Umjetno, a dobro - utjecaj napitaka s umjetnim sla

poruka: 37
|
čitano: 10.912
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjetno, a dobro - utjecaj napitaka s umjetnim sla".
14 godina
protjeran
offline
Re: Umjetno, a dobro - utjecaj napitaka s umjetnim
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Rak debelog crijeva me jako plaši (povrh svega jer nije izlječiv, najčešći je rak kod muškaraca i teško se otkrije), imam 35 godina valjda ulazim u one godine kada bih se trebao početi više brinuti za svoje zdravlje. Svo vrijeme mi je bio nekakav strah vezan uz ove umjetne zaslađivače, jer nisam baš oduševljen kemijom. Za mene je jedino zdravo ono što ubereš u vlastitome vrtu. Drago mi je da su studije pokazale da su umjetni zaslađivači daleko manje štetni od rafiniranog šećera. Sad ću barem lakše spavati.

Nemas se sta brinut, sa 35-40 godina bi trebalo pocet ic na redovite kolonoskopije, pogotovo ako imas rak debelog s obe strane familije. 

A da nije izlijecivo isto nije istina, kao i vecina rakova, ako se diagnosticira dovoljno rano, prije nego metastazira, i kirurskim putem kvalitetno otkloni...

15 godina
offline
Umjetno, a dobro - utjecaj napitaka s umjetnim sla

Kaj vi znanstvenici znate. Iduči ćlanak če bit i da promaja ne ubija i da sidenjem na ladnom ne uzrokuje upalu bubrega.

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Umjetno, a dobro - utjecaj napitaka s umjetnim
tnakir kaže...

Kaj vi znanstvenici znate. Iduči ćlanak če bit i da promaja ne ubija i da sidenjem na ladnom ne uzrokuje upalu bubrega.

 pravo zboriš. jedno je istraživanje jednako pokazalo kako ti se ništa neće dogoditi ako ti crna mačka prijeđe preko puta (ispred tebe!). ispitna skupina je dobila mačku, a kontrolna mačka (placebo, doduše kastriran). scrhoedingerov mačak je istodobno sudjelovao i nije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Umjetno, a dobro - utjecaj napitaka s umjetnim sla

ma oko čeg se vi brinete...

 

život je terminalna spolno prenosiva bolest...

 

u se,na se i poda se! 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Umjetno, a dobro - utjecaj napitaka s umjetnim sla

Još kad bi znali što uzrokuje ili kako izliječiti rak, ali neeeeeee najlakše se je baviti ovakvim studijima i još dobivati plaću za nju.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Umjetno, a dobro - utjecaj napitaka s umjetnim
memulica kaže...

Još kad bi znali što uzrokuje ili kako izliječiti rak, ali neeeeeee najlakše se je baviti ovakvim studijima i još dobivati plaću za nju.

 

 

 Eto, uz pomoć ove studije znamo za još jednu stvar koja ga ne uzrokuje. Korak bliže cilju. Vidiš da je studija opravdana. Inače, tumori su toliko različiti i imaju svaki svojih N različih uzročnika da je malo glupo reći "kako nastaje tumor".

Rvat katolik!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Umjetno, a dobro - utjecaj napitaka s umjetnim
Ustanovili smo da brodovi kada se udaljavaju nestaju s horizonta, ali koja korist od toga kad ne znamo je li zemlja okrugla.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice