Samsung Galaxy Note10 Lite na pravim fotografijama

poruka: 7
|
čitano: 2.865
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Note10 Lite na pravim fotografijama".
6 godina
offline
Samsung Galaxy Note10 Lite na pravim fotografijama

Nabijem sve vas proizvođače na veseljka...imate milijun modela a nitko od vas ne želi izbaciti jedan flagship sa dijagonalom od 4.5"-5".

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 Lite na pravim fotografi
HCMAA kaže...

Nabijem sve vas proizvođače na veseljka...imate milijun modela a nitko od vas ne želi izbaciti jedan flagship sa dijagonalom od 4.5"-5".

 Da, to i mene smeta. Sve nešto veliko, tvrdo, crno... Sad imam s9 i da je samo malo manji cca 1/2" bio bi pun pogodak barem što se tiće veličine. Sony je super bio to odradio sa onim compact serijama...

Sve Vas Volim
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note10 Lite na pravim fotografijama

Samsung i ekipa na Androidu su u totalnoj banani, izbacuju milijun nelogičnih modela, kupiš flagship za 2 mjeseca izgubi pola cijene, počeo sam više cijenit Apple radi ovih gluposti. Za Android ne dajem više od 3500 kn. Čemu ovaj model? Kao i onaj S10 Lite koji je u najavi.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 Lite na pravim fotografi
PlayMaker10 kaže...

Samsung i ekipa na Androidu su u totalnoj banani, izbacuju milijun nelogičnih modela, kupiš flagship za 2 mjeseca izgubi pola cijene, počeo sam više cijenit Apple radi ovih gluposti. Za Android ne dajem više od 3500 kn. Čemu ovaj model? Kao i onaj S10 Lite koji je u najavi.

onda si glup ako kupujes na taj nacin i kasnije se zalis..

kupi flagship nakon kaj je na trzistu godinu dana, kosta 1/2 originalne cijene a hardware i dalje vrhunski.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 Lite na pravim fotografi
PlayMaker10 kaže...

Samsung i ekipa na Androidu su u totalnoj banani, izbacuju milijun nelogičnih modela, kupiš flagship za 2 mjeseca izgubi pola cijene, počeo sam više cijenit Apple radi ovih gluposti. Za Android ne dajem više od 3500 kn. Čemu ovaj model? Kao i onaj S10 Lite koji je u najavi.

 A da li Vi promislite bar na tren prije no što napišete nešto na forumu? Ili samo nekritički ponavljate krilatice koje ste čuli/pročitali? Da li je po vašoj logici bolje plaćati (pre)više za telefon? To što Android telefoni "brže gube vrijednost"  ni malo nije loše. Kako pomenu kolega iznad sačekate par mjeseci, i dobijete uređaj 20-30% jeftinije, a još je bolja računica ako kupite prošlogodišnji model koga nerijetko možete dobiti u pola cijene. Proizvođači Android telefona međusobono se nadmeću na dinamičnom i kompetivnom tržištu  pa  početne  suludo napumpane  cijene brzo okopne na koliko toliko prihvatljiv nivo. Ako telefon koristite bar 2-3 godine ne treba da Vas pogađa to koliko će telefon na tržištu rabljenih uređaja koštati: i iOS i Android uređaji će koštati, nakon 2-3 godine  petinu iznosa koji ste izdvojili kada ste uređaj preuzeli sa polica dućana.
Apple je puno rigidniji po pitanju redukcije cijena, iako to više nije baš slučaj kako je opala prodaja, pa se to odražava i na cijenu polovnih uređaja.

No, kod oba uređaja dolazimo načelno do istoga: Android jeftinije plaćan - na kraju upotrebe manje vrijedi; Iphone (pre)skupo plaćen - na kraju nešto više vrijedi kao rabljen. Rekao bih da je delta više manje ista....... s razlikom da kod Apple ne kupujete samo kvalitetan telefon nego kupujete i malo šarma tj. kvazivrijednosti za koju držite da će dići vaš ego i/ili status.

Konkretno meni je zanimljivo da će dobar broj ljudi reći "nazvao sam, .... otipkao sam poruku na mom Iphone-u" dok  ostali korisnici rijetko koriste  naziv brenda ...... pomalo me to podsjeća na stvari koje sam i sam radio na početku studija kada bih znao naglašavati "Kad sam bio u Gimnaziji" umjesto "Kada sam bio u Srednjoj..."

 

Nažalost manji uređaji su prava rijetkost (kako je mobitel sve manje telefon, a sve više mini računar) zadnje što sam vidio zanimljivo a "normalne" veličine bio je Sharp Aquos R2 compact i Iphone SE:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9406&idPhone2=7969

Nažalost Sharp se prodavao ako ne griješim samo u Japanu.

 

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 Lite na pravim fotografi
Imam s7 edge...u ožujku dvije godine...kupio ga priko njuške...što se mene tiče...bude još do ožujka 2022...znači 4 godine....s tim da su veeelike šanse da ako gospoda iz android svijeta ne izbace štogod manje...odoh ja na iphone SE
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note10 Lite na pravim fotografi
nixass kaže...
PlayMaker10 kaže...

Samsung i ekipa na Androidu su u totalnoj banani, izbacuju milijun nelogičnih modela, kupiš flagship za 2 mjeseca izgubi pola cijene, počeo sam više cijenit Apple radi ovih gluposti. Za Android ne dajem više od 3500 kn. Čemu ovaj model? Kao i onaj S10 Lite koji je u najavi.

onda si glup ako kupujes na taj nacin i kasnije se zalis..

kupi flagship nakon kaj je na trzistu godinu dana, kosta 1/2 originalne cijene a hardware i dalje vrhunski.

 Nakon godinu dana imaš 1 godinu updateova zato i pada cijena slobodnim padom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice