Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredstvo s

poruka: 11
|
čitano: 2.830
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredstvo s".
Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredstvo s

 

"Buducnost je sada!"

 

Pitanje je dana kad ce to poceti prometovati po cesti, i kad ce ljudi ulaziti u trgovacke centre, markete i prodavaonice u tim ... stolicama na kotacima. Uzas!

 

OK, da se razumijemo, ako imas problema s hodanjem radi invaliditeta ili je osoba jednostavno loseg zdravlja, naravno, OK, svaka pomoc dobro dodje. Ali mislim ovo je bas kao stvoreno za lijene guzice. Pitanje je jedino hoce li se oni moci uvuci u ovo, ne izgleda mi toliko siroko.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredst
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Pitanje je dana kad ce to poceti prometovati po cesti, i kad ce ljudi ulaziti u trgovacke centre, markete i prodavaonice u tim ... stolicama na kotacima. Uzas

 joj daj molim te koliko ljudi ide do trgovine udaljene 500m autom, kao da je to nešto novo

5 godina
protjeran
offline
Re: Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredst
Meni je i dalje nalik na invalidska kolica (budućnosti / sadašnjosti).
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 17:52 (Antiseptik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredst
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Pitanje je dana kad ce to poceti prometovati po cesti, i kad ce ljudi ulaziti u trgovacke centre, markete i prodavaonice u tim ... stolicama na kotacima. Uzas!

 

 

 Ovakvo prometalo imaš na ulazu u Wall-mart, po mom iskustvu najčešći korisnici su tetovirane 200-kilašice mlađe dobi.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 20:34 (jozef).
8 godina
offline
Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredstvo s
Još samo treba zabraniti hodati.
 
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredst
30+ kmh u zatvorenom prostoru. Što bi moglo poći po zlu?!
 
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredstvo s

Iz nekog razloga to me podsjeća na propali Sinclair C5:

https://www.theguardian.com/uk-news/2018/jan/11/sinclair-c5-goes-on-sale-archive-1985

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredst
Wall-E, anyone?
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredstvo s

Na prvu izgleda zabavno za "tražit belaja" sa ekipom ali je teško ne vidit da još više potiče gubljenje kontakta sa svojim tjelom i daljnji nemar. Već mi je žalosno vidjeti pretile (ne one očito bolesne i/ili starije) na onim trokolicima ili električnom bilo-čem.. Ali da, idealan posjetitelj kapitalističkih hramova ne treba zdrav um a sa ovime ni zdravo tijelo da donese svoje kartice i povećava dug 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredstvo s

Žalosno mi je za vidjeti kako ljudi odbijaju tehnološki napredak i ne vide širu sliku.

Ne brinite za nas debele. Brinite se o vlastitoj uskovidnosti.

Ovo je idealno vozilo za mene do posla i nazad, ako ima domet, a mogao bi imati. Nisam našao informacije o tome. Htjeli to ili ne, budućnost gradskog i prigradskog prometa su malena, kompaktna električna vozila. Gotovo je sa fosilnim motorima, mirisom benzina, bukom koju stvara turiranje i ostalim mačističkim sranjima vezanima uz automobile i motore sa pogonom na unutarnje sagorijevanje.

Ta tranzicija neće biti brza, no krenula je. Odakle nam struja za njih? Iz nuklearnih elektrana, koje će morati biti građene - bez obzira na nečije fobije i glupe ideje.

Računam slijedećih 50 godina dok se to ne ostvari, i to barem 50. No tome je tako, i tako će biti.

 

...osim ako se ne slupamo u nekom nuklearnom sukobu. Ako se to desi, zanemarite cijelo predviđanje :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Segway izradio S-Pod, osobno prijevozno sredst
Father_Dougal kaže...

Gotovo je sa fosilnim motorima, mirisom benzina, bukom koju stvara turiranje i ostalim mačističkim sranjima vezanima uz automobile i motore sa pogonom na unutarnje sagorijevanje.

 haha je gotovo je ako planiraš biti na Zemlji još 150 godina.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice