Saznajte sve o električnim romobilima, jeftinim 4K

poruka: 18
|
čitano: 5.095
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Saznajte sve o električnim romobilima, jeftinim 4K".
10 godina
offline
Saznajte sve o električnim romobilima, jeftinim 4K

 

Kod BUG-a nema krize. Uz BUG se lakše preprodi ovo ludo vrijeme koje koje vlada oko nas.

C-19 i sve moguće apokalipse bugovcima ne mogu ništa. 

 

Daj se ljudi više pretplatite. Ako voliš BUG, nema razloga da ideš do kisoka. Kada ti poštar donese primjerak BUG i još povrh toga možeš čitati BUG na svojem kompjuter, tabletu ili pak smartphone.

Osobno, volim combo svega navedenog, digitalno i print.

 

Bugovci, držite se!

 

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
5 14 hvala 0
14 godina
offline
Saznajte sve o električnim romobilima, jeftinim 4K

Bio pretplaćen godinama. Međutim, toliko je malo vremena za sebe i hobije da sam se morao 'odplatiti' jer mi puno brojeva doma stajalo neotvoreno. :-(

 

Iako, kad bi mi dali mig da ću dobiti ikad išta na nagradnoj igri, opet bih se pretplatio :-) Baš mi mi trebao novi stolac, a može i PC.

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini
Pretplatnici su zapostavljeni otkad nema DVD-a. Redovna cijena pala s 35 na 29 kn, a pretplate ostale na istom.
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini

 

@BMT

 

Frendač, nije to baš tako.

 

Pretplatnici su u startu imali nižu cijenu pojeding prmjerka BUG, jer su kod uzimanja pretplate imali popust.

Ako si uz to uzeo i Mrežu, popust je bio još veći. 

Pretplatu za BUG&Mrežu uzimam u trajanu od dvije godine, te mogu napisati da BUG izlazi što više krajnjem čitatelju u korist.

Otkako su maknuli DVD BUG je pojeftino u vremenima kada svi tiskani mediji dižu svoje cijene.

 

Da, bio ti pretplatnik ili čitatelj koji na kiosku kupuje BUG, sa BUG-om si uvijek na dobitku.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini
Imam par brojeva od '95-'98 (starije od mene), sve brojeve od '98 do '11, sve brojeve od '14 do '20 (pretplata). Imam sve CD-e i svi su ispravni (osim br. 4) Više nisam pretplaćen jer mi časopis više služi kao ukras nego nešto korisno. Pročitam neki članak tu i tamo, no dosta tih informacija brzo zastari te više nema smisla listati. Sve bitno bude na BUG Online par tjedana kasnije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini

@imsonotgonnatellyoumyname 

 

 

Magazin kao mjesečnik ima svoju formu sadržaja, jer ne obrađuje teme koje se samo tako čitaju. 

Nego, više tekstova za koje treba više vremena uložiti, nego u objavu vijesti na webu.

BUG ima svoj smisao.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
14 godina
neaktivan
offline
Saznajte sve o električnim romobilima, jeftinim 4K

Da li sam ja jedini koji otvori BUG pa prvo želi osjetit miris svježeg papira

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 13:10 (dasoo988).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Saznajte sve o električnim romobilima, jeftinim 4K

Cudim se da bug nije uveo dodatnu mogucnost pretplate iskljucivo na digitalno izdanje bez tiskanog primjerka.

Cime bi se iznos pretplate mogao smanjit za troskove dostave, tiskanja, a malo bi opcenito pridonijelo smanjivanju kolicine papira.

(To nikako ne znaci da bi se ukinulo tiskano izdanje, nego bi se uvela jos jedna mogucnost za one koji to zele.)

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
13 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini
Ja sam za tu opciju...odmah bi uzeo pretplatu...
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 14:19 (jocommb).
16 godina
offline
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini
texas.bug kaže...

Cudim se da bug nije uveo dodatnu mogucnost pretplate iskljucivo na digitalno izdanje bez tiskanog primjerka.

Cime bi se iznos pretplate mogao smanjit za troskove dostave, tiskanja, a malo bi opcenito pridonijelo smanjivanju kolicine papira.

(To nikako ne znaci da bi se ukinulo tiskano izdanje, nego bi se uvela jos jedna mogucnost za one koji to zele.)

 Pa to imas vec, medjutim za iPad. Odlicno funkcionira. Cijena je odlicna. Mozda malo da je aplikacija cesce nadogradjena, bilo bi bolje jer nekad "padne", ali sve u svemu odlicno je. Mislim da ostale nacine pretplate, mislim na digitalnu, nisu zahvalne zbog kopiranja, jer poznajuci nas mentalitet svi bi kopirali i niko ne bi kupovao. :( 

 

Veliki pozdrav za Bug!

5 godina
protjeran
offline
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini
PzKpfw kaže...

 

Kod BUG-a nema krize. Uz BUG se lakše preprodi ovo ludo vrijeme koje koje vlada oko nas.

C-19 i sve moguće apokalipse bugovcima ne mogu ništa. 

 

Daj se ljudi više pretplatite. Ako voliš BUG, nema razloga da ideš do kisoka. Kada ti poštar donese primjerak BUG i još povrh toga možeš čitati BUG na svojem kompjuter, tabletu ili pak smartphone.

Osobno, volim combo svega navedenog, digitalno i print.

 

Bugovci, držite se!

 

BUG, rula nadmoćno!

 Kao da čitam Top Shop...

14 godina
offline
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini

Lako se za svakog preplatnika ubaci digitalni pečat, prilikom downloada dokument se prilagodi/označi prema svakom korisniku.

Papir doživljavam kao smeće, i rado bih uzeo digitalnu preplatu jer tiskana izdanja mi je nekako žao bacati pa kad se toga napuni bacam sve u stari papir.

PCChip je imao zanimljiv pristup i tamo sam rado koristio opciju digitalne kupovine.

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Saznajte sve o električnim romobilima, jeftinim 4K

Meni su skoro sve teme u ovom broju zanimljive.

Sve ovisi kako pisu, da li pisu nezavisno i iskreno (ne skrivajuci mane) o proizvodu pa im korisnici vjeruju, ili uljepsavaju i "zaborave" napisati mane pod utjecajem proizvođaca $$ (ovo potonje bi bilo elipsov katalog).

Osobno vjerujem bugovim recenzijama, imam dojam da su iskrene.

 

Postoji stranica koja se hvali da pisu iskrene recenzije

https://www.trustedreviews.com/

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Saznajte sve o električnim romobilima, jeftinim 4K

Upali mi romobili u oči.

Nadam se da će brzo neki zakon koji će to izregulirati kako treba jer ovo trenutno nije normalno.


Posebno kad se djeci ispod 10 godina da u ruke jurilica koja piči 30 na sat.

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini
texas.bug kaže...

Meni su skoro sve teme u ovom broju zanimljive.

Sve ovisi kako pisu, da li pisu nezavisno i iskreno (ne skrivajuci mane) o proizvodu pa im korisnici vjeruju, ili uljepsavaju i "zaborave" napisati mane pod utjecajem proizvođaca $$ (ovo potonje bi bilo elipsov katalog).

Osobno vjerujem bugovim recenzijama, imam dojam da su iskrene.

 

Postoji stranica koja se hvali da pisu iskrene recenzije

https://www.trustedreviews.com/

 posto clanak izade na netu nakon nekog vremena svakako imas priliku popricat direkt sa testerom i piscem clanka pa se sve moze rijesiti oko "tocnosti" testiranja... svako cinjenice na stol pa da vidimo....

VenAtoR#2231
12 godina
offline
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini
PzKpfw kaže...

 

Kod BUG-a nema krize. Uz BUG se lakše preprodi ovo ludo vrijeme koje koje vlada oko nas.

C-19 i sve moguće apokalipse bugovcima ne mogu ništa. 

 

Daj se ljudi više pretplatite. Ako voliš BUG, nema razloga da ideš do kisoka. Kada ti poštar donese primjerak BUG i još povrh toga možeš čitati BUG na svojem kompjuter, tabletu ili pak smartphone.

Osobno, volim combo svega navedenog, digitalno i print.

 

Bugovci, držite se!

 

BUG, rula nadmoćno!

 Kaj ste nadjelili čovjeku tolko minusa, pa nije ništa loše (kako on to zna inače ) napisao.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Saznajte sve o električnim romobilima, jeftini
jocommb kaže...
texas.bug kaže...

Meni su skoro sve teme u ovom broju zanimljive.

Sve ovisi kako pisu, da li pisu nezavisno i iskreno (ne skrivajuci mane) o proizvodu pa im korisnici vjeruju, ili uljepsavaju i "zaborave" napisati mane pod utjecajem proizvođaca $$ (ovo potonje bi bilo elipsov katalog).

Osobno vjerujem bugovim recenzijama, imam dojam da su iskrene.

 

Postoji stranica koja se hvali da pisu iskrene recenzije

https://www.trustedreviews.com/

 posto clanak izade na netu nakon nekog vremena svakako imas priliku popricat direkt sa testerom i piscem clanka pa se sve moze rijesiti oko "tocnosti" testiranja... svako cinjenice na stol pa da vidimo....

 Opcenito imam povjerenje u bugova testiranja, sto nije slucaj sa svim medijima koji imaju slicne teme.

Pogotovo ne bi vjerovao svemu sto pise u elipso katalogu. 

Imam dojam da iskreno napisu i dobro i lose za neki proizvod. 

Ne kazem da sam u pravu, ali to je moj dojam.

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
14 godina
offline
Saznajte sve o električnim romobilima, jeftinim 4K

on off-topic :-)
kad ste se već dotakli pretplate ja moram reći da nakon dosta godina prije nekoliko mjeseci nisam obnovio pretplatu. Zgodno je što časopis dobiješ prije nego stigne na kioske (bar je u mom slučaju bilo tako), ali uvijek je bio zaglavljen u otvoru poštanskog sandučića, oštećenog hrbata, poderane naslovnice, prelomljen... to me s vremenom počelo iritirati. Mislio sam kupovat ću na kiosku, ali na kraju se ispostavilo da to ponekad i zaboravim. Također, bugovi idu u reciklažu kod mene nakon par mjeseci i to je stvarno dosta papira. Vrlo rado bih kupovao elektronska izdanja (pojedinačno) ili koristio samo digitalnu pretplatu. Što se tiče zaštite od kopiranja, ona ne postoji. Ako netko baš želi uzet će i tiskano izdanje, rastavit ga, skenirat i OCR-at. Osobno bih digitalna izdanja zaštitio watermarkom s imenom pretplatnika/kupca izdanja. Da, i watermark iz PDFa ili EPUBa se može ukloniti, ali to je trud skoro jednak kao za pretvorbu tiskanog u digitalno izdanje, pa ne vjerujem da bi ljudi bili toliko motivirani. S tom minimalnom personalizacijom otvara se i mogućnost individualiziranih reklama, a sigurno i nekih drugih inovacija od kojih bi i Bug i čitatelji mogli profitirati.
Eto Miro teme za razmišljanje. Možda se nešto dogodi.

Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice