#TERAPIJA je novi Bugov video program za dane u ka

poruka: 11
|
čitano: 3.153
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "#TERAPIJA je novi Bugov video program za dane u ka".
16 godina
offline
#TERAPIJA je novi Bugov video program za dane u ka
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
#TERAPIJA je novi Bugov video program za dane u ka

 

 

Hvala BUG-u što je svjetlo u ovom mračnom medijskom biflanju sa informacijama oko C-19.

BUG-ov sadržaj je nešto kao Radio London u WWII.

 

BUG roka na najjače.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
#TERAPIJA je novi Bugov video program za dane u ka

Samo tako nastavite ovo je osvježenje od ovih svih negativa koje slušamo da bar na par minuta odemo u normalu! 

 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
#TERAPIJA je novi Bugov video program za dane u ka

Super ideja dečki. 

 

Na žalost, nije za mene. Nemam vremena pola sata za casual razgovore, bez neke posebne teme :(

Ako ulovim pola sata slobodno, vjerojatno ću pogleati koju epizodu od neke serije koja čeka na disku ili 3-4 druga videa na YouTubeu s nekim temama koja me zanimaju.

 

Naravno, sad ima jako puno ljudi s viškom vremena kod kuće, tako da će im ovo biti odličan materijal za gledanje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
#TERAPIJA je novi Bugov video program za dane u ka

cime Petric snima? Tosterom?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: #TERAPIJA je novi Bugov video program za dane
Umbel kaže...

cime Petric snima? Tosterom?

 Krumpirom  

Ali da, ako treba donirat cu bolji webcam.

16 godina
moderator
offline
Re: #TERAPIJA je novi Bugov video program za dane
Umbel kaže...

cime Petric snima? Tosterom?

 MacBook Air Retina, zadnji... Da, zakurac mu je kamera. Ali nemam doma drugu, jebiga... Što će ti upće moja njuška bez blura, bolje ti je ovako... :-P

 

 

drpetric
12 godina
offline
Re: #TERAPIJA je novi Bugov video program za dane
drpetric kaže...
Umbel kaže...

cime Petric snima? Tosterom?

 MacBook Air Retina, zadnji... Da, zakurac mu je kamera. Ali nemam doma drugu, jebiga... Što će ti upće moja njuška bez blura, bolje ti je ovako... :-P

 

 

 Kako samo možeš u istu rečenicu staviti "zaqurac" i Apple-ov proizvod, sram te bilo

 

10 godina
offline
#TERAPIJA je novi Bugov video program za dane u ka

Terapija #43:

 

Nema nikog u kadru. Dim prolazi ispred ekrana, odbljesci vatre na zidu. Petrić sav bradati ulazi u kadar krvavih očiju ....

 

Nastavite priču 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: #TERAPIJA je novi Bugov video program za dane
Nekako mi se čini da ovo nije terapija za čitatelje/gledatelje, koliko za same bugovce. 12. dan #ostani doma...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
#TERAPIJA je novi Bugov video program za dane u ka

sjajna ideja!

 

hvala vam momci, lijepo vas je vidjeti i cuti smalltalk koji nije o onom.

 

zvao sam jucer fiskus - porezna je htjela neke dodatne informacije, i nakon "oficijelnog" dijela pitam lika kako da li radi 

"otkuce" i kakva je situacija u njih. ispricali smo se kao najrodjeniji i zazeljeli si zdravlje.

 

u mejl korespondenciji citam neke nebuloze i nepovezansti agenta i nazovem ga - UK broj i vidim da je lik pogubljen.

pojasnimo sve i pitam ga kako je u UK, a on mi veli da je u Indiji - i napricasmo se opet ljudski o svemu, kad mi je 

iz prve ruke rekao da SVI idu u karantenu, 1.3 mlrd dusa. i zazeljesmo si good health.

 

jebiga svi smo crveni ispod koze.

jako mi simpaticno kako Miro iz ruke pokazuje naslovnicu, kad Dragan kudi kameru svojeg precijenjenog fona... :-)

 

bas me obradovala "terapija", sjajna ideja da se kuriramo i mi, a bome i vi.

 

moj prijedlog - ma brate daje samo bugovce! jos uvijek mi krivo da nisam poslusao Denisa na BFS-u.

dajte bilo kakvu normalu - hardveraja, softveraja, gedzeta. pricajte o biciklima, znam da su Hrvoje i Denis

prakticni biciklisti.

 

mozda dovedete i yetija iz Mreze pred webcam :-)

 

svako dobro i veliko hvala!

 

 

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice