Što mislite o električnim romobilima?

poruka: 23
|
čitano: 5.616
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što mislite o električnim romobilima?".
12 godina
offline
Što mislite o električnim romobilima?

Mislim da su baš kul i in .

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Što mislite o električnim romobilima?

Mislim kupiti jednog.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
Isto sto bi mislio da stavimo elektromotor na role...
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
Boli me kiki za sve... 🤪
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Što mislite o električnim romobilima?

Cini mi se kao zgodna stvar. S obzirom na to da sam u zagrebu, a nisam s automobilom, odlicno bi mi dosao jedan romobil.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što mislite o električnim romobilima?

isto što i predmetni misle o meni. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
Za mene su to motori na kojima se stoji. Moramo početi razlikovati vozila na ljudski i motorni pogon bez obzira na način korištenja.
Zamislite vozača kojemu dođe takav romobil iz mrtvog kuta po pločniku brzinom 25 do 35 km/h. Nema šanse da ga uoči. A vidio sam i brže romobile koji uopće na usporavaju na zebri. Električni romobil je vozilo na motorni pogon i točka.
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
gordan0810 kaže...
Za mene su to motori na kojima se stoji. Moramo početi razlikovati vozila na ljudski i motorni pogon bez obzira na način korištenja.
Zamislite vozača kojemu dođe takav romobil iz mrtvog kuta po pločniku brzinom 25 do 35 km/h. Nema šanse da ga uoči. A vidio sam i brže romobile koji uopće na usporavaju na zebri. Električni romobil je vozilo na motorni pogon i točka.

 Nema baš smisla to što pričaš. Ljudi se trebaju educirati, a pravila izraditi. Ako je netko tenkre, pa se sa 20km/h zaleti na zebru bez gledanja, brzo će mu to doći na naplatu. Inače velika većina ne može voziti brže od 20-25 km/h, a to što ima i bržih, isto tako imaš brže i sporije aute. Nisam primjetio da većina vozi Ferrari i slične aute, pa tako niti ovih super brzih romobila isto tako nema.

 

Meni su kao pješaku biciklisti u Zagrebu išli na živce, ali isto tako i kao vozaču. Da li su naše prometnice napravljene za bicikle - nisu. Pješacima je često oduzeto pola pješačke širine, pa čovjek mora paziti i dok hoda da ga biciklist ne pokupi. Da li će se izgraditi više biciklističkih zona/traka za vožnju ostaje za vidjeti, no iskreno sumnjam da će se situacija bitno promijeniti. U Zagrebu bi se moglo promijeniti, ako Bandić namiriše dobru lovu i to bude realno izvedivo.

10 godina
offline
Što mislite o električnim romobilima?

 

To vrlo dobro prijevozno sredstvo. Praktičnije od bicikla. Može ga se ponijeti sa sobom, ne smeta ostalima u prometu kao bicikl, itd.

Inače, u prometu imam svakavih pješaka, biciklista, vozača prijevoznih sredstava, itd. Tako da je bezveze generalizirati. Najte, da vam netko u prometu ili bilo gdje drugdje izbaci iz takta, ritma svemira....

A, sada ako baš netko 'oće naletiti pod kotač ili na šaku, neka mu tako bude.

 

A, do posla pješačim, inače auto ili gradski prijevoz. Kada bih birao između biciklu i romobila, izabrao bi ovaj prvo sredstvo.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Što mislite o električnim romobilima?

Ovo nije dobro postavljeno pitanje jer odgovori nisu isključivi.

Moguće je da netko misli da je to odličan način prijevoza, da ga živcira kad se voze pokraj njega i da će trend uskoro nestati.

 

Bolje bi bilo npr.: Imam/namjeravam kupiti/još razmišljam/neću kupiti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
Rame uz rame s Darwinovom knjigom... porijeklo vrsta
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?

Brzina čovjeka (koji trči) je 45 km/h. Čovjek sam po sebi, bez ikakvog motora, može da se sudari sa drugim čovjekom.

Postoji još jedan problem: ljudi u gradovima ne moraju da se plaše tigrova, vukova itd. pa misle da mogu baciti svoje reflekse u smeće. Pa možeš vidjeti pješake na Youtube (naročito žene) kako prelaze preko ulice ne obraćajući pažnju na realnost oko sebe, pa ih automobili zgaze. Dobro je da se zombiji povremeno trznu da se probude i ponovo ožive. I bolje je da vježbaju svoje reflekse na romobilima nego na kamionima, kad bi moglo biti prekasno.

4 godine
protjeran
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
Sve divno i krasno ali njima nije mjesto među pješacima, na cesti pogotovo ne bi smjeli biti. Moraju dobiti staze ili dijeliti postojeće s biciklistima.
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
Mad-Max-X kaže...

Brzina čovjeka (koji trči) je 45 km/h.

Kojeg točno čovjeka je to brzina?

To je 12.5 m/s, odn. 100 m za 8 sekundi. Otkud ljudi izvlačite ovakve gluposti?

Naravno da su sva-e prijevozna sredstva okej, zašto i ne bi bila?

Gledam te!
8 godina
offline
Što mislite o električnim romobilima?

Brzina covjeka koji trci je 45 kmh hahahaha. Sta jos necu procitati na ovom forumu, ajde ako si tako brz onda se prijavi na olimpijske. Znam da je rekord u max speedu drzi Usain Bolt sa 44.72km/h.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
gordan0810 kaže...
Za mene su to motori na kojima se stoji. Moramo početi razlikovati vozila na ljudski i motorni pogon bez obzira na način korištenja.
Zamislite vozača kojemu dođe takav romobil iz mrtvog kuta po pločniku brzinom 25 do 35 km/h. Nema šanse da ga uoči. A vidio sam i brže romobile koji uopće na usporavaju na zebri. Električni romobil je vozilo na motorni pogon i točka.

 Još uvijek ne vidim razliku između ljudskog i motornog pogona jer isto to se može dogoditi s običnim romobilom. Sin ima ovog iz linka i to čudo leti.

12 godina
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
Veliki Brat kaže...
Mad-Max-X kaže...

Brzina čovjeka (koji trči) je 45 km/h.

Kojeg točno čovjeka je to brzina?

To je 12.5 m/s, odn. 100 m za 8 sekundi. Otkud ljudi izvlačite ovakve gluposti?

Naravno da su sva-e prijevozna sredstva okej, zašto i ne bi bila?

 Ne starta s 45kmh. Boltu je za svjetski rekord izmjerena trenutna brzina 45kmh (tj. nešto sitno ispod).

16 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
mislim jednog osposobit ili uzet... skoro svaki dan dica idu na trening, tako da bi bia idealan...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?

Evo baš jučer vidjela jednog starijeg osnovnoškolca kako se gnjavi s njim prvo uzbrdo (lagani nagib), a zatim po stepenicama...mislim da je malo falilo da ga ne zvekne u prvi žbun

Doduše, nije bio električni, možda bi s električnim sve bilo drugačije 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2019 8:34 (telefon 2).
10 godina
offline
Što mislite o električnim romobilima?

Razmišljao sam o ovom xioamijevom za cca 3000kn, al me jebe što je do 100kg nosivost, na mojih 120kg to ne bi bilo dobro :)

U svakom slucaju fina stvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što mislite o električnim romobilima?

Ja sam inače biciklist koji ima i romobil Segway ES2. Nakon godinu dana druženja s njim, moj stav je da je to nedovoljno razvijena igračka namijenjena za vožnju po finim stazama bez rupica i rubnjaka. Za sve ostalo = bicikl.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Što mislite o električnim romobilima?

Pravim sebi jedan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o električnim romobilima?
pa ovaj je elektricni... 48v 1000w... sasvim dovoljno za malu od 30kg...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice