Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna inte

poruka: 169
|
čitano: 25.513
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna inte".
15 godina
offline
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
gkelekov kaže...

Ja sam se povukao iz teme, ali komantirat ću Vašu "širu sliku".

SVI koji pričate da je riješenje za ovu državu da se kreira prava demokracija ste očito dijeca od 12 godina koja još vjeruju u bajke.
HDZ je postavio sustav i upgreadao ga već 25 godina i NEMA boga da se ikakva demokracija u HR ostvari sljedećih 100 godina (osim građanskim ratom ili nekim većim obujmon nasilja u prosvjedima). Sustav je takav da ne smije imati demokracije, da se prava i zakoni kroje kako njima, ili njihovim financijerima (konkretno stranim bankama) paše.
Ljudi koji su više u stranci, za njih će se nešto smislt, svi ostali DABOG da crkli od gladi, jebe se njima. (barem ne bude problema s Vama)

Živi zid ko takav, koliko god oni doslovno živjeli od populizma, su ljudi prepoznali kao JEDINU alternativu.
Kolika sramota to mora za sve Vas HDZ-ovce biti da bi ljudi radje glasali za ŽZ  jer vide kako je HDZ uništio državu? (Ups, prvi sat kod uručenja iskaznica govori da nema sramote, jednom kad si u stranci to prestaje.)


Živi zid nije glupi Pernar, u njega je otišlo podosta pametnih ljudi, ljudi koji smiju i mogu razmišljat svojom glavom, i nitko osim Pernara nije nikada izjavio nikakve nebuloze. A kad smo kod klauna, sjetite se krkana iz HDZ-a koji plešu mrtvi pijani po Hrvatskoj zastavi, bacaju se po podu ko neandertalci. Ili ministra zdravstva koji kaže da je normalno što je mladi dečko umro jer u hitnoj nema doktorice ili defibliratora. Ili skoro pregaze ljude i onda im još razbiju glavi na cesti šaka? Ili im jebu ma*** četničku? Ili krkani koji poziraju s oružjem a iza ustaški simboli, ili kreteni koji stave na Facebook sliku ustaša koji držio otkinutu glavu Srbina kao čestitku!!!
Slika i prilika HDZ-a i njihovih mladih naraštaja bez mozga. To su Vaši trenutni i budući idoli.

Ugl kao što sam reko, da citiram top listu nadrealista: "Bit će rata..." Ako ne sretno Vam u budućnosti beskućnika i kopanju po kontenjerima od voljenih političara. Jer drugo Vam oni ne mogu priuštiti. Da i hoću, NE SMIJU.

 -evo što su posljedice.. i što nas povijest uči, da su ovakvi 'demokrati' vrlo opasni, ponekad čak i simpatični dok su mali-bezopasni, no lako postanu uberi, .. fireri. Svi ostali koji se ne slažu su (pa sad prozvoljno..) .. jedini su 'pametni', a pameti ni za lijek, čak ni c-vitamina.. ili haker u šetnji po bespućima facebooka.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Old iggy:

Budalama koje su se navukle u živi zid država ne može reći da su budale. I neće ništa postići silom, upravo je primjena sile njih i dovukla na vlast u kombinaciji s potpuno nefunkcionalnim pravosuđem. Pravosuđe je naš najveći problem. Ono je razlog što nema stranih investicija, što ljudi bježe glavom bez obzira. Ovdje ništa ne funkcionira, zakoni su mrtvo slovo na papiru osim kad treba prosječnu šteficu razapeti zbog minornog prekršaja. Osobno sam imao iskustva kako to izgleda kad te netko krene ovršiti bez ikakva razloga. Nisi ništa dužan, a blokiran bez obavijesti. Dokažeš da si godinama ranije platio i da je ovrha nezakonita, ali nikog nije briga. Fina ti neće izdati specifikaciju troškova koje su pridodali na nezakonito ovršeni iznos dok ne platiš iznos koji je otprilike jednak visini troška. Dva tjedna su mi trebala uz poznavanje predsjednika suda, pristup direktoru fine i opet pušing, troškove sam morao zanemariti jer bih samo izgubio da sam to išao istjerati do kraja. Da ne govorim o borbi za kreditni rejting u banci... nakon svega, apsolutno podržavam sve one koji odu van. Rad u njemačkoj za minimalac je raj na zemlji u odnosu na ovo ovdje. Dokumenti, vrtić, zaposlenje, čas posla čak i kad ne znaš beknuti jednu riječ njemačkog. Satnica obračunata i plaćena do zadnjeg centa, pauza, troškovi. Svaka budala gore može lijepo živjeti. Rad za vrijeme Jugoslavije je bio amerika za ovo sad. Ljudima je očito pun kufer države kad glasaju za Živi zid. Najlakše ih je ridikulizirati, ali to neće baš ništa promijeniti. Vrag je odnio šalu, glavne stranke će morati shvatiti zašto je žz došao u Sabor i ponuditi odgovarajuće promjene. To je jedino civilizirano rješenje.
Ja rekoh
16 godina
online
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
gkelekov kaže...

Ugl kao što sam reko, da citiram top listu nadrealista: "Bit će rata..." Ako ne sretno Vam u budućnosti beskućnika i kopanju po kontenjerima od voljenih političara. Jer drugo Vam oni ne mogu priuštiti. Da i hoću, NE SMIJU.

Znači, opcija ŽZ ili građanski rat.

Bezumlje u oba slučaja.

16 godina
online
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Feudalac kaže...
Pravosuđe je naš najveći problem.

Tu i je ključni problem.

15 godina
offline
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Feudalac kaže...
Old iggy:

...Pravosuđe je naš najveći problem. Ono je razlog što nema stranih investicija, što ljudi bježe glavom bez obzira...

S puno toga (osim uvreda na račun ŽZ) se slažem s tobom.

Evo jedne možda nove informacije za tebe: Pravosuđe ne funkcionira sa namjerom, ne zbog položaja zvijezda ili "loše sreće".

Kad je u saboru ŽZ predložio zakon koji zaista štiti zviždače, sličan onome u naprednijim državama, HDZ ga je odbio. Isto je s usporedbom imovine sudaca i njihovih primanja. Slučajno su odbili zakone, ono, popiknuli se i nisu glasali za prihvaćanje?

Namjerno. Jer znaju da bi teže krali. Tuđman je smijenio 200 sudaca i postavio svoje. Slučajno? Da bi mogao provesti "privatizaciju" odnosno krađu imovine za 1/10 cijene, svojim prijateljima i budućim stupovima društva, novim vlasnicima koji će zauzvrat biti financijeri stranke. Podešavali su zakone za lakšu krađu, ali čak se i tih nakaradnih zakona nisu držali pa je u reviziji 95% privatizacije proglašeno nezakonito. Na što su reagirali tako da su zanemarili to izvješće. I dalje dobivaju glasove od ljudi koji su njihove direktne žrtve - firma privatiziraqna pa propala, ostali bez posla, osiromašeni, direktno udareni ljudi njihovim potezima daju glasove svojim krvnicima. Dok one koji zdravo misle i žele im pomoći - proglase ludima i opasnima. Nije li to ironično?

Sličan model je bio i u Srbiji, i okolnim zemljama. Korumpirane organe je lakše imati u šaci i upravljati. Ako ne pristanu na ono što im se kaže, gle, pravosuđe počne raditi svoj posao. I to selektivno, kirurški selektivno, na onome tko je bio neposlušan. To ti je situacija pa ti vidi zašto se "ne može" pravosuđe posložiti kako treba. Normalno da se "ne može", puno milijuna i rešetkastih razloga ima za to. Najgore je kad skuže da su dobili nekog iskrenog protiv, onda ga preko privatiziranih medija pokušavaju diskreditirati, maksimalno ispljuvati i prikazati nenormalnim, "sigurno bi više krali", i što god, ma što gore to bolje. U dobrom dijelu su uspjeli, to se vidi i na ovom forumu. Bar s onima koji ne znaju čitati između redaka kad gledaju prilog.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 1:15 (Keso).
16 godina
offline
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Old Iggy kaže...
gkelekov kaže...

Ugl kao što sam reko, da citiram top listu nadrealista: "Bit će rata..." Ako ne sretno Vam u budućnosti beskućnika i kopanju po kontenjerima od voljenih političara. Jer drugo Vam oni ne mogu priuštiti. Da i hoću, NE SMIJU.

Znači, opcija ŽZ ili građanski rat.

Bezumlje u oba slučaja.

A samo sagledaj situaciju sa visoka? Što će se desiti kada stvarno ljudi popizde, kada krenu preosvijedi, pa onda možda i nasilni prosvjedi (što na balkanu kada krenu lako postanu), pa prosdijedi uhljeba protiv prosvijeda etc etc...
Što bi se moglo zaključit iz toga?
Da će političari u sustavu koji se ne smije raspast napraviti išta? Naravno da ne. Ići de do granice kada stvarno ljudima prekipi, a onda će biti svašta, pa i "rata". Tto nije rat kao Domovinski, niti približno, ali daj mi reći kako bi ti nazvao ono što se u Parizu dešavalo 5 tjedana kontinuirao dok vojska nije malo uspijela smiriti situaciju? Puno mrtvih i ranjenjenih, porazbijan i dio grada, zapaljeno preko 3000 vozila, zaustavljeno sve, nitko ne smije ništa jer ga je strah da ga ne isprebijaku i pokradu ili čak ubiju...

"To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering." Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 16:32 (gkelekov).
16 godina
online
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
gkelekov kaže...

A samo sagledaj situaciju sa visoka? Što će se desiti kada stvarno ljudi popizde, kada krenu preosvijedi, pa onda možda i nasilni prosvjedi ...

Ja sam se, iskreno, nekad nadao da bi mogli. No previše ljudi živi od ovakve države da bi se išlo u takvo što.

Daleko smo mi od Francuza (na stranu što su oni stvarno slučaj za sebe). Kod nas ni dedicirani prosvjedi ne uspiju nešto napraviti.

15 godina
offline
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Old Iggy kaže...

Ja sam se, iskreno, nekad nadao da bi mogli. No previše ljudi živi od ovakve države da bi se išlo u takvo što.

Daleko smo mi od Francuza (na stranu što su oni stvarno slučaj za sebe). Kod nas ni dedicirani prosvjedi ne uspiju nešto napraviti.

Postoji nekoliko razina tj procesa s kojima se prosvjedi kod nas sprječavaju, odnosno kako zacementirati postojeću vlast:

- ukidanje prava glasačima na referendum (HDZ&SDP ostvarili)

- ukinuti ili ozbiljno ograničiti rasprave u saboru (ostvareno promjenom poslovnika, fizičkim nasrtajima na zastupnike oporbe)

- upravljanje HTV-om (Ostvareno. Tko god misli drugačije, kritizira vlast, ili prokazuje kriminalce - ide van s HTVa. Emisija koje pobuđuju osjećaj nemoći i depresije, otupiti svaku želju za promjenom, uvjeriti ljude da promjena nije moguća, ponavljati "nema alternative")

- preuzeti što više ostalih medija, a na nepreuzete utjecati reklamnim prostorom - ukoliko se pojavi stvarna oporba, kroz sve medije gurati lošu sliku o njima. Prikazivati ih kao ridikule, govoriti da najniže uvrede, da su glupi, neobrazovani i slično.

- korupcija više razine - preuzeti sudove, policiju, najnovije i kao šef inspektorata ide HDZ-ov čovjek

- korupcija niže razine - izmisliti što više radnih mjesta koje vuku novac iz proračuna i dati ih poslušnicima "preko veze". Vojska od 300 000 tako korumpiranih glasa svaki puta za onog tko im je "dao posao" plus članovi njihovih obitelji, dalje oko 600 000 glasova automatski ide HDZSDP-u. To je i razlog zašto se ne smanjuje birokracija, ostali bi bez tih "plaćenih" glasača.

- korupcija birokracije - ako želiš dozvolu tu-i-tu ne dobiješ je nikada. Osim ako nisi član ili glasač stranke, onda dobiješ pa moraš tako.

 

Znači, korumpirati pola tijela, umrtviti preko medija, a oponente prozvati ridikulima. Čak imaju i plaćene trolove koji se brinu da na društvenim mrežama stvore negativnu sliku o opoziciji.

16 godina
online
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Keso kaže...
Old Iggy kaže...

Ja sam se, iskreno, nekad nadao da bi mogli. No previše ljudi živi od ovakve države da bi se išlo u takvo što.

Daleko smo mi od Francuza (na stranu što su oni stvarno slučaj za sebe). Kod nas ni dedicirani prosvjedi ne uspiju nešto napraviti.

Postoji nekoliko razina tj procesa s kojima se prosvjedi kod nas sprječavaju, odnosno kako zacementirati postojeću vlast:

- ukidanje prava glasačima na referendum (HDZ&SDP ostvarili)

- ukinuti ili ozbiljno ograničiti rasprave u saboru (ostvareno promjenom poslovnika, fizičkim nasrtajima na zastupnike oporbe)

- upravljanje HTV-om (Ostvareno. Tko god misli drugačije, kritizira vlast, ili prokazuje kriminalce - ide van s HTVa. Emisija koje pobuđuju osjećaj nemoći i depresije, otupiti svaku želju za promjenom, uvjeriti ljude da promjena nije moguća, ponavljati "nema alternative")

- preuzeti što više ostalih medija, a na nepreuzete utjecati reklamnim prostorom - ukoliko se pojavi stvarna oporba, kroz sve medije gurati lošu sliku o njima. Prikazivati ih kao ridikule, govoriti da najniže uvrede, da su glupi, neobrazovani i slično.

- korupcija više razine - preuzeti sudove, policiju, najnovije i kao šef inspektorata ide HDZ-ov čovjek

- korupcija niže razine - izmisliti što više radnih mjesta koje vuku novac iz proračuna i dati ih poslušnicima "preko veze". Vojska od 300 000 tako korumpiranih glasa svaki puta za onog tko im je "dao posao" plus članovi njihovih obitelji, dalje oko 600 000 glasova automatski ide HDZSDP-u. To je i razlog zašto se ne smanjuje birokracija, ostali bi bez tih "plaćenih" glasača.

- korupcija birokracije - ako želiš dozvolu tu-i-tu ne dobiješ je nikada. Osim ako nisi član ili glasač stranke, onda dobiješ pa moraš tako.

 

Znači, korumpirati pola tijela, umrtviti preko medija, a oponente prozvati ridikulima. Čak imaju i plaćene trolove koji se brinu da na društvenim mrežama stvore negativnu sliku o opoziciji.

Samo na brzinu:

- Referendum kao pravo postoji, ja bi ga za razliku od ŽZ još drastičnije omogućio (više ljudi mora dati potpise) jer je referendum kod nas jako problematičan,

- Sabor je mjesto gdje zastupnici donose dosta toga, ako zastupnici nemaju osnove moralnih, političkih i bilo kojih drugih normi moraju van na sve načine (uključujući i iznošenje),

- HTV je politički kontroliran, tu nema promjene niti je bitno može biti bez promjena zakona,

- Ostali mediji pišu sve i svašta, teško je naći "jedinstvenu" politiku među njima,

Kurupcija i sve ostalo je osnovni problem, ali ŽZ je daleko od strane za koju mislim da bi imalo mogla nešto napraviti, upravo obrnuto.

16 godina
offline
Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna inte

Problem referenduma je činjenica da su su ljudi pasivni, a aktivisti su mahom luđaci.

Ispada da jedini pokretač referenduma postane Markićka, a pitanja gospodarstva, prosvjete i pravosuđa nikada da dođu na red.

 

Koga normalnoga boli kuplung koja je definicija braka i trebaju li se ograničiti prava nacionalnih manjina ?!

 

Daj mi  tematike od ekonomske-životne važnosti. Za referendum je trebalo biti pitanje: "da li dati milijardu za Uljanik ili za Konzum?" I naravno odgovor je trebao biti NE.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 13:32 (Korny1603987).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Old Iggy kaže...

Samo na brzinu:

- Referendum kao pravo postoji..   - Ne postoji, prag je namjerno dignut toliko da narod nema više utjecaja na vlast preko referenduma.

- ...ako zastupnici nemaju osnove moralnih, političkih i bilo kojih drugih normi....  - dakle, ti bi iznio HDZ van? Ja ne bih niti jednog zastupnika iznio, to je ukidanje demokracije.

- HTV je politički kontroliran, tu nema promjene niti je bitno može biti bez promjena zakona,... - onda se zakon moramijenjati

- Ostali mediji pišu sve i svašta, teško je naći "jedinstvenu" politiku među njima, .... - nabroji mi "državotvorne" medije koji pozitivno govore o ŽZ i koji su prenosili deložacije.

Kurupcija i sve ostalo je osnovni problem, ali ŽZ je daleko od strane za koju mislim da bi imalo mogla nešto napraviti, upravo obrnuto.  .... - Predložili su nekoliko zakona, od porijekla imovine sudaca, do stvarne zaštite zviždača, i još mnogih, sve je odbijeno od strane HDZ/SDP-a. Imaju svega 3 zastupnika. Da bi mijenjali sustav, trebate ljudi dati više glasova pa će promijeniti. Ovako ako ostane, ići ćemo samo prema dolje, i to sve brže i brže.

 

16 godina
online
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Keso kaže...

Predložili su nekoliko zakona, od porijekla imovine sudaca, do stvarne zaštite zviždača, i još mnogih, sve je odbijeno od strane HDZ/SDP-a. Imaju svega 3 zastupnika. Da bi mijenjali sustav, trebate ljudi dati više glasova pa će promijeniti. Ovako ako ostane, ići ćemo samo prema dolje, i to sve brže i brže.

 

Predložili su, samo što i kako.

Imaju tri zastupnika, ne znaš tko je gori. Ajde, Sinčić je još koliko - toliko normalan.

Dati više glasova? Kome? Daj relevatne ljude koji bi mogli nešto artikulirano napraviti i imaju ozbiljan background. S ovakvim ŽZ ne bi išli dolje nego bi se srušili dolje.

15 godina
offline
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Živi Zid je danas ravnopravna politička stranka, stoga ju treba prestati gledati kao aktivističku grupu.

Zašto to govorim? U aktivističkoj grupi se jos može donekle razumijeti toleriranje mogućeg kaznennog djelovanja, te širenje neistina i laži, jer grupa još nema mehanizme kojima može spriječiti iste, ili ih udaljiti iz grupe.

Sttanka te mehanizme ima, pa kako Sinčić podržava Pernara, u mojim očima je u potpunosti jednak.

Ne radi se o mimoilazenju oko makroekonomskih tema ili kulture, radi se o odobravanju svega što Pernar radi, a oko sličnih budalaština, tipa davanja kvazimedicinskih savjeta već se vodi nekoliko inspekcijskih nadzora. Pernar svojim nastupom šteti građanima, pa iakonsve što čini ne spada u domenu kažnjavanja, jasan je obrazac apsolutne nesposobnosti.

Stoga opravdanja nema, dapače, takvo odoboravanje i podupiranje nesposobnosti ne bi tolerirao u ni jednom drugom zanimanju.

Liječnik da ima takvu medicinsku sestru? Financijski stručnjak da ima takvog analitičara? Arhitekt da ima takvog inžinjera?

S time da Sinčić želi s takvim kadrom aktivno vladati.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna inte

Meni je liječnica svaki puta govorila kad imam gripu ili prehladu da uzmem C vitamin. To što se neki "lože" kad to isto ponovi Pernar, ne mogu im pomoći. Još će usporediti taj savjet sa pljačkom 26 milijuna kn iz Fimi medije koju je HDZ izveo, uz mnoge druge, uništenje druptva praktički, ekonomski i moralno. Naravno da će preko svih medija napuhavati i pljuvati svoju oporbu, to je očekivano, i plaćeni trolovi su očekivani.

ŽZ ima mnoge ugledne članove, vrhunske profesore od kojih neki rade i kao savjetnici za Američku administraciju, uključivo i niz profesora ekonomije (ne računajući bivšeg dekana Ekonomskog fakulteta, nego osim njega), pa evo ti jednog doktora prava, profesora Europskog prava, prava međunarodne trgovine i tržišnog natjecanja dr.sc. Dominik Vuletić: https://www.facebook.com/zivizidd/videos/314223906093954/

Ali divlljaci koji nemaju ni koliko je pod noktom crno obrazovanja te uglednike će proglasiti neobrazovanima i vrijeđati na najnižoj osobnoj razini, gotovo vrtićkoj. I to je ono žalosno do koje razine je društvo moralno propalo.

Evo primjera uzora za koje rado glasaju:

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Keso kaže...

1. Meni je liječnica svaki puta govorila kad imam gripu ili prehladu da uzmem C vitamin.

2. To što se neki "lože" kad to isto ponovi Pernar, ne mogu im pomoći.

3. Još će usporediti taj savjet sa pljačkom 26 milijuna kn iz Fimi medije koju je HDZ izveo, uz mnoge druge, uništenje druptva praktički, ekonomski i moralno. Naravno da će preko svih medija napuhavati i pljuvati svoju oporbu, to je očekivano, i plaćeni trolovi su očekivani.

 1. Na stranu sto je tebi lijecnica rekla, ukoliko dvoje ljudi daje netocnu izjavu, postaje li izjava tocna?

Usporedjues sebe, odraslog muskarca i Pernarevu izjavu da se dojencadi daje pola zlicice Vitamina C. Koja je to doza? Znas li ti koliko se mg Vitamina C smije unijeti u organizam ovisno o dobi? Ja ne znam, ali znam da ukoliko je majka zdrava, da se dojenjem i hranom za dojencadi unese dovoljna kolicina, te preporuka za vitaminske nadomjestke ne postoji kao medicinski savjet.

 

2. Pernar nadalje kaze: Zapitajte se zašto je vitamin C nestao s polica DM-a, zašto masa ljudi u komentarima pišu da ih je vitamin C izliječio. Vi ne shvaćate da je vaš problem s vitaminom C, a ne sa mnom.

Shvaca li Pernar da je upravo podupro farmaceutsku industriju, istu onu protiv koje se bori u temi o cjepljenju? Znas li da je industrija vitaminskih suplemenata uzasno unosan posao, dok kod zdrave osobe sa pravilnom prehranom ne postoji potreba za tim suplementima? Ima li Pernar ijedan logican cilj, ili je budala?

 

Trenutacno Pernara od nekih sudskih procesa (prijava Pametno) stiti imunitet, no dovoljna je jedna prijava van mandata (poput pisma dr. Vukusica nakon kojeg je ministarstvo pokrenulo istrazne radnje nad Anom Bucevic radi nadriljecarstva i ugroze gradjana) pa ce i Pernar i slicni imati prilku dokazati svoje tvrdnje na sudu.

 

3. Nitko ne usporedjuje Zivi Zid sa HDZ-om osim tebe. Zivi zid ima svoje mane, HDZ svoje. Mane u politici treba kritizirati odmah, sve ostalo je korupcija. Braniti se optuzivanjem ostalih za nevezana djela ili nabrajanjem tudjih nevezanih zlodjela moze samo djete ili imbecil. Oboje su olakotne okolnosti na sudu.

 

//

dr.sc. Dominik Vuletić:

 

Gdje se to u Rusiji sluzbeno nalaze pripadnici OSRH? Koji to migranti prijete nasim granicama?

 

Ovo su misije u kojima je sudjelovala hrvatska vojska 2018.:

 

Misije HV-a
NATO:
Afganistan - 95 pripadnika OSRH
Kosovo (KFOR) - 22 pripadnika HRZ-a s dva transportna helikoptera Poljska – 71 vojnik i bitnica samohodnih lansera raketa Vulkan
Litva – 187 vojnika, 15 oklopnih vozila Patria
Misije UN-a
UNMOGIP (Indija i Pakistan) – devet pripadnika MINURSO (Zapadna Sahara) –- sedam pripadnika
UNIFIL (Libanon) – 52 vojnika inženjerske satnije

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna inte

Dnevnik: "Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom; Grabar Kitarović: To je naša moralna obveza"

https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/hrvatska-salje-vojsku-na-granicu-s-rusijom---442725.html

 

Migranti ulaze u Hrvatsku preko neštićenih prijelaza, same "žene i djeca":

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Linkao si članak star 3 godine u kojem se spominje mogućnost slanja satnije u sklopu mogućih grupiranja NATO snaga zbog tenzoja sa Rusijom.

Znaci ni nakon tri godine, satnija OSRH nije na ruskoj granici, niti će biti u dogledno vrijeme.

Vuletić jasno kaže da mi čuvamo ruske granice. Znači laže. Čak i da se pošalje satnija mi ne bi čuvali ruske granice, več učvršćujemo granicu NATO saveza, tj čuvamo saveznu granicu. Znači Vuletić blatantno laže.

To logikom smo u Vukovaru cuvali srpske granice?

Ono sto dalje insinuira Vuletić je da bi trebali poslati vojsku na granicu, sto je pored funkcionalne policije nwpotrebno militatiziranje vlasti.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna inte

Ovo bi mogla postati najpopularnija tema na Bugu iako je otišlo offtopic već na prvoj stranici :-)

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Svaki četvrti Europljanin misli da bi umjetna
Korny1603987 kaže...

Ovo bi mogla postati najpopularnija tema na Bugu iako je otišlo offtopic već na prvoj stranici :-)

Što se događa s našim društvom.

 

vol 2.

 

Nedostaje još nekoliko majstora ali dobar dio ekipice je već tu...

2 1. Ljudima treba dat posla
2 2. Ljudima netreba dat posla
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice