Tetris Effect idućeg tjedna stiže na PC, ekskluziv

poruka: 6
|
čitano: 2.799
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tetris Effect idućeg tjedna stiže na PC, ekskluziv".
12 godina
offline
Tetris Effect idućeg tjedna stiže na PC, ekskluziv

"Izdavač Enhance Games kaže da je Tetris Effect za računala najbolja verzija igre, budući da će imati podršku za 4K ili veće rezolucije, otključan framerate i podršku za ultrawide monitore"

Dakle, opet prodavanje muda pod bubrege

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Tetris Effect idućeg tjedna stiže na PC, ekskluziv

4k, 8k i 1243452536343523 FPS-a je jedino kaj je faljelo tetrisu 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tetris Effect idućeg tjedna stiže na PC, ekskl
Pa mora netko i ta muda prodat pod bijele bubrege.Kako bi inače Master rasa slinila.Kao da 4k igra ulogu na 26/28 inčnome monitoru.
15 godina
offline
Tetris Effect idućeg tjedna stiže na PC, ekskluziv

a gdje je "pong" 3D, 8K, unreal 4/crytek engine, potpora za bežične kontrolere, zahtjevi za 256 GB RAM, 100 GB mjesta na hardu, najsnažniji intel/amd procesor i windows 10 x64? 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2019 14:39 (Ajar).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Tetris Effect idućeg tjedna stiže na PC, ekskluziv

Najbolji tetris je bio Tengenov, fućkaš 4k i 8k kad nema onih čovječuljaka koji ti nakon svake razine plešu. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Tetris Effect idućeg tjedna stiže na PC, ekskl
Odlican je bio Tengenov za NES, ali je debelo zastarjeli po grafici. Ako netko zeli vrhunski tetris za cijelu obitelj (do 4 igraca lokalno u raznim modovima), preporucam EA Tetris za PS3. Radi odlicno na PC-u preko RPCS3 emulatora. Znam da postoji i Puyo Puyo Tetris, ali taj japanski anime stil mi bas ne lezi.

Steta sto Tetris Effect ne podrzava lokalni multiplayer, bio bi ultimativna Tetris verzija za PC..
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice