Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari

poruka: 30
|
čitano: 5.493
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari ".
14 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari

Predobro, da nisam balkanska sirotinja odma bi dao 50€

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Ja ću sačekat prvo neko sniženje pa uzet jer mi je švicarska plaća u Hrvatskoj premala.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari

Vidim Sekiro vas nasekiro 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Meni je review kod stigao dan pred izlazak, ali nije bio aktivan sve do juče ujutro. Igra je stvarno izvanredna, nije SoulsBorne teška tako da neće odvratiti mase. Naravno Acitivision želi da što više ljudi kupi, a ne samo ustaljena grupica mazohista :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Ja neznam jel si igrao ili nisi al svi vele da je igra teža od bilo koje Soulsborne igre.Tako da je igra i dalje za mazohiste i ljubitelje tih igara.Activision nije imao u ovoj igri niti najmanje utjecaja.
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Dann3R kaže...
Ja neznam jel si igrao ili nisi al svi vele da je igra teža od bilo koje Soulsborne igre.Tako da je igra i dalje za mazohiste i ljubitelje tih igara.Activision nije imao u ovoj igri niti najmanje utjecaja.

 Heh, istinu zboriš. Malo sam ja požurio sa ranim utiscima :D

Zato sam i došao nazad na ovu vest da vidim jel još neko piše koliko je zapravo nenormalno teška :D

14 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari

Ja vec uninstalirao, clumsy kontrole i kamera, mlaka prica, dosadne borbe, grafika 2014. u najboljem slucaju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Jako je tesko kao da se boris protiv bossa i jos 4 malo teza neprijatelja odjednom. Tesko je poraziti mini bossa, kako ce tek biti kad naletim na pravog :(

Na pc je kamera katastrofa ako igras mišem. Na konzoli uz gamepad to je totalno drugačije.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 14:26 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Gogy7 kaže...
Jako je tesko kao da se boris protiv bossa i jos 4 malo teza neprijatelja odjednom. Tesko je poraziti mini bossa, kako ce tek biti kad naletim na pravog :(

Na pc je kamera katastrofa ako igras mišem. Na konzoli uz gamepad to je totalno drugačije.

Igrao sam na PC-u sa kontrolerom i jako mi je nespretno i nezgrapno sve bilo. 

15 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari

kratak opis igre: sekiro se nasekiro pa dograbio sekiru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari

Tako je to kada omatoris. Odu refleksi, sve si nekako usporeniji, svaki qurac ti smeta. Em tesko, em boje ne valjaju, em trava krivo raste, em... Nedaj Boze da zena nesto kaze u prolazu .

Zato ja to niti ne pokrecem. Meni dosta da vidim na twitchu i shvatim da ce me to samo izivcirati i da cu za 10 minuta vec kliknuti na uninstall.

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari

ja nebum ni probavao bez 21:9 podrške, opet loš konzolaški port.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
XXX kaže...

ja nebum ni probavao bez 21:9 podrške, opet loš konzolaški port.

Ma nije los port nego je lose na bilo cemu. Igra izgleda i igra se lose i zastarjelo. 

12 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari

Upravo brišem i ja. Grafika ala Dark souls 1, kontrole, kamera sve katastrofa.

 

Jedino je zvuk mačevanja dobar.

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari

Nije problem ni kamera ni grafika. Kao i DS i Bloodborne ova igra nije za širu publiku. Ja osobno ne mogu progutati ovako teške igre.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Paolo Maldini kaže...

Nije problem ni kamera ni grafika. Kao i DS i Bloodborne ova igra nije za širu publiku. Ja osobno ne mogu progutati ovako teške igre.

 Ma težina je **** dim jednom kad uđeš u igru. Kontrole i sučelje te više odbiju.

 

Grafika, kako tako.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
14 godina
protjeran
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Paolo Maldini kaže...

Nije problem ni kamera ni grafika. Kao i DS i Bloodborne ova igra nije za širu publiku. Ja osobno ne mogu progutati ovako teške igre.

Ma ja volim teske igre ali ova je teska zbog krivih razloga...

13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
ansha kaže...
Paolo Maldini kaže...

Nije problem ni kamera ni grafika. Kao i DS i Bloodborne ova igra nije za širu publiku. Ja osobno ne mogu progutati ovako teške igre.

Ma ja volim teske igre ali ova je teska zbog krivih razloga...

 ansha

Kao što sam napisao i na glavnoj temi:  

Ispočetka je teško dok ne skužiš obranu i blokiranje udaraca nije to For Honor i samo mlati.

6 godina
protjeran
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
ansha kaže...
Paolo Maldini kaže...

Nije problem ni kamera ni grafika. Kao i DS i Bloodborne ova igra nije za širu publiku. Ja osobno ne mogu progutati ovako teške igre.

Ma ja volim teske igre ali ova je teska zbog krivih razloga...

 Neznam, nisam probao, ali evo čitam na HCLu, kažu da su gamepad kontrole odlične...

14 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritičari

Igra ništa posebna u ama baš ničemu, čak ni kao suma svih dijelova koji je čine.

 

Prosječna grafika, stealth, priča, generični japanski setting..

 

Težina i grapling hook su zabavni do neke mjere, međutim core gameplay koji se sastoji od kretanja lika i borbe su katastrofa kao i u prijašnjim Souls nastavcima.

 

Fizika i kretnje lika imaš osjećaj kao da upravljaš likom *na ledu* dok se core combat sastoji od spamanja 1-2-3 hita katanom do guard breaka pa counter+insta-kill animacija kojih ima jedno dvije.

 

Dosadna i repetetivna igra, u kojoj će uživati samo mazohisti koji su voljeli Souls serijal.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Paolo Maldini kaže...
ansha kaže...
Paolo Maldini kaže...

Nije problem ni kamera ni grafika. Kao i DS i Bloodborne ova igra nije za širu publiku. Ja osobno ne mogu progutati ovako teške igre.

Ma ja volim teske igre ali ova je teska zbog krivih razloga...

 Neznam, nisam probao, ali evo čitam na HCLu, kažu da su gamepad kontrole odlične...

Znam da je kontrola lika/kamere u ROTR-u sa misom i tipkovnicom neusporedivo bolja nego ovdje sa gamepadom...

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Priznaj da neznaš igrat sa gamepadom i gotovo a ne da se sad izvlačiš.Svugdje piše po netu da su kontrole fenomenalne a ti sad tu kukaš.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Priznaj da neznaš igrat sa gamepadom i gotovo a ne da se sad izvlačiš.Svugdje piše po netu da su kontrole fenomenalne a ti sad tu kukaš.
14 godina
protjeran
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Dann3R kaže...
Priznaj da neznaš igrat sa gamepadom i gotovo a ne da se sad izvlačiš.Svugdje piše po netu da su kontrole fenomenalne a ti sad tu kukaš.

Ako pise na netu, onda je tako i ispricavam se. 

 

 

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Koliko god se nekima ne sviđalo, DS fanovi su dobili dostojnog nasljednika DS i Bloodbornea. Nisu ni to bile tehnicki dobro izvedene igre. Tko je god uzivao u ostalim igrama od From Softwarea uzivat ce i tu. Igra koja te tjera da ju naucis igrati i savladas njene tehnike. Igra koja te uci strpljenju i analizi vlastitih gresaka. Nije igra za svakog, netko se zeli opustiti i zabaviti uz igru, drugi traze izazov. Ima nesto primamljivo u igrinom mazohizmu i onaj osjećaj kad pobjedis nakon borbe od pol sata. :)
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Gogy7 kaže...
Koliko god se nekima ne sviđalo, DS fanovi su dobili dostojnog nasljednika DS i Bloodbornea. Nisu ni to bile tehnicki dobro izvedene igre. Tko je god uzivao u ostalim igrama od From Softwarea uzivat ce i tu. Igra koja te tjera da ju naucis igrati i savladas njene tehnike. Igra koja te uci strpljenju i analizi vlastitih gresaka. Nije igra za svakog, netko se zeli opustiti i zabaviti uz igru, drugi traze izazov. Ima nesto primamljivo u igrinom mazohizmu i onaj osjećaj kad pobjedis nakon borbe od pol sata. :)

 Koji je smisao lake igre?

I'm very large!
14 godina
protjeran
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
Nos kaže...
Gogy7 kaže...
Koliko god se nekima ne sviđalo, DS fanovi su dobili dostojnog nasljednika DS i Bloodbornea. Nisu ni to bile tehnicki dobro izvedene igre. Tko je god uzivao u ostalim igrama od From Softwarea uzivat ce i tu. Igra koja te tjera da ju naucis igrati i savladas njene tehnike. Igra koja te uci strpljenju i analizi vlastitih gresaka. Nije igra za svakog, netko se zeli opustiti i zabaviti uz igru, drugi traze izazov. Ima nesto primamljivo u igrinom mazohizmu i onaj osjećaj kad pobjedis nakon borbe od pol sata. :)

 Koji je smisao lake igre?

Po meni je problem sta je igra teska dobrim djelom zbog lose tehnicke izvedbe.

Preciznost kontrole i responzivnost su daleko od jednog Maria 64 od prije 100 godina, upravljat lika je ko da vozim kamion s prikolicom. To me odmah odbije od ulaganja vremena za ucenje/navikavanje...

 

 

13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
ansha kaže...
Nos kaže...
Gogy7 kaže...
Koliko god se nekima ne sviđalo, DS fanovi su dobili dostojnog nasljednika DS i Bloodbornea. Nisu ni to bile tehnicki dobro izvedene igre. Tko je god uzivao u ostalim igrama od From Softwarea uzivat ce i tu. Igra koja te tjera da ju naucis igrati i savladas njene tehnike. Igra koja te uci strpljenju i analizi vlastitih gresaka. Nije igra za svakog, netko se zeli opustiti i zabaviti uz igru, drugi traze izazov. Ima nesto primamljivo u igrinom mazohizmu i onaj osjećaj kad pobjedis nakon borbe od pol sata. :)

 Koji je smisao lake igre?

Po meni je problem sta je igra teska dobrim djelom zbog lose tehnicke izvedbe.

Preciznost kontrole i responzivnost su daleko od jednog Maria 64 od prije 100 godina, upravljat lika je ko da vozim kamion s prikolicom. To me odmah odbije od ulaganja vremena za ucenje/navikavanje...

 

 

 Odbija te lijenost.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 21:48 (hummer0).
14 godina
protjeran
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič
hummer0 kaže...

 

 

 Odbija te lijenost.

Nope, odbija me cinjenica sta vrijeme mogu provest igrajuci bolje igre. 

Al zavrsimo ovu raspravu, kome se svidja nek igra...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice izlazi sutra, kritič

Dakle, izuzev grafike, sve što si napisao je netočno. Totalno suprotno. Kontrole su vrh, očito je u tebi problem

Tomislav Knežević
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice