Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijekom d

poruka: 41
|
čitano: 10.516
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijekom d".
6 godina
offline
Re: Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijek
Striče jel se sićaš one reklame kad moderna gladijatorka Janica pituraje do tada svoju narančastu(HT) kacigu u ružičastu(T-Com)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
7 godina
offline
Re: Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijek

Stric , kompleksna je to tema, a bojim se da mnogi uopće nebi shvatili o čemu pričamo....

Ako si dio pakta, imaš saveznike, i uobičajeno je da između saveznika nema tajni, bar do nivoa koji je bitan za pojedine članove.

Nije problem kaj ti prijatelji vršljaju po kući, dapače, možda uoči lopova kojeg ti nisi uočio pa ga oni klope....

Problem je ako imaš u uporabi opremu koja može poslužiti i nekome tko nije u paktu da ti uđe u dvorište i preko tebe dođe do podataka o drugim prijateljima iz saveza koji su mu interesantniji nego ti...

E zato se onda ti prijatelji iz pakta neće igrati sa tebom u pješčaniku jer znaju da su ti krov i ograda šuplji , a nebu ti niti donirali niti prodali nikaj bitnoga zbog istih razloga....

Kuiš, nismo bitni samo mi... Zamisli da netko izvrši atentat na teritoriju RH na nekog bitnog stranog državnika , a do rute i plana zaštite je došao olako kroz opremu koju nam je prodao i mi ju koristili....
10 godina
neaktivan
offline
Re: Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijek
Littlemanbeingerased kaže...
Sjecam se jednom davno, taman smo postavljali nove routere na lokacijama jedne drzavne sluzbe (uz prelazak na novog davatelja usluge), kada su oni odlucili mijenjati nekoliko statickih ruta oko 11.30. Sat i pol downtime-a drzavne sluzbe diljem drzave.
Mogu misliti za koliko godina su ovi sada prepucali max yearly downtime.

:coffee:

A za izostanak redudancije od strane drzave - aplauz.

Sjecam se osjecaja placanja poreza da se hrane ti idioti i jos uz to da mogu po raznim klubovima dijeliti pare poreznih obveznika (u nekim slucajevima i poreznih obveznika iz EU). Sva sreca ne vise.

Za sve ostalo tu je Mastercard.

 Kako to mislis sreca ne vise?

Zar smo odjednom postali drzava postenih politicara i nekorumpiranog pravosuđa?

Ono kao u americkom teen filmu, padne mreza, udari struja nekoga i carolijom sve se izmjeni i postane bolje

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
12 godina
odjavljen
offline
Re: Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijek
Sretan sam što koristim Tele2 😁
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijek
Dex.pwn kaže...
Sretan sam što koristim Tele2 😁

 Na bonbonu jos uvijek se ne moze provjeriti stanje racuna i interneta preko kodova niti sms-om

 

8 godina
offline
Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijekom d

 Ja sad normalno na bonbonu provjerio stanje na 13977.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijek
hmm,

meni jos uvijek nista ne radi, javlja gresku sa vezom
16 godina
offline
Re: Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijek
tutanjkamen kaže...
hmm,

meni jos uvijek nista ne radi, javlja gresku sa vezom

Ono najgluplje, jesi li probao restart uređaja?

15 godina
offline
Re: Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijek
mickname kaže...

super su presli, nema sta, vidit cemo hoce li umanjit racune za neisporucenu uslugu, sigurno bi ovako presli i u dojclandu

  U dojclandu je, za razliku od HR operatera i infrastrukture, puno losije stanje sto se tice kvalitete mreze, nefunkcioniranja iste, i sl. Znam da zvuci nevjerojatno ali HR je u odnosu na DE "Enterprise"

Istina da u HR puno drugih stvari ne funkcionira kako treba ali telekomunikacijske usluge i opcenito kvaliteta interneta ne spada u tu (nefunkcionalnu) kategoriju.

 

Npr. radim na jednom campusu i DT nije mogao otkloniti kvar 3 tjedna, jer su radili firmware update na DSLAM-ovima, sve je otislo vrit i trebalo im je 3 TJEDNA da otklone kvar. Super za skolu koja ovisi o internetu jel´

Naravno odsteta 0 €, isprike nema i to je to...

 

Ako mi ne vjerujete kakvo je stanje sa "ispadima sistema" provjerite sami na: https://allestörungen.de/ odaberite providera ili uslugu po zelji

13 godina
offline
Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijekom d

Sjecas li se grafita "EVO VAM TENISACA DAJ TE NAM JEBACA", zamijenio bih ja telekomunikacijsku infrastrukturu za stanje u drzavi...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Telefonske linije HT-a bile su u prekidu tijek
Meni je data na mobitelima radio cijelo vrijeme, ali voice nije proradio do danas kad sam ih restartao.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice