Sony napokon pokazao kako će izgledati PlayStation

poruka: 45
|
čitano: 13.589
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony napokon pokazao kako će izgledati PlayStation".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony napokon pokazao kako će izgledati PlaySta
fler kaže...

Slobodno komentiraj, ali očekuj i reakciju

na banalne, besmislene i naprosto suvišne komentare.

 

Jbt, u 21. stoljeću smo .. s jedne strane imamo ekipu koja

osmišljava i realizira praktički komercijalne letove u Svemir.

S druge, onu koja se još uvijek opterećuje time koje je tko boje 

 

Usput, krivo koristiš "whitewashing".

 

 

 

 Svjedoci smo kolko jedan "banalan" policijski incident u Americi može zapaliti cijeli svijet...

 Uz to, ti si taj koji je iz moje "banalne" opservacije osjetio potrebu pokrenuti raspravu...

 

"Blackwashing"*, my bad...

 

 

 

scientia est potentia
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 19:08 (alien).
9 godina
neaktivan
offline
Sony napokon pokazao kako će izgledati PlayStation

Bar koji komentar oko igara haha

U PS5 temi "gejmeri" nekoliko stranica od izgledu.

Evo prvi put jos od ps2 Imam zelju posjedovati konzolu.  

Ratchet & Clank woohoo. (:

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony napokon pokazao kako će izgledati PlayStation

Meni je PS5 bas sexy. Futuristicki, moderno izgleda, opet malo baca svojim oblinama na PS3 Slim.

No treba opet biti zadovoljan dok nisu poceli nametati dugine boje na konzole, jer neko ce se naci offendend u suprotnom.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
2 1 hvala 1
Re: Sony napokon pokazao kako će izgledati PlaySta
Virtua Fighter kaže...

Priznajem, star sam ali ovo je stvarno više nego mlako.

 

.. isječem te da ne kopiram tekst bezveze. - JA

 

 

Eto ti glavnog razloga zašto ti je mlako, jer nisi više za igre. I ja sam star (za to), i meni je nekako dosadno. Odrastao sam na Commodore 64, a slinio sam za Atari 2600 u izlogu trgovine iako nisam nikad imao novaca za njega. Jednom sam kao klinac dobio "Rambo TV Games" što nije ništa drugo nego bootleg Atari2600. Nisam mogao vjerovati koliko je učitavanje igre bilo trenutačno, u odnosu na C64 gdje sam učitavao jednu igru 20-40 minuta. I to pod uvjetom da je glava kazetara bila naštelana. 

 

Onda je nekim čudom došao "Super Action Set" (bootleg Nintenda NES) i to sam igrao od jutra do mraka, imao sam Contru, Super Maria, Bionic Commando, Captain Skyhawk, Megaman, Duck Tales, ma bilo je strašno puno legendarnih igara, to je bio moj život u doba kad nisam imao niti jednog prijatelja u osnovnoj školi. Škola koju sam mrzio - maltretiranja u školi - obiteljsko nasilje - nintendo divni bajni maštoviti i čudesan svijet 8 bitne generacije. Amigu, SNES i PSX nisam nikad imao, ali slinio sam u to vrijeme na "MODUL 8" gdje su se redovito igrale igre, prvo na Amigi a kasnije na SNESu, i tek kasnije PSXu. Kasnije sam nabavio Pentium PC i 14 inchni CRT monitor, ajme što se vrtio Screamer 2, Monkey Island, the Digg, Full Throttle, Dark Forces i čitav niz Lucas Arts avantura. Sve se vrtjelo, od strategije Panzer Commander, Master Of Orion 2 (prva neprospavana noć), Civilization 3 (više neprospavanih noći), vožnje razne, ma sve što postoji se vrtjelo. Da ne zaboravim, "SRAZ" hrvatskih autora, tko je to mogao zaboraviti, koji osjećaj u DOSu igrati.

 

 

I došlo vrijeme odrastanja, protekle 20e ne znam kako, protekle i 30e isto ne znam gdje, na pragu sam ulaska u 40-u godinu, i dalje sam ista osoba, onaj čudni klinac iz škole, jedino što svi misle da sam netko drugi. Igre nisam takao godinama, posao, brige, umoran sam za to, neda mi se navečer baš.

 

Ali eto, probao svako toliko opet se uvući u taj svijet igara, rekoh ma to je super svi uživaju u tome, sigurno će se i meni to opet svidjeti. I kupio i XBOX ONE X, Kupio Switch, kupio PS3, GameCube, sve ove godine skupljam te konzole i igre za njih. Upalim igru, guštam 20 minuta i skužim da se ne mogu ušaltati u to. Sve je OK s igrom, ali eto meni se jednostavno to neda gledati, niti me interesira što će se kasnije događati. Gledam ljude što rade po internetu, oni drmaju po Fortnite i nekim drugim multiplejerima i drmaju po CIV6. OK, skinem fortnite, probam igrati, ne kužim koji ovo drek, izbrišem nakon 20 minuta. Skinem Team Fortress 2, još manje kužim, ubiju me nakon 2 minute. Kupim original Civilization 6, odigram 2 sata, neda mi se više. Probam na XBOXu igrati "Red Dead Redemption 2", uspio 20 minuta pa ugasio, prekomplicirana. Isto i sa "Witcher 3", ne mogu se ufurati u to. Forza Horizon 2, 3, 4, sve odigrano do određenog nivoa, dosadilo nakon par dana. Forza Motorsport 7, kupljeno prije godinu dana, možda sam sveukupno 3 sata proveo vozeći to.

 

skužim ja, ili ja to nisam više za te nove igre ili su one bezveze. OK idem provjeriti s dobrim starim Nintendom, SNESom i Playstationom, naposljetku emulatori su sjajni a igre odmah dostupne. Ono što me činilo najsretnijim klincem na svijetu prije 30 godina sigurno će me sada barem djelomično usrećiti, zar ne? I tako upalim si NES, odigram 2-3 igre (prođem 1. nivo i ugasim), skužim ajde fora ali ne baš da ću provesti više od 10 minuta za time. Možda je SNES bolji. Upalim SNES, odigram 2-3 igre, ajde fora, možda se vratim jednom i probam proći više od 1 nivoa (nikad više). Probao PSX, skužim da je on takvo očajno smeće i da su igre apsolutno neigrive. Doslovce sve.

 

I tako, ili su igre postale i ostale očajno dosadne ili sam ja jednostavno prerastao tako nešto ... uglavnom, nisu. Igre su bile i ostale sjajna zabava (za neke), a danas su nešto neviđeno čudesne, s tolikom količinom detalja, opcijama, mogućnostima da su na razini Pixarovog animiranog filma od prije 3 godine. Doslovce možeš od jutra do mraka igrati jednu igru slijedećih 3 mjeseca i još ne otkriti sve što postoji. Nije stvar u igrama, stvar je u nama.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Sony napokon pokazao kako će izgledati PlayStation

Bezveze izgleda.

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 21:03 (Cesc).
 
2 4 hvala 0
Sony napokon pokazao kako će izgledati PlayStation

 

 

Inače, Gran Turismo 7 gameplay mi nije baš nešto ludo grafički napredan. Forza Horizon 2 za XBOX1 izgleda fascinantno lijepo i tek je malo grafički ispod GT7, a izašla je 2014. godine.

Ostale igre djeluju super, ali sjetite se "watchdogs" kako je izgledao ... hmmm ... "gameplay", pa kad se pojavio u prodaji to je bilo možda 20% od prikazanog. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony napokon pokazao kako će izgledati PlaySta
alien kaže...

 Svjedoci smo kolko jedan "banalan" policijski incident u Americi može zapaliti cijeli svijet...

 Uz to, ti si taj koji je iz moje "banalne" opservacije osjetio potrebu pokrenuti raspravu...

 

"Blackwashing"*, my bad...

 

 

 

 Čak i da si pogodio termin, opet si u krivu -

Morales nije zamijenio Parkera,

u pitanju je sasvim drugi lik.

 

Rasprava je suvišna (osim toga, ova tema nije mjesto),

naprosto sam se osvrnuo na komentar.

Citirat ću te, doslovno:

"Samo komentiram ono što primječujem."

 

Split your lungs with Blood and Thunder
8 godina
online
Re: Sony napokon pokazao kako će izgledati PlaySta
nixass kaže...

neee ne pase mi uz crni Kallax iz Ikee, ne pase mi uz demode stalak za TV, ne pase mi uz babin stolnjak na TV, neee ne pase mi na mom pazljivo odabranom namjestaju za boravak, neee ne pase mi uz ulegnutu vitrinu iz 70-ih, neeee ne pase mi uz ...

 Upravo to, koga briga kako izgleda, glavno da radi i da se ne pregrijava. Ionako bi sve (ps4, xone, rpi prvi i drugi...) najradije pobacao u rack ormar, nek tamo uživaju uz kakav 48port switch, UPS i mrežice protiv prašine ali nemam kamo sa rackom. Ovako skuplja prašinu oko TV, stvara nered, treba 3 letve da sve radi, hrpetina LAN i HDMI kablova...

 

Jedino je dizajn/ergonomija kontrolera bitna. Ali razumijem, to je isto showpiece kao i ajfon 11 sa 7 i pol kamera.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony napokon pokazao kako će izgledati PlaySta
Ajd si pogledaj malo koji je aninirani film pr.godine dobio oskara pa komentiraj da je spiderman crn...
15 godina
offline
Sony napokon pokazao kako će izgledati PlayStation

a budući da nisam japanska baka od 90 godina žive vage, i dalje se igram samo uporabom peceja. da, čak i spyro. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony napokon pokazao kako će izgledati PlayStation

Jedna od najboljih igara od kad sam bio klinac od danas su crvi, ali samo ako se igraju u drustvu, ono nekog razneses pa se taj ide osvetit i upuca samog sebe (dogadalo se i meni)

tražilica: https://www.startpage.com/ poruke: https://signal.org/install e-posta: https://protonmail.com/
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony napokon pokazao kako će izgledati PlaySta
Ajar kaže...

a budući da nisam japanska baka od 90 godina žive vage, i dalje se igram samo uporabom peceja. da, čak i spyro. 

 Ajar

 Zato što si star i nemaš novaca za konzolu. 

Šalim se, ali vjerujem da nisi ni probao.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 18:11 (hummer0).
15 godina
offline
Re: Sony napokon pokazao kako će izgledati PlaySta
hummer0 kaže...

 Zato što si star i nemaš novaca za konzolu. 

Šalim se, ali vjerujem da nisi ni probao.

 

 jesam, i ps i xbox. koncept mi se dopada (zbog "fiksnog"hardvera igre se moraju prilagoditi njima a ne obratno) no na peci radim pa mi je igra dostupnija bez ododatnih tv-a, žica, utičnica, petljanja (posebno s logiranjem na nekakve servise). praktičnije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Re: Sony napokon pokazao kako će izgledati PlaySta
texas.bug kaže...

Jedna od najboljih igara od kad sam bio klinac od danas su crvi, ali samo ako se igraju u drustvu, ono nekog razneses pa se taj ide osvetit i upuca samog sebe (dogadalo se i meni)

 ili kad igraš učetvero, zapadne te igrat zadnji, a slučajno ti svi crvi izginu prije nego dođeš na red

...pa onda čekaš da se oni raskusuraju, jedan se uvijek teleportom uškuljovi u neku rupu i partija traje i traje dok ti pizdiš sa strane 

10 godina
neaktivan
offline
Sony napokon pokazao kako će izgledati PlayStation

Bacas rakete i bombe po toj rupi, udaras s cim god imas, nekoliko poteza pa ili ces odvalit rupu ili ubit samog sebe pokusavajuci 

Crvi su mozda i najzabavniji multiplayer ikad, ali sa ljudima koje znas, mislim da preko interneta sa nepoznatim ne bi bilo zabavno

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice