Tri Cubotove stvarčice za najsretnije čitatelje

poruka: 5
|
čitano: 2.211
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tri Cubotove stvarčice za najsretnije čitatelje".
10 godina
online
Tri Cubotove stvarčice za najsretnije čitatelje

Guba nagrade. Igrajte ljudi, jer tko ne igra, nemre ni da dobije.

Osim što kupnjom BUG-a dobijete vrhunsko štivo, dobivate mogućnost sudjelovanja u nagradnjači.

Kupnjom BUG-a, uvijek se barem dvostruko dobiva.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 7 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Tri Cubotove stvarčice za najsretnije čitatelj

Pitam se sadržava li redoviti liječnički pregled Bugova uredništva posjet proktologu. Pretpostavljam da je odgovor pozitivan s obzirom na fanatičnost nekih korisnika koji svaki dan iskoriste za putovanje u analna prostranstva zaposlenika u Bugu. U takvim se uvjetima zadnjica pojačano troši pa je treba brižno održavati radi sprečavanja bolova. Neugodu je nemoguće spriječiti, nju osjećaju svi čitatelji kada slučajno uhvate veselu družbu in flagranti - što je u posljednje vrijeme vrlo često. Sram koji se pritom javlja valja prihvatiti kao svojevrsni ceh što se mora platiti. Sve u životu ima svoje negativne strane, takav nam je zemaljski usud.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
11 godina
offline
Re: Tri Cubotove stvarčice za najsretnije čitatelj
Mary Sue kaže...

Pitam se sadržava li redoviti liječnički pregled Bugova uredništva posjet proktologu. Pretpostavljam da je odgovor pozitivan s obzirom na fanatičnost nekih korisnika koji svaki dan iskoriste za putovanje u analna prostranstva zaposlenika u Bugu. U takvim se uvjetima zadnjica pojačano troši pa je treba brižno održavati radi sprečavanja bolova. Neugodu je nemoguće spriječiti, nju osjećaju svi čitatelji kada slučajno uhvate veselu družbu in flagranti - što je u posljednje vrijeme vrlo često. Sram koji se pritom javlja valja prihvatiti kao svojevrsni ceh što se mora platiti. Sve u životu ima svoje negativne strane, takav nam je zemaljski usud.

 

404 Greške a nema ih nigdje
14 godina
offline
Re: Tri Cubotove stvarčice za najsretnije čitatelj
Mary Sue kaže...

Pitam se sadržava li redoviti liječnički pregled Bugova uredništva posjet proktologu. Pretpostavljam da je odgovor pozitivan s obzirom na fanatičnost nekih korisnika koji svaki dan iskoriste za putovanje u analna prostranstva zaposlenika u Bugu. U takvim se uvjetima zadnjica pojačano troši pa je treba brižno održavati radi sprečavanja bolova. Neugodu je nemoguće spriječiti, nju osjećaju svi čitatelji kada slučajno uhvate veselu družbu in flagranti - što je u posljednje vrijeme vrlo često. Sram koji se pritom javlja valja prihvatiti kao svojevrsni ceh što se mora platiti. Sve u životu ima svoje negativne strane, takav nam je zemaljski usud.

 Samo si bila brža od mene, sa svime što si napisala se savršeno slažem. Volim BUG, pratim ga praktički od početka, ali nikada mi nije palo na pamet takvo uvlačenje. A propos nagradnih igara, igram ih od početka, sa uvijek istim rezultatom - lijepom ništicom. Tko zna, možda jednog lijepog dana... 

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Re: Tri Cubotove stvarčice za najsretnije čitatelj
PzKpfw kaže...

Guba nagrade. Igrajte ljudi, jer tko ne igra, nemre ni da dobije.

Osim što kupnjom BUG-a dobijete vrhunsko štivo, dobivate mogućnost sudjelovanja u nagradnjači.

Kupnjom BUG-a, uvijek se barem dvostruko dobiva.

 Kupujem ga (zapravo sam pretplatnik) već jako dugo, ali sam uz BUG uvijek dobio samo BUG (dobro i hrpu znanja, ne može se poreći), ali im nikada nisam pjevao hvalospjeve, mada jesu dobri. Tek kada (ako ikada) dobijem i na nagradnoj igri, moći ću reći da sam dobio dvostruko

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice