TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

poruka: 18
|
čitano: 6.432
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija".
15 godina
offline
TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

i jedna od najglupljih aplikacija pa što Vam to govori?

be Cool
Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija
Horned Reaer kaže...

i jedna od najglupljih aplikacija pa što Vam to govori?

 zasto mislis da je glupa app? 

 

OK priznajem, ima djece tamo koja prava dosadne i glupe videe, al ima stvarno dobrih videa, smijesnih i slicno. 

 

ja ponekad odem i provedem dosta vremena tamo, i poskidam neka smjesna videa ili ih stavim u fav. 

 

 

your nudes are safe with me.
15 godina
offline
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

pa tako što djeca snimaju gluposti ne znam kome je to zanimljivo gledati

recimo jedan video koji sam tamo vidio, ja ne zelim nikoga uvrijediti ali ako netko snima kako skače po govnu da bi dobio pozornost onda eto neka nastavi...

plus one neke glupe fore klinci što broje sa rukama mašu  pa ona glupa pjesma svira.. užas

 

be Cool
6 godina
offline
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija
Horned Reaer kaže...

pa tako što djeca snimaju gluposti ne znam kome je to zanimljivo gledati

recimo jedan video koji sam tamo vidio, ja ne zelim nikoga uvrijediti ali ako netko snima kako skače po govnu da bi dobio pozornost onda eto neka nastavi...

plus one neke glupe fore klinci što broje sa rukama mašu  pa ona glupa pjesma svira.. užas

 

 pa dobro, kazem ima dosta klinaca koji snimaju gluposti ali preskocis i to je to. 

 

a i kad naletis na nekog dobro creatora zapratis ga i onda samo njega gledas :D  

your nudes are safe with me.
14 godina
odjavljen
offline
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija
Mislis nakon sto preskocis 99.99999999999999999999999999999999999999999999% sadrzaja? Onda to bas i nema nekog smisla, i svatko tko drzi do sebe ne bi trebao nista stavljati tamo.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
4 godine
protjeran
offline
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija
Pa ta aplikacija i je samo za klinčadiju, neznam tko imalo ozbiljan uopce i razmislja to instalirati, lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

osim onoga što ionako dolazi s andrejem (a dio maknuh nasiljem), nemam ni jednu s popisa. al imam jednu bitnu: kopiranje brojeva iz telefona u sim. nikad ne znaš ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

Vine? To više ne postoji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija
Ajar kaže...

osim onoga što ionako dolazi s andrejem (a dio maknuh nasiljem), nemam ni jednu s popisa. al imam jednu bitnu: kopiranje brojeva iz telefona u sim. nikad ne znaš ... 

 Ja jedino Whatsapp, ali jedva čekam da RCS konačno zaživi, da maknem i to facebookovo smeće...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 14:08 (fer-de-lance).
9 godina
online
TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

meni neki dan nećak pokazao taj tiktok, pa meni se povraćalo poslije toga, ne mogu to gledat

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

Tri su minusa RCS:

1. podržavaju ga samo neki od telekoma i to samo u SAD-u, UK i Francuskoj, znači pokrivenost nikakva.

2. Gugl koji jedini stoji iza RCS-a ima prelošu povijest održavanja protokola/aplikacija za dopisivanje (a i za sve ostalo...). Dolazi nam 10-a aplikacija za dopisivanje od gugla. Tko kaže da će trenutni Messages preko kojeg se gura RCS doživjeti 5. rođendan?

3. nema nikakve end-to-end enkripcije. nekom bitno, nekom nije, ali objektivno, to je veliki minus.

 

 

neka se ugledaju na omraženi apple i njihov imessage sistem.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

Mislim da smo već vodili ovaj isti razgovor ?? Ali...

1)da, za sad

2) RCS nema veze s Googleom, nije to njihova izmišljotina, to je novi standard umjesto SMS-a, Google se samo gura da to ima čim prije, da ljudi počnu migraciju s mutavih messengera

3) ne može ni imati, jer bi to trebao biti globalni standard - protokol, a ne priopetary aplikacija nekog proizvođača kao imessage koji si naveo).

A naravno da kad koristiš operaterov protokol da mi daješ sve podatke, ali zašto se onda ne buniš kaj ti telefonski razgovori nisu end to end kriptirani i jednostavno sve poznanike natjeraš da koriste Signal ili kaj već? (ja još uvijek žalim za Awazoom, bila je to najbolja Voip aplikacija u povijesti).

 

Eto, tek tolko, par opaski.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 14:55 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

Znam da je to protokol koji zamjenjuje SMS.

Njega poglavito gura gugl i nitko drugi, tako da se može reći da je to guglovo dijete. jer nikom drugom nije stalo do novog standarda, a najmanje telekom kompanijama koji ga i moraju prihvatiti.

imessage je također protokol. nije samo aplikacija.

 

ugl, bilo je na ars technica odličan članak o rcs i o tome koliko je uzaludan u današnje doba kada postoji toliko messengera. pravo vrijeme za uođenje rcs-a je bilo oko 2010. kad je apple uletio sa svojim imessage.

 

 

 

 

What could possibly go wrong?
7 godina
online
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

Ovo za imessage - protokol je po definiciji svaki definirani postupak za obavljanje bilo čega, tak možeš ond areći i da je whatsapp protokol, jer ima striktno definiran način na koji radi i komunicira sa serverima.

Ali to nije isto kao i protokol na mreži, koji je univerzalan, dok je imessage točno definirana aplikacija s točno definiranim protokolom, i vidiš po tome zakaj RCS ne može imati end to end enkripciju - zato jer bi svi morali imati točno istu aplikaciju da bi to radilo, a to nema smisla na razini mreže, jer to onda više nije mrežna usluga, nego end user aplikacija.

 

Kruha i igala...
10 godina
neaktivan
offline
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija
fer-de-lance kaže...
Ajar kaže...

osim onoga što ionako dolazi s andrejem (a dio maknuh nasiljem), nemam ni jednu s popisa. al imam jednu bitnu: kopiranje brojeva iz telefona u sim. nikad ne znaš ... 

 Ja jedino Whatsapp, ali jedva čekam da RCS konačno zaživi, da maknem i to facebookovo smeće...

 

 Rado bi maknuo whatsapp i instalirao signal, ali kad svi imaju wh, a skoro nitko signal.

Necu se sam sa sobom dopisivati?

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
4 godine
neaktivan
offline
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija
fer-de-lance kaže...
Ajar kaže...

osim onoga što ionako dolazi s andrejem (a dio maknuh nasiljem), nemam ni jednu s popisa. al imam jednu bitnu: kopiranje brojeva iz telefona u sim. nikad ne znaš ... 

 Ja jedino Whatsapp, ali jedva čekam da RCS konačno zaživi, da maknem i to facebookovo smeće...

 

Šta se u međuvremenu dogodilo sa SMS-om? Izgleda bolji i brži. Moram priznat da mi je čak i gušt poslat SMS u zadnje vrime jer ide dosta brzo, a i sučelje za SMS izgleda puno bolje od jadnog whats-appa

11 godina
offline
TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija

evo, a kažu tiktok za djecu

a viđu kolko je dobila pregleda i lajkova za video

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: TikTok postala najčešće preuzimana aplikacija
Do prije neki dan kad sam otisao na tiktok primjetio sam da se vrti loading shema. Bio sam povezan na mobilni internet.
Pokusao sam i promjeniti na 3G ali ista stvar kao i sa LTE. Dok recimo kada se spojim na WiFi radi sve normalno.
Inace radi se o iPhone 8 Plus modelu telefona.
Dali je tko možda imao sličnu situaciju?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice