Što kada digitalni mikrofon daje loš zvuk?

poruka: 4
|
čitano: 3.676
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što kada digitalni mikrofon daje loš zvuk?".
7 godina
protjeran
offline
Što kada digitalni mikrofon daje loš zvuk?

Ne budi skrtica i uzmi bolji mikrofon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što kada digitalni mikrofon daje loš zvuk?

Dobar mikrofon ispod 1400kn ćeš teško naći. Samo što možda moj "dobar" nije isto što i tvoj "dobar" :)

Tu obično vrijedi: koliko para toliko muzike. Za 20eur dobiješ malo jogurt plastike i puno šuma.

Dobar i relativno jeftin ti je recimo shotgun NTG4 za 1750 HRK. I mikseta u koju to uštekaš, plus stalak odozgora usmjeren na prsa ili grlo, 1m udaljenost.

Ako ti koristi za običnu voice komunikaciju preko interneta, onda ti je ok MoodMic Wireless 2 za oko 600kn:

Ako nemaš studio, jeftiniji način zvučne izolacije je nešto ovog tipa:

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Što kada digitalni mikrofon daje loš zvuk?
Keso kaže...

Dobar mikrofon ispod 1400kn ćeš teško naći. Samo što možda moj "dobar" nije isto što i tvoj "dobar" :)

Tu obično vrijedi: koliko para toliko muzike. Za 20eur dobiješ malo jogurt plastike i puno šuma.

Dobar i relativno jeftin ti je recimo shotgun NTG4 za 1750 HRK. I mikseta u koju to uštekaš, plus stalak odozgora usmjeren na prsa ili grlo, 1m udaljenost.

Ako ti koristi za običnu voice komunikaciju preko interneta, onda ti je ok MoodMic Wireless 2 za oko 600kn:

Ako nemaš studio, jeftiniji način zvučne izolacije je nešto ovog tipa:

 Sto nije jeftinije za 700-800 kuna nekakv yeti ili slicni mikrofon?

15 godina
offline
Što kada digitalni mikrofon daje loš zvuk?

Yeti je isto ok, možda čak i snowball ako je manje zahtjevna osoba. To su sve 600+ kn mic-ovi, ono što velim da nema dobrog zvuka za malo novca, da se ne nada za 20 EUR dobiti kvalitetan zvuk: https://www.bluedesigns.com/products/yeti/

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice