TV serija: Watchmen (2019)

poruka: 39
|
čitano: 13.480
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TV serija: Watchmen (2019)".
7 godina
protjeran
offline
Re: TV serija: Watchmen (2019)
Anđeo bez falinge kaže...
mzopg kaže...

 Evo moje liste, nešto sam pogledao, nešto čeka na gledanje... pažljivo birano 

 

 Meni tu nedostaje od novijih Ray Donovan, Westworld, Curb Your Enthusiasm, House of Cards, Boardwalk Empire itd..itd...itd... a sad one starije poput Dextera, Žice, Sopranosa, Six Feet Under itd..nije vrijedno ni spominjati...one su među najboljim serijama s prijelaza 20 u 21. stoljeće.

 

Ima tu još vrhunskih serija ohohohooooo....

 

It's Always Sunny in Philadelphia

12 godina
neaktivan
offline
Re: TV serija: Watchmen (2019)
jocommb kaže...
@mzopg....

Kakav je to popis be Žice? 😁

 Ovo je bilo iz glave i uglavnom novije serije inače bi popis bio jako dug. 

Tu bi mi svakako bila onda i OZ.

12 godina
neaktivan
offline
Re: TV serija: Watchmen (2019)
Anđeo bez falinge kaže...
mzopg kaže...

 Evo moje liste, nešto sam pogledao, nešto čeka na gledanje... pažljivo birano 

 

 Meni tu nedostaje od novijih Ray Donovan, Westworld, Curb Your Enthusiasm, House of Cards, Boardwalk Empire itd..itd...itd... a sad one starije poput Dextera, Žice, Sopranosa, Six Feet Under itd..nije vrijedno ni spominjati...one su među najboljim serijama s prijelaza 20 u 21. stoljeće.

 

Ima tu još vrhunskih serija ohohohooooo....

 

 Ray Donovan mi nije baš sjela, Westworld mi je ok prvih par epizoda prve sezone i nakon toga sve ide kvragu s tim da je soundtrack odličan i uvodna špica je vrh. Curb Your Enthusiasm je odličan, to mi je baš užitak gledati. House of cards mi isto nije nešto, nisam ljubitelj tih političkih tema i zavrzlama. Boardwalk Empire jako dobra, nisam još sve odgledao.

 

Dexter prva sezona izvrsna, dalje recikliranje, neke sezone su solidne npr. sa Trinity ubojicom...

Sopranosi su već klasik. :)

 

A da ima tu još puno serija, sigurno ima, ovaj moj popis je bio više iz glave prema sjećanju.

Twin Peaks, Mad Men, Seinfeld, Sherlock...

 

Evo još jedna od lista:

https://www.empireonline.com/movies/features/best-tv-shows-ever-2/

14 godina
neaktivan
offline
Re: TV serija: Watchmen (2019)
JohnnyBGood V kaže...
Besa

 ako misliš na seriju a ne da je daješ, onda lajkam jer je čisto ok sereija uz sve svoje produkcijske nedostatke. ali meni je zanimljivo vidjeti malo taj "naš" svijet mafije na taj način

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
14 godina
offline
Re: TV serija: Watchmen (2019)
mzopg kaže...
jocommb kaže...
@mzopg....

Kakav je to popis be Žice? 😁

 Ovo je bilo iz glave i uglavnom novije serije inače bi popis bio jako dug. 

Tu bi mi svakako bila onda i OZ.

 e vidis i OZ naravno... i jos sam se sjetio The Strain je tako dobro krenuo i usrali su ga.......

VenAtoR#2231
16 godina
online
TV serija: Watchmen (2019)

Dobro ajd imate posebnu rubriku za popise serija. Sad je bila druga epizoda i po meni...
Watchmen serija je sjw bljuv. The boys je ono što je trebala biti Watchmen serija. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: TV serija: Watchmen (2019)
The boys je remek djelo za ovaj izbljuvak od Watchman totalni promasaj
Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
2 1 hvala 2
TV serija: Watchmen (2019)

Izašla je nova epizoda. Ekipa da li je 02. epizoda bolja od prve? Prva je bila totalni promašaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: TV serija: Watchmen (2019)
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Izašla je nova epizoda. Ekipa da li je 02. epizoda bolja od prve? Prva je bila totalni promašaj.

Serija je odlična, ne može se nakon jedne epizode donijeti sud. Ovo je drugačiji tip serije u kojem se radnja i zaplet postepeno gradi.

Nakon pročitanih komentara mislio sam da će serija biti sranje, ali ne da nije sranje nego je miljama daleko od toga.

 

Pogledati barem pet-šest epizoda, pa kome i tada nije dobra očito to nije serija za njega.

Meni je iskreno već prva epizoda bila zanimljiva, ali nakon treće sam se zakačio, četvrta još bolja, peta još bolja. 

 

Kako će završiti ne znam, ali za sada je odlična.

 

Kome se sviđa leftovers i barem dio Westworlda vjerujem da će se svidjeti i ova serija.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice