Sedam Redmija ostaje bez daljnje softverske podršk

poruka: 6
|
čitano: 2.196
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sedam Redmija ostaje bez daljnje softverske podršk".
15 godina
offline
Sedam Redmija ostaje bez daljnje softverske podršk

pa konačno će me prestat svaki petak pitat za update. (3s redmi)

Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Sedam Redmija ostaje bez daljnje softverske podršk

Sigurno želim u budućnosti preklopni mobitel od 8 inča i 34851952852762862787868654881663578855590744125678074326890532267789905443578900653113578900 puta 10 na 68266484745845785959259593685952859258526529695957905185385835879-u kamera sa svake strane pa mi moj Note 4X više ne valja i ne treba mi update jer budem ionak kupovao novi mob...

 

Jesu se to ovi iz Xiaomija prosrali ili je to novinarski bulšit?

 

 

Kruha i igala...
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sedam Redmija ostaje bez daljnje softverske po
Nategnut, click bait članak.
Naslov je "ostaje bez daljnje softverske podrške", a tek pred kraj, ovlaš je dodano bitno : "nastaviti će primati sigurnosne nadogradnje". :D
Realno, čemu će ti Miui 11, 12 itd ako je isti predviđen za nove socove i procove?
Ili: ako radi (a radi), ne diraj.
Za ovo pak prvi put čujem:
"Izostanak MiUI-ja 11 za ove uređaje ujedno znači i nastavak prikazivanja REKLAMA unutar korisničkog sučelja, a koje će biti izbačene iz novog MIUI 11." ???
Nisam primjetio nikakve, kamo li bjesomučne reklame - bolja polovica ima MIUI 10 (na Redmi Note 5), sin također (na nekom novijem Xiaomiju).
Ajd, bar su se nasmijali.
12 godina
neaktivan
offline
Sedam Redmija ostaje bez daljnje softverske podršk

Meni pak nije jasno ovo "Današnje, ali i buduće želje korisnika su mobiteli sa što većim zaslonima, od barem 6+ inča, a i većim. Da je tomu tako, najbolje potvrđuje lagani, ali siguran dolazak na tržište mobitela sa savitljivim zaslonima".

 

Kakve želje kad modeli od 5 inča više ni ne postoje a top komponente se guraju u daske od 6 i pol inča pa ljudi nemaju izbora. I mislim da foldable dizajn nije došao iz čiste potrebe nego je to pokušaj inovacije, nečeg novog. 

Uglavnom sve manja razlika je između xiaomi i npr. huawei, bit će zanimljivo vidjeti na šta će se xiaomi fokusirati u budućnosti, koji dio će im biti "selling point" da se tako izrazim..

Još uvijek sam na mi5 i sve 5 je još uvijek (da pokucam) a ubuće ako xiaomi ne bude više isplativ bye bye na žalost..

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sedam Redmija ostaje bez daljnje softverske po
Zechina kaže...
Nategnut, click bait članak.
Naslov je "ostaje bez daljnje softverske podrške", a tek pred kraj, ovlaš je dodano bitno : "nastaviti će primati sigurnosne nadogradnje". :D
Realno, čemu će ti Miui 11, 12 itd ako je isti predviđen za nove socove i procove?
Ili: ako radi (a radi), ne diraj.
Za ovo pak prvi put čujem:
"Izostanak MiUI-ja 11 za ove uređaje ujedno znači i nastavak prikazivanja REKLAMA unutar korisničkog sučelja, a koje će biti izbačene iz novog MIUI 11." ???
Nisam primjetio nikakve, kamo li bjesomučne reklame - bolja polovica ima MIUI 10 (na Redmi Note 5), sin također (na nekom novijem Xiaomiju).
Ajd, bar su se nasmijali.

 Reklama nema na Global ROM-u izvan Kine te ako je region podešen na neku od EU zemalja. Negdje sam pročitao da će MIUI 11 biti na Androidu 9 za sve uređaje.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 21:05 (uss).
7 godina
offline
Sedam Redmija ostaje bez daljnje softverske podršk

"Drugi razlog za ukidanje podrške je zasigurno i nedovoljan broj kamera na tim uređajima. Naime, svaki od njih spada u staru školu mobilnog fotografiranja, odnosno svaki od navedenih mobitela ima po jednu kameru sa svake strane kućišta. Danas, kada mobiteli imaju po dvije, tri i više kamera to je jednostavno malo.."


Treba netko javiti Pixelima da su zaostali..

P.S. jebo vas ovaj citat kada se ne može citirati dio komentara nego sve ili ništa. Dajte popravite to više majka mu stara

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice