Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlaska

poruka: 11
|
čitano: 3.609
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlaska".
15 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlaska

napokon Star Wars singleplayer igra 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlaska

vrlo sam skeptican s obzirom da je EA vezan uz naslov... ali potvrđeno je da ce biti single player bez mikrotransakcija, pa mozda i ispadne dobro. makar po nekim dijelovima trailerima mi se cini kao da je u The Old Republic engineu (dio di se sukobe jedi i inquisitor), ako je, to je uzasno lose. ugl zivi bili pa vidjeli ali mislim da je najpametnije ne nabrijavati se :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlaska

Napokon konkretna SP igra u SW universumu, samo mogli su biti malo maštovitiji i ne staviti je u razdoblje između prve dvije trilogije. Temu jedija koji se skrivaju već su obradili u SW Rebelsima.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlas

Poznavajuci EA, Frostbite engine ce bit gotovo sigurno. A sad, da ce pricu znat napravit kako spada i da ne bude prekratka igra.... Nadam se, ali ne ocekujem previse

6 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlas
Grozni_Zabac kaže...

Poznavajuci EA, Frostbite engine ce bit gotovo sigurno. A sad, da ce pricu znat napravit kako spada i da ne bude prekratka igra.... Nadam se, ali ne ocekujem previse

 Neće, Frostbite je lošiji engine od Unreala, nije dovoljno fleksibilan za sve žanrove pa tako radi dobro samo u FIFAma i Battlefieldima. Pokazao se kao promašaj u Mass Effectu i Dragon Ageu.

https://wccftech.com/ea-confirms-star-wars-jedi-fallen-order-runs-on-unreal-engine-4-is-confident-the-wait-will-be-worth-it/

6 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlas
Minneyar kaže...

vrlo sam skeptican s obzirom da je EA vezan uz naslov... ali potvrđeno je da ce biti single player bez mikrotransakcija, pa mozda i ispadne dobro. makar po nekim dijelovima trailerima mi se cini kao da je u The Old Republic engineu (dio di se sukobe jedi i inquisitor), ako je, to je uzasno lose. ugl zivi bili pa vidjeli ali mislim da je najpametnije ne nabrijavati se :)

 Vjerojatno mislis na "Hero Engine". A ovo sto spominjes je cinematic tako da ne vjerujem da ima veze sa Hero Engineom.

12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlas
sexytoiletpaper kaže...
Minneyar kaže...

vrlo sam skeptican s obzirom da je EA vezan uz naslov... ali potvrđeno je da ce biti single player bez mikrotransakcija, pa mozda i ispadne dobro. makar po nekim dijelovima trailerima mi se cini kao da je u The Old Republic engineu (dio di se sukobe jedi i inquisitor), ako je, to je uzasno lose. ugl zivi bili pa vidjeli ali mislim da je najpametnije ne nabrijavati se :)

 Vjerojatno mislis na "Hero Engine". A ovo sto spominjes je cinematic tako da ne vjerujem da ima veze sa Hero Engineom.

 Cinematic za koji su navodno rekli da je kompletno u game engineu rađen. Konkretno taj dio di se bore mi izgleda ko da je ispao iz TOR/Hero enginea tj dosta drveno i loše.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlas

Konacno da su shvatili. Ovo je super vijest, mozda onda nesto i bude od igre.

14 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlaska

Ovo bi mogao preorder... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlaska

Ne vjeruj EA ni kad Star Wars singleplayer donosi! NEMA PREORDERA!!! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order dobio datum izlas
Azmo kaže...

Ne vjeruj EA ni kad Star Wars singleplayer donosi! NEMA PREORDERA!!! 

 Nemogu zahebat gore nego fifu ove godine. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice