Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti Androi

poruka: 10
|
čitano: 3.712
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti Androi".
13 godina
offline
Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti Androi

Iz godine u godinu, ništa novo

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti Androi

Za sve ostale, tu je xda-devs

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti Androi

Realno, oni naplaćuju uređaje kao i Apple a realno podrška je lošija. Samsung ima hardware ali nema software, ne ulažu u taj dio i samim time cijene uređaja su nepravdane, ni Appleove nisu opravdane ali oni oni imaju hardware i sofware koji nitko drugi nema i mogu ali kod Androida je taj dio neopravdan.

 
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti An
Dok oni otkrivaju koji ce uredaji dobit novi Android, Xiaomi i ekipa isporucuju 10-tku vec nekoliko tjedana.
 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti An
Apsolutno me već godinama nije briga koji mi je android na mobitelu. Izmjene su minorne i praktički nebitne ali mularija slini za novom verzijom androida ko da će dobit sa nadogradnjom softvera novi mobitel. A na kraju dobiju više manje isto njesra, samo prepakirano. Ali onda Google opet zavrti spin i mularija opet ustrepereno očekuje nešto novo, baš poput luđaka iz Einsteinove teorije.
 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti An
Kokobil50 kaže...
Apsolutno me već godinama nije briga koji mi je android na mobitelu. Izmjene su minorne i praktički nebitne ali mularija slini za novom verzijom androida ko da će dobit sa nadogradnjom softvera novi mobitel. A na kraju dobiju više manje isto njesra, samo prepakirano. Ali onda Google opet zavrti spin i mularija opet ustrepereno očekuje nešto novo, baš poput luđaka iz Einsteinove teorije.

 Upravo tako ;) Apple ekipa je sampion. Svakih sedam dana nova nadogradnja da popegla gluosti ali to je prednost. Imaju nadogradnje ;)

Ja kupio neki dan Note 8 i zaboli me neka stvar hoce li dobiti 10 ili ne ;)

 

Jednostavno mi ne treba 5% bolji mob ;) Mozda jaca baterije ali brzo punjenje to amortizuje ;)

15 godina
offline
Re: Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti An
Ako bude srice, Google i Samsung ce ukinit support za S8... dojadile su mi puste nadogradnje.
Dodje nadogradnja od gige, i u opisu "device stability" ili "imprved security"... i tako svako misec dana skoro...





Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti An
Posmatrač kaže...
Ja kupio neki dan Note 8 i zaboli me neka stvar hoce li dobiti 10 ili ne ;)

 Prosli mjesec sam presao sa 7.1 na 9.0, i u tih mjesec dana najveca promjena koju sam odmah uocio je slider za brightness kojeg su pomakli sa dna notifikacijskog traya na vrh. I to me malo zivcira, jer - zasto?

Dobiti cu i 10 sigurno do kraja sijecnja, mozda ovaj put slider za brightness pomaknu na bok, kao sto inovatorski i izumiteljski pomaknuli slidere za kontrolu zvuka.

 

Imam i neki stariji tablet sa 4.4. i bez dubljeg istrazivanja nisam siguran koristim li ista novo u odnosu na taj KitKat.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
6 godina
offline
Re: Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti An
PlayMaker10 kaže...

Realno, oni naplaćuju uređaje kao i Apple a realno podrška je lošija. Samsung ima hardware ali nema software, ne ulažu u taj dio i samim time cijene uređaja su nepravdane, ni Appleove nisu opravdane ali oni oni imaju hardware i sofware koji nitko drugi nema i mogu ali kod Androida je taj dio neopravdan.

Neznam koje cijene gledaš ali Samsung je u ovom trenutku bar 20% jeftiniji od Jabukice, a da ne spominjemo apple dodatke i njihove cijene, a neznam ni šta fali softweru od Samsunga ili Androida općenito da ti je Ios toliko bolji. Do 4 verzije je bio android bananast ali od sedmice radi, bar meni, perfektno. Uz to Samsungov One Ui mi je savršen sada. Iskreno ne vidim niti jednu jedinu stvar koju Epl ima da eto moj S10 nema pa da se navečer vrtim u krevetu zbog toga.

 

Da smo na čistem, imam i službenu jabuku ali me doslovno niti malo ne privlači da bi ikad kupio njihov telefon, da mogu i ovog službenog bi zamjenio za Androida istu sekundu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung otkrio popis uređaja koji će dobiti An
nikonja kaže...
PlayMaker10 kaže...

Realno, oni naplaćuju uređaje kao i Apple a realno podrška je lošija. Samsung ima hardware ali nema software, ne ulažu u taj dio i samim time cijene uređaja su nepravdane, ni Appleove nisu opravdane ali oni oni imaju hardware i sofware koji nitko drugi nema i mogu ali kod Androida je taj dio neopravdan.

Neznam koje cijene gledaš ali Samsung je u ovom trenutku bar 20% jeftiniji od Jabukice, a da ne spominjemo apple dodatke i njihove cijene, a neznam ni šta fali softweru od Samsunga ili Androida općenito da ti je Ios toliko bolji. Do 4 verzije je bio android bananast ali od sedmice radi, bar meni, perfektno. Uz to Samsungov One Ui mi je savršen sada. Iskreno ne vidim niti jednu jedinu stvar koju Epl ima da eto moj S10 nema pa da se navečer vrtim u krevetu zbog toga.

 

Da smo na čistem, imam i službenu jabuku ali me doslovno niti malo ne privlači da bi ikad kupio njihov telefon, da mogu i ovog službenog bi zamjenio za Androida istu sekundu.

 Koristim S10 Plus, meni je bitna podrška, to je znak da brinu oko svojih prozvoda, ako traže od kupaca da plate 1000 eura neka se tako i ponašaju. Ja osobno ne koristim iPhone, barem ne u ovom trenutku ali bit je podrška. Exynoss procesori imaju godinama sa LTE trošenjem baterije, imao sam taj problem na S8, S9 i sad na S10..dakle 3 generacije istog problema, svaki mobitel troši više bateriju na LTE ali njihov procesor je prvak u tome. Imam i 11 Pro koji ne koristim jer mi trenutno ne trebaju 2 mobitela ali Samsungova podrška je katastrofalna. I ono što nitko ne gleda da za Appleove proizvode daleko više novca dobiješ nego za bilo koji Samsung ako ga kasnije ideš prodat (za iPhone X sam dobio 5000 kn dok sam S9 ispod 3000kn) a jedan od razloga je izbacivanje 1500 nebitnih modela od kojih neki ne dobiju niti 1 update a ne mogu se koncentrirat na korisnike koji su iskrcali fine cifre. Nema opravdanja za njih.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 19:21 (PlayMaker10).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice