Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena kamero

poruka: 42
|
čitano: 16.297
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena kamero".
11 godina
online
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
hrka11 kaže...

Od svega ovog sto je kolega iznad napisao ti si izvukao to da on naziva druge ljude debilima?

Koliko ja vidim nigdi nije napisao da je netko debil nego da je glupo pricat o cijeni tj. debilno,koliko god mi o tom pricamo nista se promjenit nece.Ako imas para kupis i boli te k...a ako ne,kupis nesto jeftinije i tjesis se da je jednako dobro (ne kazem da ne moze biti dobro,ako ne i bolje).Tocno to je napisao,a ti se svezao i napisao cijeli tekst o tom kako on naziva nekog debilom i dajes glupe primjere.Glupost,vrlo ti je dosadno.

 izvukao sam ono što nije primjereno raspravi

nazvati glupi postupak glupim nije osobna uvreda (iako se neki mogu uvrijediti i na to), jer svatko je od nas u životu napravio ili rekao neku glupost i ne znači da je zato glup

no korištenjem izraza "debilno" i to za raspravu, dakle ne za skok sa krova, guranje čavla u utičnicu i slično, kolega je puno bliže vrijeđanju drugih kolega nego njihovih komentara

 

također, puno je stvari koje forumska rasprava neće promijeniti, pa što bi sad trebali - pozatvarati forume radi toga i ne raspravljati o ničemu?

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
picajzla0707 kaže...

 izvukao sam ono što nije primjereno raspravi

.....

 Pametkujes previse i to je to,nista vise,a izvalcis ono sto tebi pase u tom trenutku.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
online
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
hrka11 kaže...
picajzla0707 kaže...

 izvukao sam ono što nije primjereno raspravi

.....

 Pametkujes previse i to je to,nista vise,a izvalcis ono sto tebi pase u tom trenutku.

 čekaj malo, prigovaraš mi nešto i zaključiš kako je meni dosadno, a ti glumiš advokata drugom liku (ili ti je to dupli account?) 

daj reci što te ustvari muči - to što sam napisao o korištenju izraza debilno u raspravi ili te muči što netko uopće rapravlja išta o zmazungu?

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
picajzla0707 kaže...

 čekaj malo, prigovaraš mi nešto i zaključiš kako je meni dosadno, a ti glumiš advokata drugom liku (ili ti je to dupli account?) 

daj reci što te ustvari muči - to što sam napisao o korištenju izraza debilno u raspravi ili te muči što netko uopće rapravlja išta o zmazungu?

Hahaha...da,dupli racun.

Samo potvrdjujes ovo sto sam napisao iznad i nemoj se lozit bezveze.

Ne muci me nista,nego se ne mogu nacudit kako neko ima volje pametkovat toliko pogotovo izvrcat necije rijeci da bi dobio ono sto njemu odgovara,a i meni je malo dosadno pa sam komentirao,a vidim po tvojim postovima imas naviku to cesto radit.

Ovo vec ode u samsung s9 je ista pizdarija ko i s8 (eto vise nije off topic).

 

Origin_Steam: hrka11
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
Q-tip:
Opet se svodi na to da si prošao bolje nego da si kupio iPhone što samo daje za pravo svima onima koji tvrde da je u pitanju obična zavist. Ma vidi me kako sam pametan, kupio sam skup telefon, ali je bolji od još skupljeg. Daj budi normalan, kupi ono što ti treba odgovara a ne ono što je eto jeftinije od nečeg drugog. Kaj te briga koliko košta nešto što ne želiš/ne trebaš? Misliš da samsung ne bi tražio 1200 eura za svoj mobitel da može?
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 15:18 (Feudalac).
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
Za one koji misle da su negativni komentari (relativni sami po sebi) preseravanje, neka zavire ovdje: https://www.anandtech.com/show/12620/improving-the-exynos-9810-galaxy-s9-part-2/4

Samsung je napravio loš posao sa svojom verzijom SoCa i to je to. Qualcomm varijanta je posve drugi mobitel, najbolje kaj se trenutno može kupiti u android svijetu
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
Feudalac kaže...
Q-tip:
Opet se svodi na to da si prošao bolje nego da si kupio iPhone što samo daje za pravo svima onima koji tvrde da je u pitanju obična zavist. Ma vidi me kako sam pametan, kupio sam skup telefon, ali je bolji od još skupljeg. Daj budi normalan, kupi ono što ti treba odgovara a ne ono što je eto jeftinije od nečeg drugog. Kaj te briga koliko košta nešto što ne želiš/ne trebaš? Misliš da samsung ne bi tražio 1200 eura za svoj mobitel da može?

 

Feudalac, ne znamo se osobno, pa ni ne možeš znati koliki sam protivnik svega što Apple proizvodi. Vjeruj mi, tu nema apsolutno nikakve zavisti. Mogu si priuštiti bilo koji Appleov proizvod, ali i da su upola jeftiniji ne bih na njih potrošio novac. Zatvoreni sustavi za mene su big no no, želim slobodu s onim za što dam novac. I da, kupio sam ono što mi odgovara, sretan sam i zadovoljan kupnjom i nisam neki križar koji brani Samsung, ovo mi je prvi njihov mobilni uređaj u životu, imam još jedino sat Gear S3 od njih. Reagirao sam na gomilu komentrara od ljudi koji nikad nisu uživo vidjeli S9, ali su se našli pozvanim popljuvati recenziju.

 

Btw zar Samsung nije imao Note 8 po toj cijeni kad je izašao? Znači da ipak može tražiti toliko.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
A čuj...khm...kašljuc...uvijek prođe bolje onaj koji više prdne love nebitno na realnost.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 21:16 (Igor150).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka

Da se nadovežem,ne mislim da je P20 loš mob,naprotiv,znam da je boleština od moba.Ali nije tako kako reklamiraju,naj kamera i sve to,isto vrijedi i za S9.Ali me ubijaju u pojam "plačene recenzije",koje predstavljaju nove modele mobitela kao modele sa najkvalitetnijim kamerama na tržištu,a to nije tako.

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
Q-Tip kaže...

 

Feudalac, ne znamo se osobno, pa ni ne možeš znati koliki sam protivnik svega što Apple proizvodi. Vjeruj mi, tu nema apsolutno nikakve zavisti. Mogu si priuštiti bilo koji Appleov proizvod, ali i da su upola jeftiniji ne bih na njih potrošio novac. Zatvoreni sustavi za mene su big no no, želim slobodu s onim za što dam novac. I da, kupio sam ono što mi odgovara, sretan sam i zadovoljan kupnjom i nisam neki križar koji brani Samsung, ovo mi je prvi njihov mobilni uređaj u životu, imam još jedino sat Gear S3 od njih. Reagirao sam na gomilu komentrara od ljudi koji nikad nisu uživo vidjeli S9, ali su se našli pozvanim popljuvati recenziju.

 Ok, sloboda je argument koji uvažavam. Međutim, čini mi se da je to kod tebe već religija, dogma. Ja recimo ne očekujem da će itko znati popraviti TV na razini pojedinačnih komponenti, razni drugi alati koji nisu recimo u profi svrhe - crna kutija koju rabiš dok ne crkne i bok. Mobitel jest računalo, ali otvorenost brljanja po pogonskom softveru meni i ostalih 99,99 posto stvarnih korisnika ne znači baš ništa - ima li ono što trebam? Da -> kupi, koristi, uživaj. Ladno me boli ona stvar što jedan od 1000, "haker" može ili ne može s tim proizvodom jer ga ja trebam za sebe, a ne za hakerove potrebe. Pretjerujem, ali vidiš kamo to vodi. Obzirom na tu vjersku nenaklonjenost, tvoj prethodni komentar na koji sam reagirao nije na mjestu i to je sve. Ništa osobno, pozdrav.

Ja rekoh
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
Feudalac kaže...
 Ok, sloboda je argument koji uvažavam. Međutim, čini mi se da je to kod tebe već religija, dogma. Ja recimo ne očekujem da će itko znati popraviti TV na razini pojedinačnih komponenti, razni drugi alati koji nisu recimo u profi svrhe - crna kutija koju rabiš dok ne crkne i bok. Mobitel jest računalo, ali otvorenost brljanja po pogonskom softveru meni i ostalih 99,99 posto stvarnih korisnika ne znači baš ništa - ima li ono što trebam? Da -> kupi, koristi, uživaj. Ladno me boli ona stvar što jedan od 1000, "haker" može ili ne može s tim proizvodom jer ga ja trebam za sebe, a ne za hakerove potrebe. Pretjerujem, ali vidiš kamo to vodi. Obzirom na tu vjersku nenaklonjenost, tvoj prethodni komentar na koji sam reagirao nije na mjestu i to je sve. Ništa osobno, pozdrav.

 

Ma nije religija, nisam religiozan ionako u životu, samo mi treba da još religiozno pratim neke brandove.  Koji god sam mobitel dosad kupio, bio je drugačija marka u odnosu na prethodni. Jednostavno Apple mi općenito ne leži, ne sviđa mi se cijeli taj OS i zatvoreni Appleov svemir. Dobio sam na poslu nedavno ovaj najnoviji Macbook Pro od valjda 25k kuna, koji ima onaj ekran iznad tipkovnice. Nakon par mjeseci ga vratio, užasan mi je OS, da ne kažem da nema šanse da to računalo vrijedi tog novca. Nekoliko mjeseci nakon toga kolega ga već morao slati na servis. Ali da ne ulazimo sad u prepirke i ratove, sažetak svega je - brand mi je najmanje bitan ako je nešto kvalitetno i vrijedi tog novca.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 - Superiornost predvođena ka
Q-Tip kaže...

 sažetak svega je - brand mi je najmanje bitan ako je nešto kvalitetno i vrijedi tog novca.

 ovo je najpametnija rečenica u cijeloj ovoj raspravi

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice