SegWit2x fork bitcoina dogodit će se sutra

poruka: 7
|
čitano: 4.701
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SegWit2x fork bitcoina dogodit će se sutra".
16 godina
offline
SegWit2x fork bitcoina dogodit će se sutra

Nema boljeg od dobrog forka, kazem ja!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
SegWit2x fork bitcoina dogodit će se sutra

previse paznje se daje forku koji provodi jedan miner

  

cijena na dnu clanka nije segwit2x nego neki eth derivat, segwit2x ima oznaku B2X i trenutno se trguje predikcijama na HitBTC i Yobit mjenjacnicama, te ga oni jedini i podrzavaju

 

dodijeliti i proporcionalni udio bitcoina koje trenutačno drži misteriozni Satoshi Nakamoto. Tako će oko milijun novih bitcoina biti podijeljeno sasvim besplatno.

gubite se u prijevodu, nigdje ne pise da ce se podijeliti bitcoin sa satoshijeve adrese nego da se dobiti dodatne NAGRADE, moja pretpostavka je da ce B2X koji bi satoshi dobio podijeliti na sve druge iako mislim da nije izvedivo izostaviti adresu kad se radi snapshot osim ako distribucija novog B2X ne ide isti dan

 

btw wtf sa novih milijun? ako mislite na ove sto se nalaze na satoshijevoj adresi to nisu novi i ponavljam, njih ne diraju niti mogu nekome samo tako uzeti, ako mislite na B2X onda nije milijun nego cca 17 milijuna

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 19:30 (vacs).
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SegWit2x fork bitcoina dogodit će se sutra
vacs kaže...

previse paznje se daje forku koji provodi jedan miner

 

cijena na dnu clanka nije segwit2x nego neki eth derivat, segwit2x ima oznaku B2X i trenutno se trguje predikcijama na HitBTC i Yobit mjenjacnicama, te ga oni jedini i podrzavaju

 

dodijeliti i proporcionalni udio bitcoina koje trenutačno drži misteriozni Satoshi Nakamoto. Tako će oko milijun novih bitcoina biti podijeljeno sasvim besplatno.

gubite se u prijevodu, nigdje ne pise da ce se podijeliti bitcoin sa satoshijeve adrese nego da se dobiti dodatne NAGRADE, moja pretpostavka je da ce B2X koji bi satoshi dobio podijeliti na sve druge

 Dakle, sutra se neće ništa desiti ?

15 godina
offline
Re: SegWit2x fork bitcoina dogodit će se sutra
DarthMarkus kaže...
vacs kaže...

previse paznje se daje forku koji provodi jedan miner

 

cijena na dnu clanka nije segwit2x nego neki eth derivat, segwit2x ima oznaku B2X i trenutno se trguje predikcijama na HitBTC i Yobit mjenjacnicama, te ga oni jedini i podrzavaju

 

dodijeliti i proporcionalni udio bitcoina koje trenutačno drži misteriozni Satoshi Nakamoto. Tako će oko milijun novih bitcoina biti podijeljeno sasvim besplatno.

gubite se u prijevodu, nigdje ne pise da ce se podijeliti bitcoin sa satoshijeve adrese nego da se dobiti dodatne NAGRADE, moja pretpostavka je da ce B2X koji bi satoshi dobio podijeliti na sve druge

 Dakle, sutra se neće ništa desiti ?

 

oce, nastat ce jos jedan bezvrijedni shitcoin poput bitcoin golda, bitcoin diamond, bitcon god itd

12 godina
offline
SegWit2x fork bitcoina dogodit će se sutra

Hvala Đuka...

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
SegWit2x fork bitcoina dogodit će se sutra
Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 23:15 (Kant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SegWit2x fork bitcoina dogodit će se sutra

BitCoin Gold vrijedi 313 dolara u ovom trenutku. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice