Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twitter

poruka: 223
|
čitano: 42.172
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twitter".
10 godina
neaktivan
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
wyks kaže...
texas.bug kaže...

Najbolje mi je kako ste neumorni u pisanjima "iz glave" bez ikakve veze s vezom 

Nacionalna garda SAD-a ne potpada pod Posse Comitatus odredbu iz 1878. i smije se koristit za provedbu zakona bez posebnog odobrenja Kongresa. Svaka od 50 drzava clanica federacije i DC imaju svoju vlastitu NG.

 Ispravno si ustvrdio da jedino fasisticke zemlje imaju Vojsku koja ima jurisdikciju kaznjavati i provoditi red nad vlastitim gradjanima. Bravo!

(Hoces li nastaviti uciti pa vidjeti kako iz tih odredbi slijedi da je USA jedina zemlja koja ima problem sa civilnim naoruzanjem?)

 

Vecina normalnih zemalja ne smije koristiti vojsku za unutarnje poslove.

 

(Nacionalna garda je sluzbeni dio federalne vojske, samim time spada pod ovlasti predsjednika, i to ne mjenja moj argument o razumnoj i jasnoj distinkciji definicija vojske i policije)

 Nigdje nisam to zakljucio. 

Boldana izjava je za kos u smece. Sto koja drzava smije, a sto ne smije u unutarnjoj upotrebi određuje pravni sustav te drzave, a ne tvoje misljenje.

 

Moje misljenje, kad smo vec kod tog pojma, je svakako kao Hrvata iz Hrvatske i u vezi Hrvatske da je vojska nepogodna za provođenje zakona, te takve poslove treba obavljati policija. 

Sto se Amerike tice, prilicno mi se fucka, ali ako amerikanci misle da bi vojsku trebali koristit u unutarnjim razracunavanjima u drzavi tko sam ja da im se protivim. Samo naprijed amerikanska braco.

Svakako bolje nego da tu istu vojsku koriste za obracune u drugim drzavama.

 

wyks kaže...
texas.bug kaže...

Najbolje mi je kako ste neumorni u pisanjima "iz glave" bez ikakve veze s vezom 

Nacionalna garda SAD-a ne potpada pod Posse Comitatus odredbu iz 1878. i smije se koristit za provedbu zakona bez posebnog odobrenja Kongresa. Svaka od 50 drzava clanica federacije i DC imaju svoju vlastitu NG.

 Evo iz Njemackog zakona, koja je takodjer federacija:

http://www.gesetze-im-internet.de/englisch_gg/englisch_gg.html#p0489

 

(4) In order to avert an imminent danger to the existence or free democratic basic order of the Federation or of a Land, the Federal Government, if the conditions referred to in paragraph (2) of Article 91 obtain and forces of the police and the Federal Border Police are insufficient, may employ the Armed Forces to support the police and the Federal Border Police in protecting civilian property and in combating organised armed insurgents. Any such employment of the Armed Forces shall be discontinued if the Bundestag or the Bundesrat so demands.

Article 91
[Internal emergency]

(1) In order to avert an imminent danger to the existence or free democratic basic order of the Federation or of a Land, a Land may call upon police forces of other Länder, or upon personnel and facilities of other administrative authorities and of the Federal Border Police.

(2) If the Land where such danger is imminent is not itself willing or able to combat the danger, the Federal Government may place the police in that Land and the police forces of other Länder under its own orders and deploy units of the Federal Border Police. Any such order shall be rescinded once the danger is removed or at any time on the demand of the Bundesrat. If the danger extends beyond the territory of a single Land, the Federal Government, insofar as is necessary to combat such danger, may issue instructions to the Land governments; the first and second sentences of this paragraph shall not be affected by this provision.

Sad, ti kao strucnjak moras odgovoiti jesu li protesti ispred Bijele Kuce bili "organizirani naoruzani pobunjenici" ili masa koju NIJE uspjela suzbiti policija, pa da Trump ima uvijete zazivati vojsku? I primjeti da se ne spominje kancelar ili predsjednik, vec Bundesrat i Bundestag.


Takodjer, prosvjedi u Francuskoj su bili gori, pa nije pozvana vojska.

 

 S obzirom na tvoj nacin zakljucivanja i rasprave sa drugima tocno me podsjecas na ekipu koja je diplomirala neki propuh na filozofskom 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
10 godina
neaktivan
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Neuk kaže...
nixass kaže...

Imagine, just for a moment, if another leader in another country held up a Qur’an after using chemicals to clear the streets of his political opponents.

 

 
Trump je budala. Ali nazivati ovo što se događa po americi "prosvjed političke oporbe" ili "mirni prosvjedi" je blago rečeno iskrivljivanje istine.
Razloga za prosvjede imaju (kao i mi) ali se veliki dio tih prosvjeda pretvorio u rušilački i nasilni pohod.

Čime pravdati masovne pljačke, palež, uništavanje imovine, napade na obične ljude? Cilj opravdava sredstvo?

Jesi li vidio snimak da čak i Jon Jones na cestama uvodi red oduzimajući "prosvjednicima" rekvizite kojima uništavaju privatnu imovinu i napadaju obične ljude?
Već more snimki ima gdje rulje batinaju obične ljude koji čuvaju svoju imovinu ili novinare koji izvještavaju.

Politička borba DA. Ali ovo je postala anarhija. Trump ima i pravo i obvezu da uspostavi vladavinu zakona i pravde. Većina ovih "prosvjednika" samo iskorištava novonastalu situaciju za razbojništva. Ako misle ostati zemlja prava i osobnih sloboda , tome moraju stati u kraj.

 Cemu uzbuđivanje?

Ovo nije nista novo u Americi. Ovakvih nereda imaju bar jednom u desetljecu.

Osim toga, sto je SAD slabija i iscrpljenija drzava unutarnjim konfliktima to je ostatak svijeta mirniji od njihovih invazija i bombardiranja.

 

Na kraju ovakva anarhija je bonus za Trumpa.

Zamisli da na zagrebackoj zaobilaznici rulja blokira auto cestu, razbija aute, pljacka, prebija vozace i putnike i da je policija skoro nemocna, ali zato imas nekog naseg Donalda koji kaze da ce i vojskom ako treba uvesti reda.

Za koga ce glasati zagrepcani i ostali dobronamjerni svijet koji ponekad prođe auto cestom kod motela plitvice? 

 

 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
10 godina
neaktivan
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
nixass kaže...
Neuk kaže...
nixass kaže...

Imagine, just for a moment, if another leader in another country held up a Qur’an after using chemicals to clear the streets of his political opponents.

 

 
Trump je budala. Ali nazivati ovo što se događa po americi "prosvjed političke oporbe" ili "mirni prosvjedi" je blago rečeno iskrivljivanje istine.
Razloga za prosvjede imaju (kao i mi) ali se veliki dio tih prosvjeda pretvorio u rušilački i nasilni pohod.

(1.) Čime pravdati masovne pljačke, palež, uništavanje imovine, napade na obične ljude? Cilj opravdava sredstvo?

(2.) Jesi li vidio snimak da čak i Jon Jones na cestama uvodi red oduzimajući "prosvjednicima" rekvizite kojima uništavaju privatnu imovinu i napadaju obične ljude?
Već more snimki ima gdje rulje batinaju obične ljude koji čuvaju svoju imovinu ili novinare koji izvještavaju.

(3.) Politička borba DA. Ali ovo je postala anarhija. Trump ima i pravo i obvezu da uspostavi vladavinu zakona i pravde. Većina ovih "prosvjednika" samo iskorištava novonastalu situaciju za razbojništva. (4.) Ako misle ostati zemlja prava i osobnih sloboda , tome moraju stati u kraj.

 

1. da se razumijemo, palez i razbijanje je uzas i naravno da to ne podrzavam. podrzavam nevin dio prosvjednika koji su tamo sa konkrentim zahtjevima/zeljama/pozdravima, ti mozes iskrivljavati istinu ili moj post kolko god hoces. da, to su ljudi koji imaju drukciju viziju politike svoje zemlje, 99% nisu glasali za ovog klauna i time su mu oponenti, no, igrajmo se semantike.. ovi koji pale i ruse su ko i nasi ratni profiteri, kojima bi trebalo na licu mjesta presuditi.

2. mislis na onu rulju, u policijskoj odori, koji mlati australske novinare i fotografe u washingtonu?

3. evo ti jos jedan quote: Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable. >> isto ceka i hrvatsku u dogledno vrijeme, kolko god se tromi cinili

4. lol

 Meni je najbolji dio ako ne izaberu tog klauna Trumpa, izabrat ce ovog (ili jedan ili drugi, trece imalo ozbiljne mogucnosti nema) 

 

U Hrvatskoj nece bit nemira. Kod nas nezadovoljnici jednostavno odsele. Tuzno, ali to je cinjenica.

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
10 godina
protjeran
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
texas.bug kaže...
 

Zamisli da na zagrebackoj zaobilaznici rulja blokira auto cestu, razbija aute, pljacka, prebija vozace i putnike i da je policija skoro nemocna, ali zato imas nekog naseg Donalda koji kaze da ce i vojskom ako treba uvesti reda.

Za koga ce glasati zagrepcani i ostali dobronamjerni svijet koji ponekad prođe auto cestom kod motela plitvice? 

 

 

 ... glasat ce za Assada ...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
8 godina
offline
Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twitter

Nek Putina pozovu da im reda napravi...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twitter

Guverner Illinoisa kaže da su nasilni prosvjednici u njegovoj državi manjina, da FBI tvrdi kako nema neke organizacije koja stoji iza njih nego su to naprosto budale, kako nema potrebe pucati po prosvjednicima, te kako Trump nema ovlasti poslati vojsku bez njegovog poziva.

 

Zamisli slabića, ne želi prolijevati krv svojih građana. Da ga ne plaća moćna Antifa? 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Visak kaže...

Guverner Illinoisa kaže da su nasilni prosvjednici u njegovoj državi manjina, da FBI tvrdi kako nema neke organizacije koja stoji iza njih nego su to naprosto budale, kako nema potrebe pucati po prosvjednicima, te kako Trump nema ovlasti poslati vojsku bez njegovog poziva.

 

Zamisli slabića, ne želi prolijevati krv svojih građana. Da ga ne plaća moćna Antifa? 

 

Terorist, odmah s njim u zatvor

 

USA je sad pokazala da su stvarno prejadni... Od korone do ovih prosvjeda.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi

Ali Ameri imaju dvovlašće nad Nacionalnom gardom, tko ju prvi pozove, taj je gazda (guverner ili predsjednik) ali predsjednik ju ne smije koristiti za obračun s građanima (i 92 u LAu je bilo protuzakonito korištena NG)...

 

inače imaju i Državnu gardu, kojoj naređuje isključivo guverner države....

Ju je je? Je ju je!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Jel sam ja jedini koji me zna šta je anarhija, socijalizam, fašizam, komunizam i te stvari?

Znam jedino da je demokracija kad ovca i vukovi glasaju što je za večeru.

Ja sam više onako - ako je određena stvar dobra, i korisna za društvo, ne zanima me s koje je strane, korisna je i treba ju krenut primjenjivati!

Molim bez TDova.
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Dex.pwn kaže...
Jel sam ja jedini koji me zna šta je anarhija, socijalizam, fašizam, komunizam i te stvari?

Znam jedino da je demokracija kad ovca i vukovi glasaju što je za večeru.

Ja sam više onako - ako je određena stvar dobra, i korisna za društvo, ne zanima me s koje je strane, korisna je i treba ju krenut primjenjivati!

Molim bez TDova.

 

Sve se to da naučiti, mi smo imali predmat politika i gospodarstvo u srednjoj, di se nauče osnove, problem je što kasnije ljudi to sve zaborave i ne rzmišljaju mozgom. Isto kao što slušaju na biologiji o evoluciji pa kasnije vjeruju u adama i evu i to još pričaju na tv-u i tako.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
odjavljen
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Nedavno sam izašao iz srednje.
Nisam baš za takav tip predmeta, više sam za projektiranje, matišu itd...

A za politiku se držim - ako odgovara društvu, nek se uvede
10 godina
protjeran
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Dex.pwn kaže...

Ja sam više onako - ako je određena stvar dobra, i korisna za društvo, ne zanima me s koje je strane, korisna je i treba ju krenut primjenjivati!

 ... ti si vise onak lijevo orjentiran... desnica mrzi sve, od sebe same pa nadalje...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
odjavljen
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Znači SDP?
10 godina
protjeran
offline
Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twitter

... ne nuzno sdp... mozda samo simpatizer antifa sto je globalno ok...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Stric_Jura kaže...

Ali Ameri imaju dvovlašće nad Nacionalnom gardom, tko ju prvi pozove, taj je gazda (guverner ili predsjednik) ali predsjednik ju ne smije koristiti za obračun s građanima (i 92 u LAu je bilo protuzakonito korištena NG)...

 

inače imaju i Državnu gardu, kojoj naređuje isključivo guverner države....

 Mislis.

 

Procitaj malo o "Bonus Army"

Ne da je predsjednik pozvao vojsku nego su ih jos tenkovima i konjicom tjerali, a zatim spalili barake/nastambe kako se ne bi vratili.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
8 godina
offline
Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twitter

Trump je kao lik idiot,to je nepobitna činjenica,politička opozicija mu je također na tom nivou!

 

Ovo što se trenutno događa u USA je anarhija i devastacija koja više nema veze sa dobronamjernim protestom protiv rasistički motiviranog ubojstva 

 

Ona rulja kriminalaca,lopova na ulicama američkih gradova ... samozvanih ''antifa'' su sramota za sve dobronamjerne ,liberalne ljude ... za sve prave antifašiste iz prošlosti i  prave antifašiste modernog doba a to su danas samo Kurdi iz Sirije i Turske !

waaagh ;
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Ima veze s protestom, jer je većina mirna. Samo što oni nasilni više privlače pozornost.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
protjeran
offline
Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twitter

... da cita i gleda bilo sta drugo osim pljesnivog desnicarskog medija, znao bi kakva je situacija...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Trump je izmislio priču o terorističkoj Antifi, koju su neki očito progutali, i svojim postupcima dodatno potpiruje nemire, jer misli da će tu lakše dobiti potporu javnosti nego u priči s koronom, koju su svi odjednom zaboravili i nekoliko razbijenih izloga je veća vijest od 100.000 umrlih.
Neće on tako lako pustiti da se ti nemiri smire.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
warhammer kaže...

 

Ona rulja kriminalaca,lopova na ulicama američkih gradova ... samozvanih ''antifa'' su sramota za sve dobronamjerne ,liberalne ljude ... za sve prave antifašiste iz prošlosti i  prave antifašiste modernog doba a to su danas samo Kurdi iz Sirije i Turske !

ta rulja je identicna ratnim profiterima.

oportunisti koji koriste situaciju za vlastitu korist tokom sranja koje se dogadja.

za takve treba imati malo milosti, i iako su ogromna manjina, nazalost cijele prosvjede se poistovjecuje sa njima, a desnica to jos pumpa na n-tu potenciju

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi

ali... lik zove policiju da mu rulja pljačka trgovinu, dolete anđeli "služenja i zaštite", izlete iz auta i uhapse prvog crnca - koji je u ovom slučaju vlasnik trgovine koji ih je zvao...

problem je sistemski...

 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twitter

Jedna prigodna za ovu temu.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi

Joj Jura, pozabil si napomenuti najbitniii detalj.

 

92e, kad se H.W. Bush zadnji pozvao na 1807. insurrection Act, glavni državni odvjetnik je takodjer bio - Wilkiam Barr, koji je u svojim obracanjima javnosti takodjer spominjao Antifa kao organizaciju koja stoji iza prosvjeda.

 

Sada cemo ignorirati činjenicu da je u zadnjih 9/10 slucajeva garda bila pozvana zbog rasnih tenzija.

 

No, da Trump ima ovlast progalsiti Antifu teroristima, cinjenixa da je Barr odvjetnik, znacila bi da bi oni 100% već označili prosvjednike kao Antifa terrorist insurrection i već upotrijili smrtonosnu silu protiv njih.

 

U tome leži problem zasto institucije vlasti moraju biti neovisne, jer u ovom slučaju imamo 3 institucije, Drzavnog odvjetnika, Predsjednika i Vojsku koja je trigger happy da saspe svu silu na ljude. Krv im ključa samo da pucaju.

 

Pa u duhu jabuka i oceva, W. Bush kao sin HW Busha (jer Amerika nije fasisticka monarhija već res publica demo kratos sokratos) je zadnji prenamjenio taj 1807.Act kako bi dodao sa on Gardu može pozvati u "emergency" jer su ga mediji razapeli zbog loseg odgovora na Uragan Katrinu, koju je on pokušao svaliti na ledja guvernerakoji nije zvao gardu, pa eto, sad Bush moze zvati gardu.

 

Obama nije smanjio ovlasti FYI.

 

Jedino što drzi obaj cirkus pod kontrolom je cinjenica da Trump, pa ni FBI npr. Nemaju ovlasti proglasiti americka udruženja teroristima, pa eto ni KKK ni Proud Boysi to nisu. Jer Obama, također u stilu pranja ruku od krvi, nikad nije htio da mu Fox predbaci kršenje 1.amandmana da se usudio KKK prozvati teroristima, što danas ističu mediji kao ustavnu prepreku proglasenju Antife teroristima.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
online
Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twitter

I sad ce te reći, joj komunjaro kako možeš reći da im ključa krv od želje da ubijaju ljude? Pa nisu Hitler, nemaju mandatornu istetoviranu svastiku na čelu, jer je Hitler bio najveća komunjara na svijetu, reinkarnacija Marksa i Engelsa skupa.

 

Pa eto. Ovo je Matt Gaetz.

Kako je Amerika res publika demos krato, a ne fasisticka monarhija onda je logicno da je Matt, republikanski kongresnik iz Floride sin Dona Gaetza, republikanskog senatora iz Floride.

 

Res Publika Demos Kratos!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Visak kaže...
Trump je izmislio priču o terorističkoj Antifi, koju su neki očito progutali, i svojim postupcima dodatno potpiruje nemire, jer misli da će tu lakše dobiti potporu javnosti nego u priči s koronom, koju su svi odjednom zaboravili i nekoliko razbijenih izloga je veća vijest od 100.000 umrlih.
Neće on tako lako pustiti da se ti nemiri smire.

Ono kaj sam ja vidio o toj antifa u zadnjih par godina prije ovog svega je izgledala kao hrpetina debila koji maltretiraju druge i rade sranja.Samoprozivaju ljude nacistima da ih se lakse makne sa pozicija. Da rade nekaj postenoga nebi se skrivali iza kapuljaca, marama i suncanih

naocala.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Santana kaže...
Visak kaže...
Trump je izmislio priču o terorističkoj Antifi, koju su neki očito progutali, i svojim postupcima dodatno potpiruje nemire, jer misli da će tu lakše dobiti potporu javnosti nego u priči s koronom, koju su svi odjednom zaboravili i nekoliko razbijenih izloga je veća vijest od 100.000 umrlih.
Neće on tako lako pustiti da se ti nemiri smire.

Ono kaj sam ja vidio o toj antifa u zadnjih par godina prije ovog svega je izgledala kao hrpetina debila koji maltretiraju druge i rade sranja.Samoprozivaju ljude nacistima da ih se lakse makne sa pozicija. Da rade nekaj postenoga nebi se skrivali iza kapuljaca, marama i suncanih

naocala.

 Klinčadija koja brije na anarhiju. Rage agains the machine i te spike.

 

Otvoriti sezonu lova na njih i dati im etiketu terorističke organizacije je tragično.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
10 godina
protjeran
offline
Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twitter

... sinko, ako je antifa problem u Merici, onda oni problema nemaju... naime vrlo je jednostavno - taj pokret (suzimo samo na mericku bransu) nije pokrenula ni jedan rat... oni kojima se isti suprotstavljaju, jesu sve unazad 80 godina...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Tallahassee kaže...

... sinko, ako je antifa problem u Merici, onda oni problema nemaju... naime vrlo je jednostavno - taj pokret (suzimo samo na mericku bransu) nije pokrenula ni jedan rat... oni kojima se isti suprotstavljaju, jesu sve unazad 80 godina...

 nisam reko da su oni neki veliki problem nit sam reko da su pokrenuli rat, samo velim da izgledaju ko hrpa debila, nist bitnoga

Super kak se nekog tko se ne slaze s njima odma prozove fasistom lol

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 17:17 (Santana).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Santana kaže...

Ono kaj sam ja vidio o toj antifa u zadnjih par godina prije ovog svega je izgledala kao hrpetina debila koji maltretiraju druge i rade sranja.Samoprozivaju ljude nacistima da ih se lakse makne sa pozicija. 

 Da, vidio sam da svako malio rade neka sranja, ali nisam upućen u detalje njihovog djelovanja. Poanta je da je Trump izmislio da iza prosvjeda stoji Antifa i time delegitimizirao opravdane i uglavnom mirne prosvjede.

Policija je napravila više sranja i nasilja od samih prosvjednika, pa bi i njih trebalo proglasiti teroristima.

 

Problem s ovakvim protestima je da obično nema jasnog organizatora, a pogotovo hijerarhije, pa se može priključiti bilo kakva budala i iskoristiti priliku za svoje glupe ideje. Zato se ne može cijeli pokret suditi po manjini, također razlike su od grada do grada i od države do države. No kome je samo do izlike taj će sve proglasiti nasilnim.

S druge strane policija ima i organizaciju i hijerarhiju i može ju se teretiti kao cjelinu, mada vidimo na terenu da i među njima postoje velike razlike.

 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
offline
Re: Trumpov udar na društvene mreže kao osveta Twi
Visak kaže...
Santana kaže...

Ono kaj sam ja vidio o toj antifa u zadnjih par godina prije ovog svega je izgledala kao hrpetina debila koji maltretiraju druge i rade sranja.Samoprozivaju ljude nacistima da ih se lakse makne sa pozicija. 

 Da, vidio sam da svako malio rade neka sranja, ali nisam upućen u detalje njihovog djelovanja. Poanta je da je Trump izmislio da iza prosvjeda stoji Antifa i time delegitimizirao opravdane i uglavnom mirne prosvjede.

Policija je napravila više sranja i nasilja od samih prosvjednika, pa bi i njih trebalo proglasiti teroristima.

 

Problem s ovakvim protestima je da obično nema jasnog organizatora, a pogotovo hijerarhije, pa se može priključiti bilo kakva budala i iskoristiti priliku za svoje glupe ideje. Zato se ne može cijeli pokret suditi po manjini, također razlike su od grada do grada i od države do države. No kome je samo do izlike taj će sve proglasiti nasilnim.

S druge strane policija ima i organizaciju i hijerarhiju i može ju se teretiti kao cjelinu, mada vidimo na terenu da i među njima postoje velike razlike.

 

 

Da tocno tak. Kaos. Najbolje mi je kad vidim da i policija krade po ducanima lol

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice