Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX 570

poruka: 9
|
čitano: 2.367
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX 570".
15 godina
offline
Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX 570

mene sam zanima zakaj to nitko u rvat'na ne radi. a janezi mogu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX

-može raditi tko želi.. ako sam sebe pitaš, znat ćeš odgovor :) ili će biti netočan..

-mogu to raditi i ćifuri, ali naplatiti u prednarudžbi ne mogu 'niže rase', to je exclusiva sjevernjaka-zapada. Cijenom od 120nešto-nečeg.. 'i tata bi sine'.. no treba naći dovoljno bedaka s penezima koji će i kupiti. Najlakše je nešto napraviti, treba prodati-zaraditi, treba imati support-jamstvo, treba biti u biznisu a ne kao na lotu jednom na ćoravo ubosti jackpot.

-ne radimo ništa, ni mša/tipkovnicu, rade činezi ne rade ni europejci jer su sve outsorucali istočno, ali oni su vlansici branda pa zarađuju, mi ne, jer nismo vlasnici ničeg, samo potrošači ili potrošna roba ovisno kako nas gledaš-vidiš...

bedasti smo, no kad delamo (kao i šerif bandić) tad nekaj i napravimo, soft, rješenje.. snalažljivi. Možemo .. a zašto ne radimo? -to svatko za sebe može znati, ne može netko treći dati odgovor. Ako je super biti nogometaš, budi nogometaš, ako je super biti bankar, budi bankar, elekom, vatrogasac-astronaut.. ili ćifur.

-glavni fičer kao u ostalim današnjim uspješnicama je rgb .. dok za slovence ima green verzija, ne.. ne troši manje nego zelena boja :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX
ihush kaže...

-može raditi tko želi.. ako sam sebe pitaš, znat ćeš odgovor :) ili će biti netočan..

-mogu to raditi i ćifuri, ali naplatiti u prednarudžbi ne mogu 'niže rase', to je exclusiva sjevernjaka-zapada. Cijenom od 120nešto-nečeg.. 'i tata bi sine'.. no treba naći dovoljno bedaka s penezima koji će i kupiti. Najlakše je nešto napraviti, treba prodati-zaraditi, treba imati support-jamstvo, treba biti u biznisu a ne kao na lotu jednom na ćoravo ubosti jackpot.

-ne radimo ništa, ni mša/tipkovnicu, rade činezi ne rade ni europejci jer su sve outsorucali istočno, ali oni su vlansici branda pa zarađuju, mi ne, jer nismo vlasnici ničeg, samo potrošači ili potrošna roba ovisno kako nas gledaš-vidiš...

bedasti smo, no kad delamo (kao i šerif bandić) tad nekaj i napravimo, soft, rješenje.. snalažljivi. Možemo .. a zašto ne radimo? -to svatko za sebe može znati, ne može netko treći dati odgovor. Ako je super biti nogometaš, budi nogometaš, ako je super biti bankar, budi bankar, elekom, vatrogasac-astronaut.. ili ćifur.

-glavni fičer kao u ostalim današnjim uspješnicama je rgb .. dok za slovence ima green verzija, ne.. ne troši manje nego zelena boja :)

 ponovo imaš pravo: koliko smo ekonomski, intelektualno i civilizacijski napredovali, pojavit će sratup s maker rgb plug(in)om za konjsku zapregu. prilagođen ženama, jasno. 

 

pe se: app za ios može skeniranjem zubiju odredti starost konja, dok app za android može prepoznati što se posadilo i izraslo ako se u to nacilja kamerom. app za hongkongkingkongpingpongmeng se još radi a navodno će ženi signalizirati kad mora mužu servirat ručak jer inače ... 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 15:22 (Ajar).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX
Mene vise zanima cemu kupiti ovak nesto za komponentu koja ce biti u kompu god ipo, i nakon toga dalje prodana.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX
Kod nas nesmijes otvoriti grafu, sta su u kanadi rijesili.
Sve sto kupis u potpunosti je tvoje i ne prekida se gara otvaranjem nekog djela. Ipak smo mi banana drzava.
Ps jedva cekam ulazak u schengen kupim u nje mackoj doce mi doma posaljem iz zg u hamburg za 152 kn na servis itd ..... jedva cekam
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX
A slovenci rade daj nemoj brijat sve ide s istoka
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX
A slovenci rade daj nemoj brijat sve ide s istoka
14 godina
protjeran
offline
Re: Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX
Hostile kaže...
Mene vise zanima cemu kupiti ovak nesto za komponentu koja ce biti u kompu god ipo, i nakon toga dalje prodana.

To je luksuz koji se placa, naravno da nije "isplativo"... Ko voli uzet ce...

14 godina
protjeran
offline
Re: Slovenski EK-AC vodeni D-RGB blok za Radeon RX
dukana sk kaže...
Ps jedva cekam ulazak u schengen kupim u nje mackoj doce mi doma posaljem iz zg u hamburg za 152 kn na servis itd ..... jedva cekam

Mmmm, ne znam sta cekas, to mozes od davno...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice