad se tehnologija usavrši, bit će dobra zamjena za tablet, ali ovo telefon nije. Telefon je kolokvijalno sprava koju možemo koristiti jednom rukom. Sve ostalo su phableti i tableti. A ovo je beskorisno, preskupo smeće. Ali, to ti je kapitalizam - umijeće prodavanja nepotrebnih stvari.
 
4 4 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pokazao

Meni je ovaj uređaj totalni promašaj ali vjerujem da je ipak stepenica koja se mora preći da bi se došlo do ovog:

 
 
  

 

A budučnost Laptopa/Tableta vidim u nečem ovakvom:

 A kruti Smartphoni bi trebali ići prema ovome:

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
2 5 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
Prozirno? Ne sviđa mi se i nadam se da neće ići u tom smjeru.
16 godina
offline
Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pokazao

Ne volim tog lika "i rig everything". On se uglavnom "proslavio bendgateom" onog iphonea i otada se bavi uništavanjem i silovanjem tehnike, a ne isprobavanjem praktične upotrebe. Meni osobno ovo nikako (hajd osim prašine u kućištu) ne pomaže u procjeni kvalitete mobitela. Valja ipak pričekati normalne recenzente kojima se kvario prvi fold. Uglavnom, nije mi jasno zašto je samsung išao na presavijanje ekrana prema unutra, umjesto izvana, gdje bi savijanje bilo bitno manjeg intenziteta. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
Kokobil50 kaže...
Prozirno? Ne sviđa mi se i nadam se da neće ići u tom smjeru.

 Meni je totalno cool i nadam se da će ih biti... pa neće svi biti takvi, ne brini ;)

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
overhaul kaže...

Ne volim tog lika "i rig everything". On se uglavnom "proslavio bendgateom" onog iphonea i otada se bavi uništavanjem i silovanjem tehnike, a ne isprobavanjem praktične upotrebe. Meni osobno ovo nikako (hajd osim prašine u kućištu) ne pomaže u procjeni kvalitete mobitela. Valja ipak pričekati normalne recenzente kojima se kvario prvi fold. Uglavnom, nije mi jasno zašto je samsung išao na presavijanje ekrana prema unutra, umjesto izvana, gdje bi savijanje bilo bitno manjeg intenziteta. 

 Najlogičniji razlog je da se sačuva ekran od vanjskih utjecaja.

Some people are so poor... all they have is money!
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
andi.cro kaže...
overhaul kaže...

Ne volim tog lika "i rig everything". On se uglavnom "proslavio bendgateom" onog iphonea i otada se bavi uništavanjem i silovanjem tehnike, a ne isprobavanjem praktične upotrebe. Meni osobno ovo nikako (hajd osim prašine u kućištu) ne pomaže u procjeni kvalitete mobitela. Valja ipak pričekati normalne recenzente kojima se kvario prvi fold. Uglavnom, nije mi jasno zašto je samsung išao na presavijanje ekrana prema unutra, umjesto izvana, gdje bi savijanje bilo bitno manjeg intenziteta. 

 Najlogičniji razlog je da se sačuva ekran od vanjskih utjecaja.

 Pa trenutačno svaki smarpthone ima izložen ekran "vanjskim utjecajima", pa no big dil.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
Ima, ali ne ovako nježan ekran.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
overhaul kaže...

Ne volim tog lika "i rig everything". On se uglavnom "proslavio bendgateom" onog iphonea i otada se bavi uništavanjem i silovanjem tehnike, a ne isprobavanjem praktične upotrebe. Meni osobno ovo nikako (hajd osim prašine u kućištu) ne pomaže u procjeni kvalitete mobitela. Valja ipak pričekati normalne recenzente kojima se kvario prvi fold. Uglavnom, nije mi jasno zašto je samsung išao na presavijanje ekrana prema unutra, umjesto izvana, gdje bi savijanje bilo bitno manjeg intenziteta. 

 Kako ne volis tog lika, vjerojatno nisi nibpogledao ni procitao. On je taj savitljivi ekran zagrebao noktom. Sto mislis da.das 2000 eura za monitel s ekranom prema van i slucajno ga stavis j dzepnsa bilo cim drugim. I ovako jenpun problema. Bas dobro da tip ovako testira. Vidi se da je to igracka ne za bogate, vec superbogate.

Mislis na normalne recenzente koji dobiju besplatni primjerak?

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
bus kaže...

Ma to je samo demo, nece to zazivjeti, kome jos trebaju ti savitljivi mobiteli??? Stvarno ne vidim gdje bi mi bio dobar i praktican da ga dobijem i na poklon

 Nikome ne treba notch. Nikome ne treba velik ekran. Ljudi su veselo koristili blackberryje. Nikome ne treba ni smartfon. Ljudi su se snalazili sa laptopima. Ali ljudi kupuju sto ih veseli, a ne samo sto im treba.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
Mandor kaže...
bus kaže...

Ma to je samo demo, nece to zazivjeti, kome jos trebaju ti savitljivi mobiteli??? Stvarno ne vidim gdje bi mi bio dobar i praktican da ga dobijem i na poklon

 Nikome ne treba notch. Nikome ne treba velik ekran. Ljudi su veselo koristili blackberryje. Nikome ne treba ni smartfon. Ljudi su se snalazili sa laptopima. Ali ljudi kupuju sto ih veseli, a ne samo sto im treba.

Istina, svakoga nešto veseli, ali iskreno ne kužim koga može ovo veseliti? Uređaj mi je katastrofa, niti je dobar kao telefon, ni kao laptop. Jedino što je posebno kod njega je da je nešto novo. Čini mi se da mu je ciljana publika podskup one koja je nekad kupovala Nokia Communicator. No svakvih nas ima, ne sumnjam da će prodati bar 500 tisuća komada

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
Mandor kaže...

 Nikome ne treba notch. Nikome ne treba velik ekran. Ljudi su veselo koristili blackberryje. Nikome ne treba ni smartfon. Ljudi su se snalazili sa laptopima. Ali ljudi kupuju sto ih veseli, a ne samo sto im treba.

nikome ne treba mobitel, ljudi su veselo koristili telefonske govornice. Nikome ne treba računalo, ljudi su koristili šibere, pisaće mašine i crtaće ploče, kartoteke i registratore. Nikome ne treba OLED TV i kabelska sa 200 HD programa, ljudi su gledali JRT-TVZ 1 i 2 u crno-bijeloj tehnici... Nemoj samo reć da pored konjske zaprege koristiš automobil?!

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 11:25 (jozef).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
jozef kaže...

nikome ne treba mobitel, ljudi su veselo koristili telefonske govornice. Nikome ne treba računalo, ljudi su koristili šibere, pisače mašine i crtaće ploče, kartoteke i registratore. Nikome ne treba OLED TV i kabelska sa 200 HD programa, ljudi su gledali JRT-TVZ 1 i 2 u crno-bijeloj tehnici... Nemoj samo reć da pored konjske zaprege koristiš automobil?!

Ovo ti je stvarno adekvatna usporedba između "klasičnog" smarfona i foldanog. Prije bi bilo da usporediš auto sa amfibijom, dobivaš dvije funkcije, nijedna nije optimalna, no postoji jedan uski krug ljudi kojima baš to treba tj. žele.

 

Osobno mislim da foldani mobiteli (bar ne u ovakvom obliku) neće biti dugo u modi, potrebno je samo da se ispuše taj balon koji se napravio pa će pasti u zaborav. To ti je slučaj kad firme koje nemaju vizije pokušavaju postavljati trendove na tržištu i nakon što više ne znaju što kopirati imaju potrebu izdati nešto novo, onda se dešavaju "nesreće" kao ovaj Fold ili novi Mi Mix Alpha - uređaji koji privlačno djeluju na slikama, no imaju skoro pa 0 praktične vrijednosti.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
southy kaže...
jozef kaže...

nikome ne treba mobitel, ljudi su veselo koristili telefonske govornice. Nikome ne treba računalo, ljudi su koristili šibere, pisače mašine i crtaće ploče, kartoteke i registratore. Nikome ne treba OLED TV i kabelska sa 200 HD programa, ljudi su gledali JRT-TVZ 1 i 2 u crno-bijeloj tehnici... Nemoj samo reć da pored konjske zaprege koristiš automobil?!

Ovo ti je stvarno adekvatna usporedba između "klasičnog" smarfona i foldanog. Prije bi bilo da usporediš auto sa amfibijom, dobivaš dvije funkcije, nijedna nije optimalna, no postoji jedan uski krug ljudi kojima baš to treba tj. žele.

 

Osobno mislim da foldani mobiteli (bar ne u ovakvom obliku) neće biti dugo u modi, potrebno je samo da se ispuše taj balon koji se napravio pa će pasti u zaborav. To ti je slučaj kad firme koje nemaju vizije pokušavaju postavljati trendove na tržištu i nakon što više ne znaju što kopirati imaju potrebu izdati nešto novo, onda se dešavaju "nesreće" kao ovaj Fold ili novi Mi Mix Alpha - uređaji koji privlačno djeluju na slikama, no imaju skoro pa 0 praktične vrijednosti.

 Poenta je da svaki pokusaj neceg novog treba pozdraviti iako se mozda primi jedan od 100 jer to je ono sto tehnologiju gura naprijed......

Niej za tebe i sve 5.....Mozda fold mobiteli nece zazivjeti ali to gura tehnologiju savitljivih ekrana koja ima milion primjena.....

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
Posmatrač kaže...

Poanta je da svaki pokusaj neceg novog treba pozdraviti iako se mozda primi jedan od 100 jer to je ono sto tehnologiju gura naprijed......

Nije za tebe i sve 5.....Mozda fold mobiteli nece zazivjeti, ali to gura tehnologiju savitljivih ekrana koja ima milion primjena.....

Naravno, no ovo je forum pa samo dajem svoje mišljenje. Iako mislim da se sa foldom naće baš puno toga unaprijediti

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pokazao

Fold i slični sklopivi mobiteli će živjet kao i 3D TV tehnolgija. 3D/4D gura samo još kinematografija tj kina.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 12:26 (R36).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
southy kaže...
Posmatrač kaže...

Poanta je da svaki pokusaj neceg novog treba pozdraviti iako se mozda primi jedan od 100 jer to je ono sto tehnologiju gura naprijed......

Nije za tebe i sve 5.....Mozda fold mobiteli nece zazivjeti, ali to gura tehnologiju savitljivih ekrana koja ima milion primjena.....

Naravno, no ovo je forum pa samo dajem svoje mišljenje. Iako mislim da se sa foldom naće baš puno toga unaprijediti

 Zaboravi fold. Fold je showcase tehnologije. Tehnologija savitljivih ekrana ima ogroman potencijal....

I ne zaboravi da to nije nova tehnologija. Samsung je predstavio savitljivi ekran jos sa Note 4 prije puno godina.....

 

Samsung barem radi nesto za razliku od nekih koji se kur...e pardon hvale da su najinvativnije tech firma a niko se ne moze sjetiti zadnje inovacije.....

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
Posmatrač kaže...
southy kaže...
Posmatrač kaže...

Poanta je da svaki pokusaj neceg novog treba pozdraviti iako se mozda primi jedan od 100 jer to je ono sto tehnologiju gura naprijed......

Nije za tebe i sve 5.....Mozda fold mobiteli nece zazivjeti, ali to gura tehnologiju savitljivih ekrana koja ima milion primjena.....

Naravno, no ovo je forum pa samo dajem svoje mišljenje. Iako mislim da se sa foldom naće baš puno toga unaprijediti

 Zaboravi fold. Fold je showcase tehnologije. Tehnologija savitljivih ekrana ima ogroman potencijal....

I ne zaboravi da to nije nova tehnologija. Samsung je predstavio savitljivi ekran jos sa Note 4 prije puno godina.....

 

Samsung barem radi nesto za razliku od nekih koji se kur...e pardon hvale da su najinvativnije tech firma a niko se ne moze sjetiti zadnje inovacije.....

 To je istina. Sjećate li se i jedne serije LG-a? Lg G flex. To je bilo ful interesantno, savinut po okomici i imao je premaz koji je zacjeljivao.
https://www.phonearena.com/news/LG-says-curved-phones-will-be-40-of-the-smartphone-market-by-2018_id49977
Sad je LG u smartphoneima negdje kao Sony; prevedeno - prodaju komponente za smartphoneove, ali ih zabole za vlastite konkurentske serije.
Što se tiče ovog galaxy fold, a tko god kaže da je bezveze, zaboravio je da ipak postoji tržište mini tableta, koje bi ovaj mogao zamijeniti, 
samo vjerojatno bi uskoro netko trebao napraviti novi clamshell, poput ovog gore Lg L flexa, preklopiv vertikalno. Naravno, malo je džepova kojima će
to odgovarati :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
overhaul kaže...
Posmatrač kaže...
southy kaže...
Posmatrač kaže...

Poanta je da svaki pokusaj neceg novog treba pozdraviti iako se mozda primi jedan od 100 jer to je ono sto tehnologiju gura naprijed......

Nije za tebe i sve 5.....Mozda fold mobiteli nece zazivjeti, ali to gura tehnologiju savitljivih ekrana koja ima milion primjena.....

Naravno, no ovo je forum pa samo dajem svoje mišljenje. Iako mislim da se sa foldom naće baš puno toga unaprijediti

 Zaboravi fold. Fold je showcase tehnologije. Tehnologija savitljivih ekrana ima ogroman potencijal....

I ne zaboravi da to nije nova tehnologija. Samsung je predstavio savitljivi ekran jos sa Note 4 prije puno godina.....

 

Samsung barem radi nesto za razliku od nekih koji se kur...e pardon hvale da su najinvativnije tech firma a niko se ne moze sjetiti zadnje inovacije.....

 To je istina. Sjećate li se i jedne serije LG-a? Lg G flex. To je bilo ful interesantno, savinut po okomici i imao je premaz koji je zacjeljivao.
https://www.phonearena.com/news/LG-says-curved-phones-will-be-40-of-the-smartphone-market-by-2018_id49977
Sad je LG u smartphoneima negdje kao Sony; prevedeno - prodaju komponente za smartphoneove, ali ih zabole za vlastite konkurentske serije.
Što se tiče ovog galaxy fold, a tko god kaže da je bezveze, zaboravio je da ipak postoji tržište mini tableta, koje bi ovaj mogao zamijeniti, 
samo vjerojatno bi uskoro netko trebao napraviti novi clamshell, poput ovog gore Lg L flexa, preklopiv vertikalno. Naravno, malo je džepova kojima će
to odgovarati :)

 Mene iskreno boli briga i za samsung i lg i sony i bilo koji drugi brand ali pozdravalja svaku inovaciju ma kako neuspjesna bila jer to gura tehnologiju naprijed....A tome se radujem i svako normalan bi se trebao radovati pa makar bio i jabucar. Gdje bi jabuka i gejfone bili danas da nema smasunga i drugih firmi koji nesto novo donose na trziste...

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
Posmatrač kaže...

 Mene iskreno boli briga i za samsung i lg i sony i bilo koji drugi brand ali pozdravalja svaku inovaciju ma kako neuspjesna bila jer to gura tehnologiju naprijed....A tome se radujem i svako normalan bi se trebao radovati pa makar bio i jabucar. Gdje bi jabuka i gejfone bili danas da nema smasunga i drugih firmi koji nesto novo donose na trziste...

 Jep... amoled, vodo/prašino nepropusnost, veće dimenzije ekrana (u odnosu na ono što je tvrdio Jobs), i natjecanje s količinom kamera je apple šutke pokupio od konkurencije. No ide to i u drugom smjeru: Konkurencija je zdušno iskopirala neizmjenjivu bateriju, amejzing notch, i izbacivanje 3,5mm utora za slušalice. yeeey. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 18:18 (overhaul).
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Fold na testu izdržljivosti pok
overhaul kaže...
Posmatrač kaže...

 Mene iskreno boli briga i za samsung i lg i sony i bilo koji drugi brand ali pozdravalja svaku inovaciju ma kako neuspjesna bila jer to gura tehnologiju naprijed....A tome se radujem i svako normalan bi se trebao radovati pa makar bio i jabucar. Gdje bi jabuka i gejfone bili danas da nema smasunga i drugih firmi koji nesto novo donose na trziste...

 Jep... amoled, vodo/prašino nepropusnost, veće dimenzije ekrana (u odnosu na ono što je tvrdio Jobs), i natjecanje s količinom kamera je apple šutke pokupio od konkurencije. No ide to i u drugom smjeru: Konkurencija je zdušno iskopirala neizmjenjivu bateriju, amejzing notch, i izbacivanje 3,5mm utora za slušalice. yeeey. 

 neizmjenjivu ali prilicno vecu bateriju u dosta uredjaja.... Primjer mate 9 pro iz 2017 godine 4000 mah baterija i danas poslije 2 godine maltene nemoguce isprazniti u jednom danu.

Notch je vec nestao kod konurencije tako da je apple vec u zaostatku. 3,5mm je proslost nazalost ali sa druge strane potaknuo razvoj novih slusalica....

 

generalno apple kaska i sve manje mu prolazi prica kako ceka da tehnologija sazori ap da imlementira kako treba... I sve vise kupaca to uvidja....

 

IP sve skuplji i sve teze opravdava cijenu kod zagrizenih ljubitilja jabuke.... Fijasko sa MBP i sve vise kvarova, dongleovi....

 

Generalno jedini posten produkt koji vrijedi svojih para je ipad pro... sve ostalo......meh.....

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice